Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2012.09.07-09 - XI Wielki Zlot Forumowiczów - ploty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • docent
    Senior
    • 10-2002
    • 5205

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika woosaa Wyświetlenie odpowiedzi
    No może wielki jestem,ale to nie ja zawiozłem Ciebie do szpitala.Chyba że pijany byłem i nie pamiętam
    Czad!
    Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
    Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
    Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
    Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

    Comment

    • VanPurRz
      Senior
      • 09-2008
      • 4229

      To kto? Forumowi hejterzy na trop Mi ktoś powiedział, że wossa. Znaczy kłamał
      "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

      Comment

      • Justi
        Senior
        • 09-2006
        • 133

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
        To kto? Forumowi hejterzy na trop Mi ktoś powiedział, że wossa. Znaczy kłamał
        O ile mi wiadomo zawiózł Cię tam tubylec czyli Leszczu ale ja może też byłam pijana i posiadam błędne informacje
        I won't change to fit your plan, take me as I am!

        Comment

        • Mason
          Senior
          • 02-2010
          • 3280

          Mi też się kojarzy, że to był Leszcz.
          JEDNO PIVKO NEVADI!

          Comment

          • Pancernik
            Senior
            • 09-2005
            • 9735

            A Zytek tego palucha specjalnie se rozje**ł, żeby mieć na stałe usztywniony tzw. finger w celu serdecznego pozdrawiania browar-bizonów .

            Comment

            • VanPurRz
              Senior
              • 09-2008
              • 4229

              O to Leszczu był - rzeczywiście. To Ty jesteś wielki. A wossa - nie

              Palec robi - "nienawidzę wszystkich"
              "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

              Comment

              • docent
                Senior
                • 10-2002
                • 5205

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                Palec robi - "nienawidzę wszystkich"
                W końcu jak śpiewali Typy - WE HATE EVERYONE!
                Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                Comment

                • strzelczyk76
                  Senior
                  • 11-2003
                  • 823

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
                  No właśnie, czekam na tę fotę jak podobno leżysz na betonie, a chłopaki łoją pod sklepem
                  to by było chyba cosik takiego: https://picasaweb.google.com/lh/phot...eat=directlink


                  a tutaj trochę większy, subiektywny wybór kilku przebłysków ze Zlotu:
                  https://picasaweb.google.com/1143550...eat=directlink

                  NORMALNOŚĆ



                  Browar "nadRzeczny" warzy od 2003 r.

                  Comment

                  • żąleną
                    Sojowe Oddziały Bojowe
                    • 01-2002
                    • 13239

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                    nawiasem mówiac uważam, że jest to nadużycie władzy, bo znakomita wiekszość tzw. wieloroczniaków takiego chrztu nie przechodziła
                    Może nie w smak ci konkurencja, bo do tej pory chrztem było dla każdego nowego zlotowicza przebywanie w twojej obecności.

                    Ale idea chrztu też nie do końca mi się podoba, między innymi ze względu na eskalację atrakcji. Może warto pozostać przy przechmielonych piwach, jeśli już ma to wejść na stałe do programu. Taki chrzest mogę odbyć w trybie wstecznym.

                    Comment

                    • docent
                      Senior
                      • 10-2002
                      • 5205

                      Chrzest się ekstremalizuje tak jak i cały Zlot. Wnioskuje o nie serwowanie piw zakażonych, których konsumpcja u bardziej wrażliwych może zakończyć się ostrym wyciekiem ze wszystkich otworów organizmu...Wystarczą wynalazki polskiego rynku piwnego
                      Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                      Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                      Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                      Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                      Comment

                      • woosaa
                        Senior
                        • 07-2005
                        • 1548

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
                        Chrzest się ekstremalizuje tak jak i cały Zlot. Wnioskuje o nie serwowanie piw zakażonych, których konsumpcja u bardziej wrażliwych może zakończyć się ostrym wyciekiem ze wszystkich otworów organizmu...Wystarczą wynalazki polskiego rynku piwnego
                        Gęstwa z Ediego by chyba pasowała
                        mb WOS

                        Comment

                        • Ahumba
                          Senior
                          • 05-2001
                          • 8962

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika woosaa Wyświetlenie odpowiedzi
                          Gęstwa z Ediego by chyba pasowała
                          Najlepiej nadaje się ten płyn w kolorze i konsystencji dawnej pasty do podłogi.
                          I na popitkę coś z Koreba
                          Last edited by Ahumba; 12-09-2012, 13:46.
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                          Comment

                          • woosaa
                            Senior
                            • 07-2005
                            • 1548

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
                            Najlepiej nadaje się ten płyn w kolorze i konsystencji dawnej pasty do podłogi.
                            I na popitkę coś z Koreba
                            Właśnie o tym płynie myślałem.Koreb też idealnie pasuje.
                            mb WOS

                            Comment

                            • slavoy
                              Senior
                              • 10-2001
                              • 5052

                              Dobiliśmy do Pruszkowa dziś kole 17. Pierdachnął nam w Bruntalu pasek klinowy napędzający pompy wspomagania i wody. Bez tego pierwszego jeszcze jako tako tym czołgiem dało się jechać, ale wchodzenie strzałki temperatury na czerwone pole co kilka km już było dużo mniej wesołe... Dobrze, że z powrotem do Polski było z góry, bo inaczej byłaby dupa blada. W Głubczycach nam pomogli, ale byłem już tak zmachany, że nie dałem rady jechać na miejsce po nocy i wylądowaliśmy w Sulejowie.

                              Tak, czy majonezak, złot był jak zwykle do bani, organizatorzy się nie popisali, a uczestnikom kopało z ust.
                              -piwo było niedobre;
                              -żarcie było tekturowe;
                              -w browarze było brzydko;
                              -zakwaterowanie poniżej krytyki;
                              -nie lała się krew;
                              -nic się nie paliło;
                              -nie roztrzaskano magiefonu;
                              -nikt się nie przewrócił;
                              -Anal Sisters były odrażające;
                              -w ogóle muza była czerstwa;
                              -pierwszaki dostały mikstury, które przecież każdy by wypił;
                              -Iron był po kursie sawłarwiwru;
                              -itedeitepe

                              Może międzyzlocik jakiś?
                              Dick Laurent is dead.

                              Comment

                              • docent
                                Senior
                                • 10-2002
                                • 5205

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi

                                Może międzyzlocik jakiś?
                                No właśnie, już pora dograć szczegóły Jako że gros uczestników minizlotu rekrutuje się z WRO i WAW to może jakieś spotkanie w pół drogi? Najlepiej wrzuć ankietkę jak rok temu, zobaczymy jakie jest zainteresowanie.
                                Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                                Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                                Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                                Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎