Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2012.09.07-09 - XI Wielki Zlot Forumowiczów - ploty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Jurandofil
    Senior
    • 10-2007
    • 976

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Strusio Wyświetlenie odpowiedzi
    Witam wszystkich Browarbizowiczów.
    Czytam wpisy z mocno bijącym sercem i z żalem, że mnie tam nie było. Ale nie dało się pogodzić terminu regat i zlotu.
    Na regatach była krew, pot i łzy - 9 w skali B, 3 metrowe fale , chwilami bajeczne niebo z gwiazdami i pełne morze.
    Mnie też wrażeń nie zabrakło.
    Strusio
    Nie masz się czego martwić. Przecież ART napisał w głownym wątku z faktami, że Zlot został w ostatniej chwili odwołany
    Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

    Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
    Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

    Comment

    • Jurandofil
      Senior
      • 10-2007
      • 976

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fteo Wyświetlenie odpowiedzi
      Muszę przyznać szczerze, że i tak nie pamiętam imion / nazw użytkowników... To chyba starość czy coś...
      Fteo (obok silvian): cześć, przeprowadzamy akcję poznawania nowych członków browar.bizu. Jaki masz nick?
      Ja: Jurandofil.
      Fteo: Jurandofil??? O?! To ja Cię już znałam!

      Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

      Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
      Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

      Comment

      • Jurandofil
        Senior
        • 10-2007
        • 976

        Uffff... No dobrze. Wreszcie i ja wróciłem ze Zlotu. W pracy stwierdzili, że opóźnienie wyniknęło z kiełbasy. Gówno! Nie znają się. Kiełbasy nie ma na liście moich alergenów

        1. Najbardziej dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w organacji Zlotu. Ja przyjechałem na gotowe i po gotowym wyjechałem
        2. Żą za sprzęt grający na żywo jego dłońmi. Co prawda tylko jedną piosenkę opanowaliśmy, ale za to do perfekcji
        3. Promilowi03 i silvianowi za walkę z ogniskiem i realizację zachcianek o belach do pieczenia kiełbasy.
        4. p_stulce i wojtazzowi za piękny piątek w Czechach. P_stulce za fakt, iż jako mój współlokator wytrzymał chrapy i alergeny.
        5. Gwieździe za pożyczenie zastępczej kołdry. Nie, niestety nie pomogło
        6. docentowi i Doro za opiekę nad magiczną skrzynką. Doro za pamięć o niej, a docentowi, że ją olał zgodnie z wcześniejszym zapewnieniem. docentowi dziękuję za walkę do ostatniej kropli przy Amber Boyu gdy musiałem iść siusiu
        7. Pancernikowi za transport na tak wielu odcinkach. Z Rohova na Zlot przez kukurydzę i ze Zlotu pod sam dom (pod pola kukurydzy ) Spać na tylnej kanapie przytulonym do historycznej skrzynki Juranda.. bezcenne.
        8. Justi za długą i fajną rozmowę przy ognisku o Rodzinie.
        9. silvianowi i fteo za akcję poznawania nowych browar.bizowiczów
        10. Leszczowi007 i Leszczowej za miłą rozmowę o Pradze.
        11. Maggyk za logiczne wytłumaczenie torii o "Sytuacjach" na Zlocie.
        12. Wszystkim pozostałym za obecność!
        13. Inne.

        Ech... A ironowi zwracam uwagę, że zmienia się... niekoniecznie w dobrą stronę. Jest względem mnie coraz bardziej uprzejmy i nie potrafię się w tym odnaleźć
        Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

        Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
        Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

        Comment

        • woosaa
          Senior
          • 07-2005
          • 1549

          Dzięki za nnuuuddddnnnniiiieeee spędzony "łikend",za piwka itd...itp.Wielkie BRAWA dla organizatorów.
          P.S. Miałem lekkiego stracha w drodze do Krnova w sześcioosobowym składzie
          mb WOS

          Comment

          • docent
            Senior
            • 10-2002
            • 5205

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jurandofil Wyświetlenie odpowiedzi
            6. docentowi i Doro za opiekę nad magiczną skrzynką. Doro za pamięć o niej, a docentowi, że ją olał zgodnie z wcześniejszym zapewnieniem. docentowi dziękuję za walkę do ostatniej kropli przy Amber Boyu gdy musiałem iść siusiu
            Oczywiście olał skrzynkę, a nie Doro. To drugie mogło się ewentualnie znaleźć w prezentacji konsylium dla zaawansowanych...
            Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
            Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
            Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
            Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

            Comment

            • emes
              Nadszyszkownik Chmielowy
              • 08-2003
              • 4275

              Nie wiem czym się tu zachwycać, nie było ciepłego piwa

              Comment

              • strzelczyk76
                Senior
                • 11-2003
                • 823

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
                Nie wiem czym się tu zachwycać, nie było ciepłego piwa
                Było - Lech Shandy PALONY nowość zlotowa i coś tam jeszcze w kegu poPjepsi
                NORMALNOŚĆ



                Browar "nadRzeczny" warzy od 2003 r.

                Comment

                • docent
                  Senior
                  • 10-2002
                  • 5205

                  Tak jest, domowe marcowe od bodajże Leszcza było cieplutkie aż miło
                  Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                  Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                  Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                  Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                  Comment

                  • żąleną
                    Sojowe Oddziały Bojowe
                    • 01-2002
                    • 13239

                    Dziękuję za to, że wszystkim wyjaśniałem, jak nazywa się mój "sprzęt" tudzież "mandolina czy inne tam brzdąkanie", a i tak nikt nie zapamiętał. W ten sposób będziemy mieli o czym rozmawiać na następnym zlocie, a temat do konwersacji jest podczas takich nudnych spotkań na wagę złota. Tylko tym razem wezmę specjalny wzmacniacz dla Dadka - będziesz chłopie słyszał brzdąkanie cały czas, a gdy poczujesz znużenie, podam ci papryczkę, która od razu postawi cię na nogi.

                    No i dzięki Ahumbom za dowóz w obie strony, również ździebko nudny, ale jakoś przeżyłem.

                    PS Filmy jakieś słabawe wyszły w tym roku, ale może z Brulionowymi się skompiluje i zrobi dobry obraz na miarę Oscara a przynajmniej Złotej Maliny.

                    Comment

                    • Pancernik
                      Senior
                      • 09-2005
                      • 9743

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                      Dziękuję za to, że wszystkim wyjaśniałem, jak nazywa się mój "sprzęt" tudzież "mandolina czy inne tam brzdąkanie", a i tak nikt nie zapamiętał. W ten sposób będziemy mieli o czym rozmawiać na następnym zlocie, a temat do konwersacji jest podczas takich nudnych spotkań na wagę złota. Tylko tym razem wezmę specjalny wzmacniacz dla Dadka - będziesz chłopie słyszał brzdąkanie cały czas, a gdy poczujesz znużenie, podam ci papryczkę, która od razu postawi cię na nogi.
                      Żą, tu masz linka, abyś mógł się na przyszłe zloty rozwinąć muzycznie: http://www.wykop.pl/ramka/84036/dziw...enty-muzyczne/ .

                      Comment

                      • żąleną
                        Sojowe Oddziały Bojowe
                        • 01-2002
                        • 13239

                        Interesujące... Może Beer Bottle Organ?

                        Comment

                        • Promil03
                          Senior
                          • 10-2007
                          • 2833

                          No to teraz ja.

                          Na początek serdeczne podziękowania dla Artura i Małgosi za ogarnięcie wszystkiego.
                          Piwowarom domowym za piwa (szczególne podziękowania dla Leszcza i Masona za piwa na wynos). Wszystkim, którzy przyczynili się do sprowadzenia wspaniałych piw.
                          Serdeczne podziękowania dla wszystkich (bez wyjątku!) nowo zapoznanych forumowiczek! Gdyby nie Wasze głosy rozsądku, pewnie spalilibyśmy z silvianem pół ośrodka.
                          Osobiste podziękowania dla Justynki, za rozmowy kibicowskie (grudzień blisko!!).
                          Hanysom za to, że było się z kogo nabijać! Ilu Was było? Trziiii!
                          Jasiowi za wszystko, Dudkowi za bezpieczny transport.
                          Całej wspaniałej reszcie za wszystkie atrakcje.

                          Na koniec serdeczne podziękowania dla silviana. Za ognisko, za nocne wycieczki przez groble po drewno (no... jeden patyczek), za spaloną belę słomy (choć to przecież nie my).
                          ALE SIĘ JARAŁO!!!

                          Cóż, od kilku lat powtarzam: "to był mój ostatni Zlot". Zastanawiam się w którym kierunku te imprezy zmierzają. Rozwalone paluchy, spalone paluchy, rozwalone radia, wielkie pożary, policja, straż, gwałty na drzewach, palenie worów, wożenie przez Jasia 5 litrów spirytu tam, 100 kilo jabłek nazad, i tak dalej, i tym podobne....

                          Jak nic trzeba będzie wpaść za rok!!

                          PS. Kilka zdjęć może jeszcze dzisiaj na mojej picassie.
                          Last edited by Promil03; 11-09-2012, 16:04.

                          Comment

                          • sergioP
                            • 09-2005
                            • 1261

                            Niedzielno-nocna Grupa Wsparcia

                            Dobry wieczór!

                            Mam na imię Sergiusz.

                            Jestem alkoholikiem.

                            Na Browar.biz trafiłem jako kolekcjoner...

                            ...skończyłem na Zlocie jako alkoholik.

                            - Wiesz Luciu, co ci powiem?
                            - ???
                            - ...napiłbym się piwa.

                            ------------------------------------------
                            Dzień dobry panu.
                            Poproszę dwa piwa...albo nawet trzy.

                            Comment

                            • silvian
                              Senior
                              • 08-2008
                              • 727

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
                              No to teraz ja.



                              Na koniec serdeczne podziękowania dla silviana. Za ognisko, za nocne wycieczki przez groble po drewno (no... jeden patyczek), za spaloną belę słomy (choć to przecież nie my).
                              ALE SIĘ JARAŁO!!!
                              Heh, to był majstersztyk
                              "Niech zatrwożą się niewierni, przyjaciele, na sztorc kosa..."

                              Comment

                              • Promil03
                                Senior
                                • 10-2007
                                • 2833

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                                ...
                                Dziękuję za to, że wszystkim wyjaśniałem, jak nazywa się mój "sprzęt" tudzież "mandolina czy inne tam brzdąkanie", a i tak nikt nie zapamiętał.
                                ...
                                Ja zapamiętałem!
                                Tyle tylko, że po wygoglowaniu słowa "bangolo" wyskakuje mi miasto w Republice Wybrzeża Kości Słoniowej.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎