Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2012.09.07-09 - XI Wielki Zlot Forumowiczów - ploty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    Słyszałem, że oglądanie takich osób ma być częścią chrztu zlotowego, ale ćśśśś...

    Comment

    • dyczkin
      Serce w kolorze blaugrana
      • 05-2011
      • 3657

      Czyżby Doro?
      Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

      Moje warzenie // Piwny Wojownik

      Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

      Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

      Comment

      • Ahumba
        Senior
        • 05-2001
        • 8962

        Proponuję ostatnie 5 i ten post przesunąć do plot i zostawić możliwość umieszczania w tym temacie czegokolwiek tylko ARTowi. Inaczej za chwilę znalezienie jakichkolwiek faktów będzie utrudnione a nie o to chyba chodzi
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

        Comment

        • Marusia
          Senior
          • 02-2001
          • 20211

          Już się nie mogę doczekać - jak to mawia Iron - mam nadzieję, ze nic przez ostatni rok nie zmądrzeliście

          Docent, nie wiem, czy pamiętasz nasze postanowienia po ostatnim Zlocie, że nie możemy pić tyle dni z rzędu, bo w końcu ktoś umrze po Zlocie z przepicia, a Slavoy postanowił, że już nie będziemy zostawać do poniedziałku z tych samych względów

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kloss Wyświetlenie odpowiedzi
          Jest parę osób, których lepiej nie oglądać topless.

          Kloss, ale oni i tak się rozbiorą, czy będziemy chcieli, czy nie. Chociażby pod pretekstem gry w piłkę
          www.warsztatpiwowarski.pl
          www.festiwaldobregopiwa.pl

          www.wrowar.com.pl



          Comment

          • iron
            Senior
            • 08-2002
            • 6703

            A ja z pytaniem zasadniczym - co z grajkiem - zabieramy coś poważniejszego, czy jak zwykle jamnika?
            bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
            Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
            Rock, Honor, Ojczyzna

            Comment

            • żąleną
              Sojowe Oddziały Bojowe
              • 01-2002
              • 13239

              Może buldog? Bury i Gwiazda mają.

              Comment

              • iron
                Senior
                • 08-2002
                • 6703

                Bardziej by się nadał pitbull
                bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                Rock, Honor, Ojczyzna

                Comment

                • slavoy
                  Senior
                  • 10-2001
                  • 5052

                  Piokl się w Waszecie odgrażał, że w tym roku weźmie Altusy i odpowiedni piec. Problem w tym, że się za zlot nie zapisał. Ja swoich nie biorę
                  Dziś sprawdzę w jakiej kondycji jest forumowy piszczek. Jak nie teges, to trzeba będzie ogłosić zrzutę na nowy
                  Dick Laurent is dead.

                  Comment

                  • Doro_
                    Senior
                    • 09-2011
                    • 131

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi

                    Docent, nie wiem, czy pamiętasz nasze postanowienia po ostatnim Zlocie, że nie możemy pić tyle dni z rzędu, bo w końcu ktoś umrze po Zlocie z przepicia, a Slavoy postanowił, że już nie będziemy zostawać do poniedziałku z tych samych względów




                    Kloss, ale oni i tak się rozbiorą, czy będziemy chcieli, czy nie. Chociażby pod pretekstem gry w piłkę

                    No nie bądzcie miętcy. My usilnie trenujemy w Czechach czwarty dzień. Najwyżej ograniczcie spożycie, poniedzialek musi być!

                    To pisałem ja - Docent.

                    Comment

                    • iron
                      Senior
                      • 08-2002
                      • 6703

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
                      Piokl się w Waszecie odgrażał, że w tym roku weźmie Altusy i odpowiedni piec. Problem w tym, że się za zlot nie zapisał. Ja swoich nie biorę
                      Dziś sprawdzę w jakiej kondycji jest forumowy piszczek. Jak nie teges, to trzeba będzie ogłosić zrzutę na nowy
                      Kolumny mam - 8 omowe, mocy nie znam, do sprawdzenia.
                      Pozostaje kwestia wzmacniacza - muszę u rodziców sprawdzić - Technics na pewno ma walniety potencjometr, ale powinna być jeszcze jakaś Unitra z dawnych czasów - pytanie w jakim stanie.
                      No i zostaje kwestia odtwarzacza CD - tego na zbyciu nie mam, ale może warto kupić jakies tanie DVD?
                      Zobaczymy...
                      bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                      Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                      Rock, Honor, Ojczyzna

                      Comment

                      • sergioP
                        • 09-2005
                        • 1261

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                        ale może warto kupić jakies tanie DVD?
                        ... i przez pół piątku będziemy się zastanawiać dlaczego nie działa, przecież wszystko jest zgodnie z chińską instrukcją, a w sobotę wszyscy będą go naprawiać
                        - Wiesz Luciu, co ci powiem?
                        - ???
                        - ...napiłbym się piwa.

                        ------------------------------------------
                        Dzień dobry panu.
                        Poproszę dwa piwa...albo nawet trzy.

                        Comment

                        • sergioP
                          • 09-2005
                          • 1261

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
                          Proponuję ostatnie 5 i ten post przesunąć do plot i zostawić możliwość umieszczania w tym temacie czegokolwiek tylko ARTowi. Inaczej za chwilę znalezienie jakichkolwiek faktów będzie utrudnione a nie o to chyba chodzi
                          Fakt
                          - Wiesz Luciu, co ci powiem?
                          - ???
                          - ...napiłbym się piwa.

                          ------------------------------------------
                          Dzień dobry panu.
                          Poproszę dwa piwa...albo nawet trzy.

                          Comment

                          • Pancernik
                            Senior
                            • 09-2005
                            • 9735

                            A tam w ogóle, wiecie, generalnie, prawda... "Prunt" jest?
                            Bo jak odpalimy piecyk i inne zagłuszacze piwnego bekania, i wyłączymy zasilanie w połowie gminy, to odwiedzą nas emisariusze mieszkańców ziemi głubczyckiej, wyposażona w tradycyjne narzędzia... .

                            A co do potencjalnych toplesów - ze względów estetycznych, w celu nieobrzydzania degustacji piwnych uprasza się o ogolenie klat ochotników. Chociaż... to też mógłby być element chrztu...

                            Comment

                            • zgoda
                              Senior
                              • 05-2005
                              • 3516

                              Dobrze widzę, że Infam nie jedzie? To kto się będzie topił w jeziorze?
                              Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                              Comment

                              • Marusia
                                Senior
                                • 02-2001
                                • 20211

                                No właśnie, i kto będzie miał w poniedziałek 3 promile we krwi
                                www.warsztatpiwowarski.pl
                                www.festiwaldobregopiwa.pl

                                www.wrowar.com.pl



                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎