Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2012.09.07-09 - XI Wielki Zlot Forumowiczów - ploty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Mason
    Senior
    • 02-2010
    • 3280

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
    Wobec tego prognozuję, że hitem muzycznym, może być "Gorzko, gorzko"
    W Piwotece odkryliśmy sposób na wypicie słodziaków - trzeba przegryzać szyszkami chmielu
    JEDNO PIVKO NEVADI!

    Comment

    • żąleną
      Sojowe Oddziały Bojowe
      • 01-2002
      • 13239

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
      Ten (za przeproszeniem ) człon "maco" to od "macania".
      Tak jest. Za prawidłowe odszyfrowanie masz u mnie piwo, dowolne z beczkowych na zlocie.

      Docent, nie wiem, czy przyjadę z filmem, gdyż ponieważ:

      1. nie wiem, czy zdołam go zmontować, a ambicje mam wysokie i głowę pełną pomysłów.
      2. w filmie znajdą się sceny, na których rozpowszechnianie, choćby w wąskim groniu... tfu... gronie, muszą wyrazić zgodę ich uczestnicy, nawet jeśli ich nie pamiętają, czy raczej zwłaszcza, jeśli ich nie pamiętają

      Zresztą jaki nieodpowiedzialny wariat weźmie laptoka?

      Comment

      • docent
        Senior
        • 10-2002
        • 5205

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
        Tak jest. Za prawidłowe odszyfrowanie masz u mnie piwo, dowolne z beczkowych na zlocie.
        Podziwiamy Twoją szczodrość

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi

        Docent, nie wiem, czy przyjadę z filmem, gdyż ponieważ:

        1. nie wiem, czy zdołam go zmontować, a ambicje mam wysokie i głowę pełną pomysłów.
        2. w filmie znajdą się sceny, na których rozpowszechnianie, choćby w wąskim groniu... tfu... gronie, muszą wyrazić zgodę ich uczestnicy, nawet jeśli ich nie pamiętają, czy raczej zwłaszcza, jeśli ich nie pamiętają

        Zresztą jaki nieodpowiedzialny wariat weźmie laptoka?
        Laptoka ostatnio mieli Basiki, Adamka mieliśmy na nim oglądać. Co do treści, czyżby w grę wchodziło zastosowanie art. 191a k.k. (utrwalanie wizerunku nagiej osoby lub osoby w trakcie czynności seksualnej bez jej zgody)?
        Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
        Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
        Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
        Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

        Comment

        • żąleną
          Sojowe Oddziały Bojowe
          • 01-2002
          • 13239

          Dobry aktor nie musi się rżnąć, żeby było widać rżnięcie.

          Comment

          • docent
            Senior
            • 10-2002
            • 5205

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
            Dobry aktor nie musi się rżnąć, żeby było widać rżnięcie.
            Ja rżnąłem z premedytacją i świadomie
            Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
            Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
            Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
            Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

            Comment

            • leona
              PremiumUżytkownik
              • 07-2009
              • 5853

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
              ....

              Zresztą jaki nieodpowiedzialny wariat weźmie laptoka?
              Ja nie wiem ale będę miał pewnie projektor, przecież Orły Fornalika mamy oglądać

              Comment

              • żąleną
                Sojowe Oddziały Bojowe
                • 01-2002
                • 13239

                W sumie czego się spodziewałem, odpowiedzialny człowiek na zloty nie jeździ.

                Comment

                • iron
                  Senior
                  • 08-2002
                  • 6703

                  Duża scena może być zagrożona - ktoś wie z jakim biurem podróży pojechał na wczasy Fuliano (ma transportować nagłośnienie) - dziś napisano, że upadło warszawskie biuro podróży Filiz Tours - czyżbyśmy Docencie wykrakali to 25 sierpnia na premierze AleBrowaru
                  Last edited by iron; 04-09-2012, 14:59.
                  bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                  Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                  Rock, Honor, Ojczyzna

                  Comment

                  • docent
                    Senior
                    • 10-2002
                    • 5205

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                    Duża scena może być zagrożona - ktoś wie z jakim biurem podróży pojechał na wczasy Fuliano (ma transportować nagłośnienie) - dziś napisano, że upadło warszawskie biuro podróży Filiz Tours - czyżbyśmy Docencie wykrakali to 25 sierpnia na premierze AleBrowaru
                    Trzymasz rękę na pulsie. Właśnie miałem pisać o Filizie
                    Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                    Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                    Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                    Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                    Comment

                    • iron
                      Senior
                      • 08-2002
                      • 6703

                      Wy w sumie jesteście bardziej zainteresowani, bo macie z Fuliano jechać jako dodatek do sprzętu grającego
                      bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                      Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                      Rock, Honor, Ojczyzna

                      Comment

                      • anteks
                        maruda
                        • 08-2003
                        • 10739

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                        Ja nie wiem ale będę miał pewnie projektor, przecież Orły Fornalika mamy oglądać
                        mają transmitować?
                        Mniej książków więcej piwa

                        Comment

                        • leona
                          PremiumUżytkownik
                          • 07-2009
                          • 5853

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                          mają transmitować?
                          No widzę że nie, cholerka. Sytuacja jak w kalejdoskopie.

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13950

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                            mają transmitować?
                            PPV...

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • żąleną
                              Sojowe Oddziały Bojowe
                              • 01-2002
                              • 13239

                              Śmiech na sali.

                              Ale są ważniejsze sprawy. Jeśli ktoś ma pożyczyć poniższe kawałki w formacie mp3, proszę o kontakt na PW:

                              - Sound of Silence (Simon and Garfunkel)
                              - Jest taki samotny dom (Budka Suflera)
                              - Szatan (Kury)
                              - Boys, boys, boys (nie pamiętam imienia, ale miała duże cycki)

                              Comment

                              • docent
                                Senior
                                • 10-2002
                                • 5205

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                                Śmiech na sali.

                                Ale są ważniejsze sprawy. Jeśli ktoś ma pożyczyć poniższe kawałki w formacie mp3, proszę o kontakt na PW:
                                To wiemy już w jakiej stylistyce będzie soundtrack do filmu
                                Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                                Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                                Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                                Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎