Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2012.09.07-09 - XI Wielki Zlot Forumowiczów - ploty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • iron
    Senior
    • 08-2002
    • 6703

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
    No właśnie, już pora dograć szczegóły Jako że gros uczestników minizlotu rekrutuje się z WRO i WAW to może jakieś spotkanie w pół drogi? Najlepiej wrzuć ankietkę jak rok temu, zobaczymy jakie jest zainteresowanie.
    To pi razy oko wychodzi, że Łask, tylko co tam znajdziemy (wiem, być może więcej niż w Pionkach0
    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
    Rock, Honor, Ojczyzna

    Comment

    • iron
      Senior
      • 08-2002
      • 6703

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
      Dobiliśmy do Pruszkowa dziś kole 17. Pierdachnął nam w Bruntalu pasek klinowy napędzający pompy wspomagania i wody. Bez tego pierwszego jeszcze jako tako tym czołgiem dało się jechać, ale wchodzenie strzałki temperatury na czerwone pole co kilka km już było dużo mniej wesołe... Dobrze, że z powrotem do Polski było z góry, bo inaczej byłaby dupa blada. W Głubczycach nam pomogli, ale byłem już tak zmachany, że nie dałem rady jechać na miejsce po nocy i wylądowaliśmy w Sulejowie.
      (...)
      Bo to jest urok samochodów na F (wiem co mówię bo Volvo 480 miało silnik z Renówki)
      - pasek wieloklinowy... czy jak go tam zwą
      bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
      Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
      Rock, Honor, Ojczyzna

      Comment

      • bury_wilk
        Senior
        • 01-2004
        • 2655

        Kilka ode mnie:



        Lubię kiedy się zieleni
        Lubię jak się piwo pieni...

        ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

        Comment

        • iron
          Senior
          • 08-2002
          • 6703

          No ładnie - myślę, że pare pierwszych zdjęć może skierować śledztwo w sprawie spalenia słomy na właściwe tory
          bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
          Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
          Rock, Honor, Ojczyzna

          Comment

          • Pancernik
            Senior
            • 09-2005
            • 9733

            Ta reklamówka nagrana przez ARTa pokazuje też kierunek, w którym zmierza finansowanie/sponsoring Browar.biz-u...

            Comment

            • Jurandofil
              Senior
              • 10-2007
              • 976

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
              Ta reklamówka nagrana przez ARTa pokazuje też kierunek, w którym zmierza finansowanie/sponsoring Browar.biz-u...
              Tylko jeszcze będzie musiał poćwiczyć wariant bez zatykania nosa
              Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

              Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
              Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

              Comment

              • pirackamuza
                Senior
                • 12-2004
                • 1903

                Nawet nie wyobrażacie sobie, jak się cieszę, że mnie z Wami nie było. Pijaki i zboczuchy! Na zdjęciach same zachlane mordy. Przynajmniej umrę zdrowszy i o jeden łykęt dłużej pociągnę.
                Szkoda mi tylko, że nie mogłem podziwiać Żą grającego na bandżo
                Na moje to ten Zuot był totalnie do dupy! Co to za zlot, na którym jest ciepło i nie trzeba wkładać na wieczorne ognisko dwóch polarów? Bez sensu! A chociaż komary były?
                No i jakieś beznadziejne piwa, których nazw nigdy nie słyszałem. Przynajmniej na kilku fotach widziałem coś normalnego do picia - Lech, Warka, piwo marki "Piwo" a'la Tesco...

                A ja ten łykęt spędziłem przynajmniej pożytecznie, popijając Żubra z puszki, zapijając Tatrą, wpatrzony w kolejny odcinek "M jak miłość" i "Na dobre i na gorsze" (czy jakoś tak...)
                Za rok też nie jadę, szkoda czasu, kasy i wątroby!
                Toruń przeprasza za Radio Maryja
                www.bobofruty.pl

                Comment

                • Promil03
                  Senior
                  • 10-2007
                  • 2833

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                  No ładnie - myślę, że pare pierwszych zdjęć może skierować śledztwo w sprawie spalenia słomy na właściwe tory
                  Kolejne z serii: http://galeria.interia.pl/praca,w_id...20%C5%BCniwach
                  Tylko nie wiem, która to ze zlotowych dziewczyn.

                  Comment

                  • Promil03
                    Senior
                    • 10-2007
                    • 2833

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pirackamuza Wyświetlenie odpowiedzi
                    ...
                    Szkoda mi tylko, że nie mogłem podziwiać Żą grającego na bandżo
                    ...
                    Żą żąłpolił jak najlepiej mógł. Jednak Ciebie cholernie brakowało. Nawet z silvianem kilka razy dostałeś od nas zaocznie opier.... że Cię nie ma.
                    A może chodziło tylko o Twoją gitarę? Nie pamiętam już.

                    Comment

                    • żąleną
                      Sojowe Oddziały Bojowe
                      • 01-2002
                      • 13239

                      O, przepraszam, mogę lepiej, ale musiałbym częściej czochrać te struny niż 5 razy na rok. Ale much brakowało i komarów... Za rok zaśpiewasz zaległe razem z odsetkami.

                      Comment

                      • Doodeck
                        Senior
                        • 05-2003
                        • 1612

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
                        Kolejne z serii: http://galeria.interia.pl/praca,w_id...20%C5%BCniwach
                        Tylko nie wiem, która to ze zlotowych dziewczyn.
                        Czarownice na stos !
                        I JARAĆ !!!!
                        Dalekosiężny
                        Obserwator
                        Obiektów
                        Dynamicznie
                        Epatujących
                        Ciekawymi
                        Koncepcjami

                        Comment

                        • JAckson
                          Senior
                          • 05-2004
                          • 6122

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
                          Kolejne z serii: http://galeria.interia.pl/praca,w_id...20%C5%BCniwach
                          Tylko nie wiem, która to ze zlotowych dziewczyn.
                          No to teraz już wiecie dlaczego właziłem na te bele po ciamachu
                          MM961
                          4:-)

                          Comment

                          • bury_wilk
                            Senior
                            • 01-2004
                            • 2655

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                            No ładnie - myślę, że pare pierwszych zdjęć może skierować śledztwo w sprawie spalenia słomy na właściwe tory
                            dramatyzujesz, słoma spaliła się dopiero następnej nocy, tej się nie spaliła, bo ją skutecznie chłodziliśmy

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
                            Kolejne z serii: http://galeria.interia.pl/praca,w_id...20%C5%BCniwach
                            Tylko nie wiem, która to ze zlotowych dziewczyn.
                            tak na pierwszy rzut oka, to Iron

                            Lubię kiedy się zieleni
                            Lubię jak się piwo pieni...

                            ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                            Comment

                            • iron
                              Senior
                              • 08-2002
                              • 6703

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bury_wilk Wyświetlenie odpowiedzi
                              dramatyzujesz, słoma spaliła się dopiero następnej nocy, tej się nie spaliła, bo ją skutecznie chłodziliśmy



                              tak na pierwszy rzut oka, to Iron

                              EE tam - toż to Docent - po posturze sądząc
                              bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                              Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                              Rock, Honor, Ojczyzna

                              Comment

                              • docent
                                Senior
                                • 10-2002
                                • 5205

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                                EE tam - toż to Docent - po posturze sądząc
                                Uważaj, bo wrzucę nasze foto jak się całujemy. Z języczkiem
                                Last edited by docent; 13-09-2012, 19:08.
                                Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                                Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                                Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                                Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎