Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2012.09.07-09 - XI Wielki Zlot Forumowiczów - ploty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zgroza
    Senior
    • 03-2008
    • 3597

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
    E tam - wyjazd 5:38 i 13:39 na miejscu. Przynajmniej wg aktualnego rozkładu.
    Z Przeworska przyjazd 14.39 jak już... Dopóki nie wyremontują Katowice-Kraków to będzie źle.
    Last edited by zgroza; 27-02-2012, 15:35.
    Lotna ekspozytura browaru

    Też Was kocham.

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13950

      To bedzie już po Euro - to będzie nowy piękny kraj z autostradami i TGV / Pendolino i w ogóle
      A ja widzę jeszcze inne godziny: 6:23 - 15:19. Można też w Katowicach przesiąść się do busa.
      Wtedy jazda od 5:58 do 14:25.

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • abernacka
        Senior
        • 12-2003
        • 10838

        Zawsze pozostaje jeszcze samolot. Z Gdańska do Katowic lot trwa raptem 90 minut.
        Piwna turystyka według abernackiego

        Comment

        • Piecia
          Senior
          • 02-2002
          • 3307

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
          Zawsze pozostaje jeszcze samolot. Z Gdańska do Katowic lot trwa raptem 90 minut.
          ojojojojoooooooj nie polecam.... z Gdańska do Pyrzowic może i 90 min (nie wiem, jak długo jedzie się z centrum na lotnisko), ale za to wiem, jak to wygląda z Pyrzowic do Katowic (jak ktoś nie ma własnego transportu, to specjalny miejski autobus jadący z dworca PKP około godziny albo i dłużej (ja jechałem w weekend, więc bez korków), z Katowic do Raciborza zwykłym pociągiem jedzie się też ponad godzinę, a więc biorąc pod uwagę jakość/cena lepiej chyba pociągiem

          Koniec i bomba,
          Kto nie pije ten trąba !!!
          __________________________
          piję bo lubię!

          Comment

          • Rycho_128
            Senior
            • 03-2007
            • 1039

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piecia Wyświetlenie odpowiedzi
            (nie wiem, jak długo jedzie się z centrum na lotnisko)
            Ode mnie z domu jedzie się 15 minut, a z centrum jakieś pół godziny, z Wrzeszcza np. jeszcze mniej. Jest szansa (he he), że ul. Słowackiego, dojazdową na lotnisko, zrobią do końca, to wtedy w try miga...
            Last edited by Rycho_128; 28-02-2012, 10:36. Powód: szybciej piszę, niż myślę :P
            Gdański Browar WaRy
            Gdański Browar WaRy w BrowarBizie
            Piwo z kufla smakuje lepiej :)///Mniej karmelu...

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13950

              Rychu, tu nie chodzi o to ile ty jedziesz na Rębiechowo, tylko ile czasu zajmuje przejazd z Pyrzowic do Raciborza

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • Rycho_128
                Senior
                • 03-2007
                • 1039

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                Rychu, tu nie chodzi o to ile ty jedziesz na Rębiechowo, tylko ile czasu zajmuje przejazd z Pyrzowic do Raciborza
                Oczywiście masz rację, ale Piecia spytał, ile czasu zajmuje dojazd na Rębiechowo w Gdańsku, więc odpowiedziałem. Być może ta informacja jest w sumie istotna dla nielicznych z nas, ale pytanie tak właśnie zrozumiałem.
                Last edited by Rycho_128; 28-02-2012, 11:51.
                Gdański Browar WaRy
                Gdański Browar WaRy w BrowarBizie
                Piwo z kufla smakuje lepiej :)///Mniej karmelu...

                Comment

                • Pancernik
                  Senior
                  • 09-2005
                  • 9735

                  Full luz, damas y caballeros!
                  Nieważne (ze strony logistyczno-dojazdowej), jaki browar będzie miał zaszczyt nas gościć, ważne, gdzie ARTministrant zakąpinuje nocleg...
                  Może kuleżeństwo otrzaskane okolicznie coś podsunie, bo www.stodoly.pl może być przydrogawy, a do www.pod-zaglami.pl ja się trochę boję...

                  Comment

                  • woosaa
                    Senior
                    • 07-2005
                    • 1548

                    Może być to: http://www.braxton.info.pl/strona_glowna.php?id=brax1.Plusy to dobry dojazd PR(jak jeszcze coś będzie jeżdzić) i fajne domki + basen.
                    mb WOS

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13950

                      No właśnie miąłem pisać, że propozycje już kiedyś padły. Były chyba nawet dwie, ale nie mogę tego teraz znaleźć.

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • woosaa
                        Senior
                        • 07-2005
                        • 1548

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                        No właśnie miąłem pisać, że propozycje już kiedyś padły. Były chyba nawet dwie, ale nie mogę tego teraz znaleźć.
                        O to chodziło? http://www.lesnapolana.com.pl/
                        mb WOS

                        Comment

                        • Pendragon
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 13950

                          Chyba tak, pamiętam że były tam wesela...
                          Ale tam jest za mało miejsca. Tylko 7 domków po 6 osób.
                          A wokół Jeziora Rybnickiego są tylko te Stodoły?
                          Last edited by Pendragon; 28-02-2012, 12:37.

                          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13950

                            Takie coś jeszcze znalazłem, w Olzie, tuż przy granicy, ale nie piszą ile miejsc jest w domkach.
                            Olza to kąpielisko z czystą wodą, miejsca noclegowe w domkach, pole namiotowe i caravaningowe.

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • Pancernik
                              Senior
                              • 09-2005
                              • 9735

                              Nie za dużo...: http://www.eholiday.pl/noclegi-olza-...oczynkowy.html

                              Comment

                              • Piecia
                                Senior
                                • 02-2002
                                • 3307

                                jak już patrzymy na Olzę, to może coś po czeskiej stronie? Bohumin pociągiem chyba 10 km
                                Koniec i bomba,
                                Kto nie pije ten trąba !!!
                                __________________________
                                piję bo lubię!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎