Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2012.09.07-09 - XI Wielki Zlot Forumowiczów - giełda dojazdowa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Doodeck
    Senior
    • 05-2003
    • 1612

    #31
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
    Będziemy jechać z Bieszczad DW897->Dukla->Gorlice->Nowy Sącz...
    Przywieźcie proszę zgrzewkę Grybowa (każdego rodzaju po parę flaszek - pani umie takie miksy robić).
    Dalekosiężny
    Obserwator
    Obiektów
    Dynamicznie
    Epatujących
    Ciekawymi
    Koncepcjami

    Comment

    • darekeb
      Member
      • 05-2004
      • 80

      #32
      Poszukuję transportu z Kędzierzyna Koźla lub Zdzieszowic w piątek w godzinach późnopopołudniowych lub wieczornych. Rekompensata gwarantowana

      Comment

      • dyczkin
        Serce w kolorze blaugrana
        • 05-2011
        • 3657

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
        Adminowóz z Opola wyrusza w piątek rano. Dla chętnych znajdą się 3 miejscówki, a może i nawet 5 (zależy ile beczek będzie na pace).
        A o której wyjazd z Opola?
        Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

        Moje warzenie // Piwny Wojownik

        Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

        Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

        Comment

        • Maggyk
          Szara Adminiscjencja
          • 05-2004
          • 5615

          #34
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
          A o której wyjazd z Opola?
          Pewnie pi razy oko 9-11.
          Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
          Piwo domowe -
          Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

          Reklama w BROWARZE
          PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

          Comment

          • slavoy
            Senior
            • 10-2001
            • 5052

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgroza Wyświetlenie odpowiedzi
            Wszystko miodzio, ale czy w piątek po południu?
            Po południu to ja mam zamiar już popijać piwko w Pietrowicach.

            @doodeck
            OK, weźmiemy taką zgrzewencję.
            Dick Laurent is dead.

            Comment

            • dyczkin
              Serce w kolorze blaugrana
              • 05-2011
              • 3657

              #36
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
              Pewnie pi razy oko 9-11.
              Ja najpóźniej właśnie o 11 będę w Opolu i bardzo chętnie zabiorę się z Wami ku przeznaczeniu.
              Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

              Moje warzenie // Piwny Wojownik

              Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

              Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

              Comment

              • Jurandofil
                Senior
                • 10-2007
                • 976

                #37
                Mam konkretną propozycję prezentu dla kierowcy, który pomógłby mi i p_stulce w dotarciu na zlot z Rohova. Otóż jeśli ktoś by nas podrzucił (45km), to otrzyma od nas 3 litry Piwa z pivovaru Rohov 2x1,5l oryginalny PET obydwu gatunków kvasnicoveho Piva z browaru.


                Istotne byłyby godziny przejazdu (musiałoby to być od ok. godz. 17 i później).

                Może ktoś z wolnymi miejscami będzie jeszcze po południu docierał od strony Raciborza, to wtedy niewiele musiałby zboczyć.
                Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

                Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
                Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

                Comment

                • woosaa
                  Senior
                  • 07-2005
                  • 1548

                  #38
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jurandofil Wyświetlenie odpowiedzi
                  Mam konkretną propozycję prezentu dla kierowcy, który pomógłby mi i p_stulce w dotarciu na zlot z Rohova. Otóż jeśli ktoś by nas podrzucił (45km), to otrzyma od nas 3 litry Piwa z pivovaru Rohov 2x1,5l oryginalny PET obydwu gatunków kvasnicoveho Piva z browaru.


                  Istotne byłyby godziny przejazdu (musiałoby to być od ok. godz. 17 i później).

                  Może ktoś z wolnymi miejscami będzie jeszcze po południu docierał od strony Raciborza, to wtedy niewiele musiałby zboczyć.
                  A do Rohova czym dojeżdzasz i o której?
                  mb WOS

                  Comment

                  • Jurandofil
                    Senior
                    • 10-2007
                    • 976

                    #39
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika woosaa Wyświetlenie odpowiedzi
                    A do Rohova czym dojeżdzasz i o której?
                    Autobusem 910281 55 z pivovaru Avar v Hlucine (14:35 --> 15:09) lub 25 minut później też bezpośrednim autobusem.
                    Uprzedzając Twoje pytanie do Hlucina dojeżdżamy z szeregiem przesiadek z pivovaru U Konicka
                    Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

                    Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
                    Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

                    Comment

                    • leszcz007
                      Senior
                      • 04-2010
                      • 100

                      #40
                      Mam dwa wolne miejsca w samochodzie na trasie Wrocław - Pietrowice. Jak by ktoś był zainteresowany to proszę pisać. Wyjazd w piątkowe przedpołudnie. Mogę zabrać też kogoś z trasy jak by co.

                      Comment

                      • Cpols
                        Junior
                        • 04-2012
                        • 1

                        #41
                        Jadę z Krakowa

                        i mogę zabrać do 4 osób.

                        Comment

                        • zgroza
                          Senior
                          • 03-2008
                          • 3597

                          #42
                          Poszło pw. Ogólnie jestem planowo 16.00 w Krk - 19.55 w Raciborzu - 21.00 w Głubczycach...
                          Lotna ekspozytura browaru

                          Też Was kocham.

                          Comment

                          • concerto
                            Senior
                            • 09-2003
                            • 859

                            #43
                            Na dworcu pks w Głubczycach będę planowo o 18.20.

                            Ponieważ to jakieś 12 km i chyba już nic nie jeździ, a stopem może być różnie, chętnie dosiadłbym się do kogoś kto w tym czasie będzie dojeżdżał na zlot i będzie miał miejsce w aucie.
                            "... ja nie tylko literat, ale i Gombrowicz!"

                            Comment

                            • Basik
                              Senior
                              • 06-2006
                              • 1308

                              #44
                              A może startuje ktoś jeszcze z Wrocławia w okolicach 18.00-19.00 i ma 2 wolne miejsca?

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎