Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2012.09.07-09 - XI Wielki Zlot Forumowiczów - ploty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Komar_Pafnucy
    Senior
    • 08-2005
    • 1114

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
    Śmiech na sali.

    Ale są ważniejsze sprawy. Jeśli ktoś ma pożyczyć poniższe kawałki w formacie mp3, proszę o kontakt na PW:

    - Boys, boys, boys (nie pamiętam imienia, ale miała duże cycki)
    Akurat, nie pamiętasz...

    Internet ci odcięli?

    Multitap Crawl
    Multitap Crawl na Facebook

    "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
    Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

    Comment

    • żąleną
      Sojowe Oddziały Bojowe
      • 01-2002
      • 13239

      No, zostawili tylko browar.biz...

      Comment

      • mark33
        Idę po piwo do piwnicy.
        • 04-2005
        • 3283

        Wracając do sprzętów grających od strony ich zasilenia wezmę przedłużacz 50 metrów (gniazdo okrągłe).

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13950

          Może w tym roku kogoś zamiast nogi rozboli mózg i trzeba będzie zwołać kolejne konsylium?
          W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.
          Last edited by Pendragon; 04-09-2012, 17:06.

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • fuliano
            Senior
            • 07-2010
            • 1825

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
            Duża scena może być zagrożona - ktoś wie z jakim biurem podróży pojechał na wczasy Fuliano (ma transportować nagłośnienie) - dziś napisano, że upadło warszawskie biuro podróży Filiz Tours - czyżbyśmy Docencie wykrakali to 25 sierpnia na premierze AleBrowaru
            Spoko, spoko Panowie, to nie moje. Ja planowo jutro wracam.

            Comment

            • Mason
              Senior
              • 02-2010
              • 3280

              Do jutra wiele się może wydarzyć
              JEDNO PIVKO NEVADI!

              Comment

              • VanPurRz
                Senior
                • 09-2008
                • 4229

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                Tnę właśnie filmiki z poprzedniego zlotu i powiem wam, że aż się chce szerzyć kulturę piwną. Niech ten piątek już nadejdzie. Kamera musowo znów będzie, tym razem kręcimy neogotycki kryminał sado-maco z akcentami kina oralnego niepokoju. A nie, przepraszam to ostatnie już było, przed chwilą przecież oglądałem... W każdym razie wciągająca intryga, nagłe zwroty akcji, cięte riposty i zaskakujące zakończenie każdej ze scen, a może wręcz przeciwnie... Nie zapomnijcie pudru.
                Chyba majonezu. A ja strzelę wolnego ze stojącej
                "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                Comment

                • VanPurRz
                  Senior
                  • 09-2008
                  • 4229

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                  Śmiech na sali.

                  Ale są ważniejsze sprawy. Jeśli ktoś ma pożyczyć poniższe kawałki w formacie mp3, proszę o kontakt na PW:

                  - Sound of Silence (Simon and Garfunkel)
                  - Jest taki samotny dom (Budka Suflera)
                  - Szatan (Kury)
                  - Boys, boys, boys (nie pamiętam imienia, ale miała duże cycki)
                  Ja mogę zrobić super zestaw w mp3 ale na gwizdku
                  "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                  Comment

                  • mark33
                    Idę po piwo do piwnicy.
                    • 04-2005
                    • 3283

                    Jak tak czytam kto co zrobi i co weźmie to chyba kilo białego proszku trzeba żeby tej nudzie dać radę

                    Comment

                    • anteks
                      maruda
                      • 08-2003
                      • 10738

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                      PPV...
                      wykrakał
                      Mniej książków więcej piwa

                      Comment

                      • zgoda
                        Senior
                        • 05-2005
                        • 3516

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                        Ale to już rano było wiadomo.
                        Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                        Comment

                        • jerzy
                          piwoholik
                          • 10-2001
                          • 4705

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                          - Boys, boys, boys (nie pamiętam imienia, ale miała duże cycki)
                          Sabrina.
                          Nie, ja nie mam. Ani mp3, ani takich cycków
                          browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

                          Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

                          Comment

                          • Doro_
                            Senior
                            • 09-2011
                            • 131

                            znalazłam "fotorelację"
                            http://www.forum.kampermania.com.pl/...php?f=76&t=465

                            miejsce wygląda zachęcająco - przynajmniej w pełnym słońcu

                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13950

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgoda Wyświetlenie odpowiedzi
                              Ale to już rano było wiadomo.
                              Od kilku dni było wiadomo. Chociaż teoretycznie mogli się jeszcze dogadać. Na mecz z Mołdawią we Wrocławiu sprzedano do tej pory około tysiąca biletów
                              Nikt tego oglądać tak na prawdę nie chce. Może będzie jednak tego taki plus, że przechyli szalę w wyborach w PZPNie? W końcu to Lato podpisał umowę na 10 lat z SB-owską firmą SportFive.

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              • iron
                                Senior
                                • 08-2002
                                • 6703

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fuliano Wyświetlenie odpowiedzi
                                Spoko, spoko Panowie, to nie moje. Ja planowo jutro wracam.
                                Dowiesz się jutro, jak wrócisz - biur do upadłosci ci u nas jeszcze dostatek
                                bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                                Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                                Rock, Honor, Ojczyzna

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎