Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2012.09.07-09 - XI Wielki Zlot Forumowiczów - ploty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ahumba
    Senior
    • 05-2001
    • 8962

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
    Kurczę, to chyba jednak będę musiał wziąć bandżolkę... Ale ja się wstydzę i wciąż znam tylko kilka kawałków na krzyż. Zresztą i tak nie wiem, czy do Ahumbowozu się zmieści.
    Najwyżej złożymy ją na pół, żeby weszła
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

    Comment

    • bury_wilk
      Senior
      • 01-2004
      • 2655

      Żą, bierz bandżolę (i piłkę!) - przeciez jest nowe arcydzieło o Jacksonie do publicznej premiery

      Mason, kurcze, też mam kwasiżura, miałem nie brać, ale skoro mówisz, że na chrzest to dobre, to może jednak wezmę. A jakby tak zrobić jeden kwasiżur rezany drugim?

      Piracka... Ty wiesz co...

      p.s. zaraz będzie ciemno...

      Lubię kiedy się zieleni
      Lubię jak się piwo pieni...

      ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

      Comment

      • Mason
        Senior
        • 02-2010
        • 3280

        Ale ten kwasiżur to mocno kwasiżurowy jest, czy tylko lekko zajeżdża złem? Ja specjalnie wyhodowałem zło wcielone . Ale na rozgrzewkę wziąłem też kilka lekkich kwasików
        JEDNO PIVKO NEVADI!

        Comment

        • leszcz007
          Senior
          • 04-2010
          • 100

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
          Ale ten kwasiżur to mocno kwasiżurowy jest, czy tylko lekko zajeżdża złem? Ja specjalnie wyhodowałem zło wcielone . Ale na rozgrzewkę wziąłem też kilka lekkich kwasików
          łobosze...... już zaczynam się bać, będzie kac gigant.

          Comment

          • bury_wilk
            Senior
            • 01-2004
            • 2655

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
            Ale ten kwasiżur to mocno kwasiżurowy jest, czy tylko lekko zajeżdża złem?
            Cóż... on jest... kwaśny

            Lubię kiedy się zieleni
            Lubię jak się piwo pieni...

            ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

            Comment

            • żąleną
              Sojowe Oddziały Bojowe
              • 01-2002
              • 13239

              Bury, nie wiem, czy zmnieszczę piłkę lub w ogóle zdążę ją wydobyć z piwnicy...

              A tekst eposu macie? Bo nie wiem, czy mi się nie zapodział.

              Comment

              • docent
                Senior
                • 10-2002
                • 5205

                No to zaczynamy ostrą czterodniówkę. Mam nadzieję, że dane mi będzie wrócić przed ten monitor w poniedziałek wieczorem
                Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                Comment

                • Basik
                  Senior
                  • 06-2006
                  • 1308

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
                  No to zaczynamy ostrą czterodniówkę. Mam nadzieję, że dane mi będzie wrócić przed ten monitor w poniedziałek wieczorem
                  Kto zaczyna, ten zaczyna- do 18.00 w pracy. I trzymajcie kciuki, żeby ani minuty dłużej, bo na PKS nie zdążymy.

                  Comment

                  • centon
                    † 2017 Piwosz w Raju
                    • 03-2004
                    • 575

                    no za godzinkę start w wiadomym kierunku.
                    do zobaczenia
                    Zbieram etykiety i podstawki z ciężarówkami, karty telefoniczne z motywem piwnym ,podstawki guinness oraz birofilia związane z browarem warszawskim.
                    Ktokolwiek chciałby pomóc w powiększaniu zbioru proszę o kontakt.


                    https://picasaweb.google.com/115486805717439828103

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19170

                      Arcie, podobno znów myszy harcują

                      Comment

                      • Ahumba
                        Senior
                        • 05-2001
                        • 8962

                        Plotka głosi, że za pół godziny ahumbowóz w składzie Żona-Taxi, żąleną, gwzd i Ahumba wyrusza w wiadomym kierunku.
                        Do zobaczenia się z Wami
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                        Comment

                        • MarcinKa
                          Senior
                          • 02-2005
                          • 2729

                          Za 5 minut start. To do obaczenia
                          To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                          Comment

                          • mark33
                            Idę po piwo do piwnicy.
                            • 04-2005
                            • 3283

                            Ja już degustyje na miejscu, jakaś ekipa była przedemną , robią zwiad zagrabaniczny

                            Comment

                            • woosaa
                              Senior
                              • 07-2005
                              • 1548

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mark33 Wyświetlenie odpowiedzi
                              Ja już degustyje na miejscu, jakaś ekipa była przedemną , robią zwiad zagrabaniczny
                              A co tam jest do degustacji?(oprócz piw z Raciborza)
                              mb WOS

                              Comment

                              • mark33
                                Idę po piwo do piwnicy.
                                • 04-2005
                                • 3283

                                Tam jeszcze nie byłem, mam kilka Brackich to zobie zlotuje

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎