Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2013.05.10-12 - X Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie i IV Festiwal Dobrego Piwa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • anteks
    maruda
    • 08-2003
    • 10739

    prawie jak Woodstok , robiono nawet zakłady kto się wy...i na podejściu pod górkę przy Strefie Piwa
    Mniej książków więcej piwa

    Comment

    • jacekwerner
      Senior
      • 05-2004
      • 2837

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Basik Wyświetlenie odpowiedzi
      A jedzenie- na tarasie zamku, na samym końcu Czesi robią extra langosie
      Z czosnkiem, serem i keczupem - pycha
      Ochotnicza Straż Piwna
      BAZA = 7446

      Comment

      • fidoangel
        Senior
        • 07-2005
        • 3489

        Warsztaty zupełnie nietypowe dla mnie ale bardzo udane.
        Jakoś tak mało ludzi było na części zamkniętej. W tamtym roku chyba o połowę mniej się wpisało na listę a pełniutko było w lochach.

        Dzięki Chemmo za ostrzeżenie, wziąłem glany a na plecki membrankę i dzięki temu pogoda była zupełnie ładna . Smaczne piwa też pomogły zmienić aurę.
        "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

        Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

        Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
        Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
        Sprawdź >>>Przewodnik<<<

        Comment

        • JAckson
          Senior
          • 05-2004
          • 6122

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
          prawie jak Woodstok , robiono nawet zakłady kto się wy...i na podejściu pod górkę przy Strefie Piwa
          Nawet czekano z przygotowanymi aparatami fotograficznymi. Mi udało się uniknąć zejścia do parteru
          MM961
          4:-)

          Comment

          • ksy
            Kur Domowy
            • 07-2011
            • 280

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
            Nawet czekano z przygotowanymi aparatami fotograficznymi. Mi udało się uniknąć zejścia do parteru
            innym udało się zgarnąć darmowe piwko. na stoisku Mięśnia Piwnego zrobiliśmy sobie kartki z ocenami zjazdów. Jak ktoś dostał wysokie notki za fantazwjmw sposób zaliczenia gleby dostawał też browara. W sędziowanit dzielnie pomagała e@@kipa siedząca pod parasolem obok. :-) A teraz dzień trzech ... finały p
            --------------------
            --------------------
            "Żółw porusza się z prędkością wystarczającą do upolowania sałaty. "

            Comment

            • dyczkin
              Serce w kolorze blaugrana
              • 05-2011
              • 3657

              Przypomni mi może ktoś po ile są piwa z Thornbridge
              Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

              Moje warzenie // Piwny Wojownik

              Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

              Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

              Comment

              • concerto
                Senior
                • 09-2003
                • 859

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
                Przypomni mi może ktoś po ile są piwa z Thornbridge
                Butelka po 15 a lane bodaj 7 zł. za 0,2.
                "... ja nie tylko literat, ale i Gombrowicz!"

                Comment

                • kishar
                  Senior
                  • 10-2003
                  • 1691

                  Mi się bardzo impreza podobała choć oczywiście deszcz negatywnie namieszał. Próbowane piwa zasadniczo bardzo smaczne, jedzenie też ok, najlepsze chyba było koło. Alebrowaru. Teraz juz niestety w drodze do domu ale z wracam z fajnymi wrażeniami.

                  Comment

                  • dyczkin
                    Serce w kolorze blaugrana
                    • 05-2011
                    • 3657

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika concerto Wyświetlenie odpowiedzi
                    Butelka po 15 a lane bodaj 7 zł. za 0,2.
                    A nie czasami po 13?
                    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                    Moje warzenie // Piwny Wojownik

                    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                    Comment

                    • grew
                      Senior
                      • 05-2009
                      • 766

                      Byłem wczoraj, deszcz delikatny, temperatura przyjemna - tylko to błoto

                      Podobnie jak przedmówcy, De Molen i jego Single Hop Citra zawiódł mnie - z butelki był o wiele ciekawszy... Bardzo rozsądne ceny na przyjemnym stoisku Hausta (3pln za 0,2l), bolała mnie słaba obecność Widawy (niby była na stoisku Czeskiego Raju, ale pozostawiała wiele do życzenia w porównaniu do pozostałych małych i silnych browarów krajowych). Bardzo duży plus dla AleBrowaru za Randalla i King of Hop z tegoż - jak dla mnie rewelacja Jak już na niego trafiłem, nie odchodziłem od stoiska Ciekawe, czy butelka będzie choć w połowie tak dobra...

                      Jedzenie bardzo smaczne, duży wybór. Gratulacje dla organizatorów i wystawców! Nie wyobrażam sobie jeszcze większych tłumów gdyby była ładna pogoda

                      Comment

                      • Atebo
                        PremiumUżytkownik
                        • 03-2012
                        • 4

                        Dziękuję za fajną imprezę.
                        Jako jeszcze mało doświadczony piwowar miałem okazję poznać innych zarażonych tą pasją.
                        Mogłem ocenić na jakim etapie jestem i ile jeszcze nauki mnie czeka.
                        Dziękuję za dziką kartę na wykład.
                        No i te " zjazdy " do Pinty niezapomniane.

                        link do kilku fotek z Festiwalu

                        Comment

                        • kwarta81
                          Member
                          • 03-2011
                          • 36

                          Super festiwal, a te błotko dodało chyba tylko uroku. Największą kolejkę zauważyłem do browaru "Haust". Oj degustowało się, degustowało, całą sobotę Ludzie dopisali pomimo kiepskiej pogody.

                          Comment

                          • Benekex2
                            Member
                            • 05-2012
                            • 45

                            też jestem pod wrażeniem festiwalu troche szkoda ze nie wziąłem glanów bo przydały by się. Swój plan minimum wykonałem czyli B-Day, OX BILE i Szczun dorzucilem jeszcze Kocour IPA Samurai.

                            Szczerze najbardziej byłem ciekawy ten byczej żółci 104 IBU. Piwo mi smakowało bo piłem lane i potem jeszcze butelke w domu na spokojnie. Mocna goryczka ale mam wrażenie że nie była mocniesza od Sharka. Powiedziałbym coś miedzy amerykańskim Rangerem(IBU 70) a Sharkiem. Może mi sie wydaje i mam juz zryte kubki smakowe
                            Zbieram podstawki piwne z całego świata -> zainteresowanych zapraszam do kontaktu

                            Comment

                            • Piktor
                              Senior
                              • 11-2011
                              • 109

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kwarta81 Wyświetlenie odpowiedzi
                              Super festiwal, a te błotko dodało chyba tylko uroku.
                              Chciałbym mieć na nosie aż tak różowe okulary, naprawdę szczerze zazdroszczę. Wielka szkoda - i wielkie zdziwienie - że nikt nie wziął pod uwagę deszczowego scenariusza i nie zapobiegł temu monstrualnemu bagnu, ani nawet później nic z nim nie zrobił. Wielu osobom skutecznie obrzydziło to imprezę, a szkoda, bo wybór piw wspaniały i jedzenie też niczego sobie. Niestety należę do tych wrażliwców, dla których degustacja piwa (a zresztą jakakolwiek konsumpcja) i taplanie się w błocie po kostki (nawet w kaloszach) to połączenie nie do przyjęcia.

                              Comment

                              • jacer
                                Senior
                                • 03-2006
                                • 9875

                                Jak można było zapobiec błotu? Jakieś pomysły?
                                Milicki Browar Rynkowy
                                Grupa STYRIAN

                                (1+sqrt5)/2
                                "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                                "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                                No Hops, no Glory :)

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎