Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2012.09.07-09 - XI Wielki Zlot Forumowiczów - giełda dojazdowa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sarad
    Junior
    • 10-2011
    • 4

    2012.09.07-09 - XI Wielki Zlot Forumowiczów - giełda dojazdowa

    a jak ktoś nie ma auta, to czym ma przyjechać , rowerem?
  • Promil03
    Senior
    • 10-2007
    • 2833

    #2
    Organizatorzy wynajmują dla takich osób autokary lub busy. Musicie się tylko dogadać w kilka/kilkanaście osób tak żeby to było opłacalne i logistycznie dopracowane. A skąd jesteś?

    Comment

    • Rycho_128
      Senior
      • 03-2007
      • 1039

      #3
      Zlotowicze zmotoryzowani chętnie podwożą tych niezmotoryzowanych. Też trzeba się dogadać. Btw ja jestem tym razem niezmotoryzowany i jestem podwożony. Już się dogadałem. I jeszcze jedno. Warto by te posty przenieść do nowego wątku dotyczącego dojazdu na Zlot. Ja takiej władzy tu nie mam, żeby przenosić.
      Gdański Browar WaRy
      Gdański Browar WaRy w BrowarBizie
      Piwo z kufla smakuje lepiej :)///Mniej karmelu...

      Comment

      • fuliano
        Senior
        • 07-2010
        • 1825

        #4
        No dobra, współkierowca na trasie Wawa - Pietrowice - Wawa poszukiwany.
        W zamian oferuję połowe trasy na fotelu kierowcy, połowę po prawej stronie od kierownicy.
        Wersja All inclisive oferuje przejazd w 100% całej trasy za kierownicą.
        Chętnych zapraszam do dyskusji na forum jak i na privie

        Comment

        • Maremali
          Senior
          • 05-2002
          • 1953

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fuliano Wyświetlenie odpowiedzi
          No dobra, współkierowca na trasie Wawa - Pietrowice - Wawa poszukiwany.
          W zamian oferuję połowe trasy na fotelu kierowcy, połowę po prawej stronie od kierownicy.
          Wersja All inclisive oferuje przejazd w 100% całej trasy za kierownicą.
          Chętnych zapraszam do dyskusji na forum jak i na privie
          Czy wersja All inclisive obejmuje również fotki z podróży?
          http://maremali.web-album.org/

          Comment

          • fuliano
            Senior
            • 07-2010
            • 1825

            #6
            I fotki i sączenie piany przez docenta

            Comment

            • żąleną
              Sojowe Oddziały Bojowe
              • 01-2002
              • 13239

              #7
              Słuchaj, no ja mogę kierownikować, ale ile razy do tego czasu trafi mi się prowadzić samochód, to nie wiem. Własny od dłuższego czasu popsuty, jeżdżę więc okazjonalnie cudzesami, ale za to po Warszawie, więc liczy się razy dwa, jeśli nie trzy. Możemy zrobić jazdę próbną.

              Comment

              • Maggyk
                Szara Adminiscjencja
                • 05-2004
                • 5615

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
                Organizatorzy wynajmują dla takich osób autokary lub busy.
                Dojazd we własnym zakresie. Nie wiem skąd Ci się to wzięło Promilku, że my coś takiego czynimy
                Last edited by Maggyk; 26-07-2012, 10:23.
                Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                Piwo domowe -
                Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                Reklama w BROWARZE
                PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                Comment

                • zgoda
                  Senior
                  • 05-2005
                  • 3516

                  #9
                  Będę miał 1 lub 2 miejsca z Warszawy i wschodnich okolic. Jak sądzę, jedno zajmie Maremali podobnie jak w ubiegłym roku, ale jak się na mnie wypnie, to będą 2.
                  Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                  Comment

                  • Promil03
                    Senior
                    • 10-2007
                    • 2833

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
                    Dojazd we własnym zakresie. Nie wiem skąd Ci się to wzięło Promilku, że my coś takiego czynimy
                    Zapomniałem/z premedytacją nie dałem* emotki na końcu. Była to odpowiedź na pytanie sarada. Myślałem, że będzie śmiesznie

                    * niepotrzebne skreslić

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19159

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgoda Wyświetlenie odpowiedzi
                      Będę miał 1 lub 2 miejsca z Warszawy i wschodnich okolic. Jak sądzę, jedno zajmie Maremali podobnie jak w ubiegłym roku, ale jak się na mnie wypnie, to będą 2.
                      Pisałbym się na drugie jak jeszcze jest wolne, bo z Białej czy Siedlec pewnie nikt nie przyjedzie.
                      Last edited by e-prezes; 27-07-2012, 07:27.

                      Comment

                      • zgoda
                        Senior
                        • 05-2005
                        • 3516

                        #12
                        W przyszłym tygodniu już powinno być wiadomo ile miejsc zostało.
                        Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                        Comment

                        • zgoda
                          Senior
                          • 05-2005
                          • 3516

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                          Pisałbym się na drugie jak jeszcze jest wolne, bo z Białej czy Siedlec pewnie nikt nie przyjedzie.
                          Zaklepane.

                          Mam jeszcze jedno w rozmiarze XS (za kierowcą, który jest długi).
                          Last edited by zgoda; 30-07-2012, 08:45.
                          Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                          Comment

                          • Ahumba
                            Senior
                            • 05-2001
                            • 8962

                            #14
                            W naszym ahumbowozie też są 2 miejsca wolne. Bez obowiązku prowadzenia pojazdu.
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                            Comment

                            • zgroza
                              Senior
                              • 03-2008
                              • 3597

                              #15
                              Ktoś jedzie jakoś po południu z Rzeszowa?
                              Lotna ekspozytura browaru

                              Też Was kocham.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎