Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2013.05.10-12 - X Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie i IV Festiwal Dobrego Piwa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • funkyherman
    Junior
    • 09-2012
    • 15

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wasyll Wyświetlenie odpowiedzi
    Był dopiero w niedzielę.
    Rasputina podpieli pod koniec w sobotę.

    Ogólnie bardzo fajna impreza. Masa pyszności to wypróbowania - nie udało się wypić wszystkiego co zaplanowałem , ale nie było źle. Bardzo dobry wybór jedzenia - niestety ceny dosyć wysokie. Pogoda tak jak ktoś napisał dwojaka - z jednej strony deszcz i chłodno, z drugiej sporo zabawnych sytuacji w związku z tym. Szczególnie w późniejszych godzinach kiedy sporo osób chodziło już mniej pewnym krokiem Z naszej ośmioosobowej ekipy tylko jeden kolega zaliczył glebę i to w drodze do wyjścia

    Comment

    • Marusia
      Senior
      • 02-2001
      • 20211

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fidoangel Wyświetlenie odpowiedzi
      Warsztaty zupełnie nietypowe dla mnie ale bardzo udane.
      Jakoś tak mało ludzi było na części zamkniętej. W tamtym roku chyba o połowę mniej się wpisało na listę a pełniutko było w lochach.
      Może w tym roku dwoiło Ci się w oczach
      W tym roku na część zamkniętą weszło co najmniej 2 razy więcej osób, niż rok temu. Widocznie lepiej się po lochach rozlokowali i dzięki temu nie było tłoku


      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piktor Wyświetlenie odpowiedzi
      Chciałbym mieć na nosie aż tak różowe okulary, naprawdę szczerze zazdroszczę. Wielka szkoda - i wielkie zdziwienie - że nikt nie wziął pod uwagę deszczowego scenariusza i nie zapobiegł temu monstrualnemu bagnu, ani nawet później nic z nim nie zrobił (...)
      Rozumiem przykrości spowodowane błotem i jesteśmy naprawdę wdzięczni publice, że się nie poddała. Oczywiście pogodzie zapobiec nie mogliśmy, ale zarzut, że niczego nie zrobiliśmy jest zaskakujący, bo te setki palet i inne deski przed stoiskami razem z deszczem nie spadły, tylko w sobotę rano przy użyciu niezłej kombinatoryki zakupili je organizatorzy właśnie.

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
      Najfajniejsze na Festiwalu były plotki np. o tym, że pobili i okradli Slavoya w nocy w lochach....Okazało się, że tylko okradli
      Niestety okradli bardzo kłopotliwie i to spowodowało, że dopiero dziś o północy dotarliśmy do domu.

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika concerto Wyświetlenie odpowiedzi
      Masz na myśli "Plan festiwalu"? Nie odpowiada on w całości temu co było na FDP. Np. De Molen nie był na stoisku 13 a na 7. Być może te stoiska były połączone. W każdym razie tam tez się rozpytywałem- z negatywnym skutkiem.
      Zawsze są zmiany w ostatniej chwili, bo ktoś komuś czegoś nie dowiezie, albo inny ktoś stwierdza na miejscu, że wybrane stoisko mu się nie podoba i woli stać gdzie indziej, oraz cała masa innych sytuacji. Plan FDP był zrobiony przed imprezą, wg danych, które mieliśmy od wystawców.

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arzy Wyświetlenie odpowiedzi
      Brak cen na nalewakach był lekko irytujący, oczywiście nie wszędzie, ale przeważnie tam gdzie ceny były dość wysokie
      Też się z tym spotkałam. Po długiej rozmowie usłyszałam 12 zł i za karę dostali tylko 10 zł. W przyszłym roku w regulaminie pojawi się pozycja o obowiązkowym podawaniu cen na nalewakach.

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wasyll Wyświetlenie odpowiedzi
      Szczególnie gdy człowiek pyta o nią, a co poniektórzy patrzą na Ciebie jak na głupka myśląc pewnie, że to powinna być sprawa drugoplanowa.
      Dokładnie takie były moje odczucia. Ciekawe, czy myślimy o tym samym stoisku

      Podsumowując: niezła jazda była. Obecnie czeka nas rekultywacja terenu
      Dzięki wszystkim za uczestnictwo i towarzyskie spotkania
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      • wojtek2
        Junior
        • 08-2010
        • 3

        ma może ktoś więcej fotek z sobotniej degustacji w piwnicach?poszukuje pewnej osoby, może akurat ktoś ją uchwycił

        Comment

        • Cyneq
          Senior
          • 12-2011
          • 181

          Pięknej nieznajomej, które powłóczyste spojrzenie i oczy piwne, sprawiły że poczułeś się jakby wszystkie bąbelki z kega uderzyły Ci do głowy, a w uszach zaszumiało jak na plantacji chmielu, tak?
          Pewnie zaraz będą plakaty w całym mieście: "piękna miłośniczko piwa, stałaś koło mnie, i to właśnie w moje spodnie wytarłaś swoje ubłocone buty. Uwielbiam sposób, w jaki po piwie wymawiasz słowo 'Gibraltar' "

          Comment

          • wojtek2
            Junior
            • 08-2010
            • 3

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cyneq Wyświetlenie odpowiedzi
            Pięknej nieznajomej, które powłóczyste spojrzenie i oczy piwne, sprawiły że poczułeś się jakby wszystkie bąbelki z kega uderzyły Ci do głowy, a w uszach zaszumiało jak na plantacji chmielu, tak?
            Pewnie zaraz będą plakaty w całym mieście: "piękna miłośniczko piwa, stałaś koło mnie, i to właśnie w moje spodnie wytarłaś swoje ubłocone buty. Uwielbiam sposób, w jaki po piwie wymawiasz słowo 'Gibraltar' "
            no może nie do końca była to taka historia choć fajnie opisana

            Comment

            • Basik
              Senior
              • 06-2006
              • 1308

              Cyneq, zacznij romanse pisać, masz talent Płakałam ze śmiechu.

              Comment

              • canigggia
                Senior
                • 10-2009
                • 451

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Basik Wyświetlenie odpowiedzi
                Cyneq, zacznij romanse pisać, masz talent Płakałam ze śmiechu.
                Też się popłakałem hehehehe Szacunek dla epickich wersów Cyneq'a
                Browarnik Tomek
                TomCani

                Grimness, Frost and Northern Darkness!!!

                Comment

                • emes
                  Nadszyszkownik Chmielowy
                  • 08-2003
                  • 4275

                  Bardzo udane piwnie FDP, jestem z pobytu bardzo zadowolony. Mogłaby być tylko lepsza dystrybucja kaloszy
                  Taka zła pogoda też ma swój urok, jest co wspominać, przeważnie z uśmiechem

                  Comment

                  • Baard
                    Senior
                    • 01-2010
                    • 316

                    Odpadło błoto z butów i opadły emocje związane z FDP. Jak zwykle było fajnie. Dziękuję wszystkim, dzięki którym ten Festiwal się odbył oraz wszystkim towarzyszom, towarzyszkom-współpijcom. Zdrówko

                    Comment

                    • jacer
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 9875

                      Milicki Browar Rynkowy
                      Grupa STYRIAN

                      (1+sqrt5)/2
                      "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                      "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                      No Hops, no Glory :)

                      Comment

                      • Krejn
                        Senior
                        • 07-2012
                        • 102

                        Trzeba powiedzieć szczerze, że opcja z wszechobecnym bagnem to zwykły, organizacyjny fail. Jednak w ogólnym rozrachunku impreza zdecydowanie na plus. Wspominał będę miło, chociażby dlatego, że pierwszy raz miałem okazję wystawiać swoje wyroby w lochach i przy tej okazji poznać sporo sympatycznych osób. Z tego miejsca pozdrowienia i podziękowania!
                        What's the matter Lagerboys... Afraid you might taste something?

                        Comment

                        • niewieem
                          Member
                          • 12-2010
                          • 76

                          Kapitalnie było! Szacunek dla rzemieślniczych za uwarzenie świetnych piw. Zwłaszcza dla Artezana za IPA (moim zdaniem lepsze od obu Mikkelerów, 10 i 19), oraz Hausta za Ox Bile. Do zobaczenia za rok

                          Comment

                          • chemmobile
                            Senior
                            • 03-2009
                            • 2168

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krejn Wyświetlenie odpowiedzi
                            Trzeba powiedzieć szczerze, że opcja z wszechobecnym bagnem to zwykły, organizacyjny fail.
                            Powiem ci szczerze i w pół tajemnicy, że podobno w następnych latach bagno i błoto nie będą już zapraszane na Festiwal. Ewentualnie zamknie się ich na 48h za zabrudzanie terenów parkowych.
                            Last edited by chemmobile; 14-05-2013, 20:10.
                            Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                            Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                            Comment

                            • jacekwerner
                              Senior
                              • 05-2004
                              • 2837

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chemmobile Wyświetlenie odpowiedzi
                              Powiem ci szczerze i w pół tajemnicy, że podobno w następnych latach bagno i błoto nie będą już zapraszane na Festiwal. Ewentualnie zamknie się ich na 48h za zabrudzanie terenów parkowych.
                              Ponoć deszcz też ma być prewencyjnie aresztowany
                              Ochotnicza Straż Piwna
                              BAZA = 7446

                              Comment

                              • wasyll
                                Senior
                                • 09-2008
                                • 1823

                                Nie ma co mielić jęzorem, że nic z błotem nikt nie zrobił, bo:

                                a) Marusia już napisała wyżej a ja potwierdzam - palety, folie, płachty pojawiły się,

                                b) w niedzielę byłem od 12. z hakiem i wyraźnie widziałem, że główne błotne ścieżki są odgarnięte z tej mazi.

                                Nie ma się co czepiać, nie da się zorganizować wszystkiego ot tak, przez noc. Poza tym należy to traktować jako kolejne doświadczenie i powoli myśleć, jak można temu zapobiec w przyszłości.

                                Jeszcze tego w sumie nie robiłem, także wielkie dzięki za organizację kolejnej już edycji FDP. W końcu ściągnąłem trochę znajomych, wszyscy zadowoleni. To były dobrze spędzone 3 dni

                                Przy okazji prośba do uczestników - jeśli ma ktoś zdjęcia to niech zamieści w miarę możliwości w necie, tak żeby sobie móc swobodnie pooglądać
                                www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎