Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2013.05.10-12 - X Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie i IV Festiwal Dobrego Piwa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cyneq
    Senior
    • 12-2011
    • 181

    #76
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
    "Reklama" Festiwalu pojawiła się nawet na grupie dyskusyjnej pl.misc.kolej przy okazji tematu nowej lokomotywy Skody i tego czy w Pilźnie jest dobre piwo
    Zupełnie OT: Stary, weź Ty mi powiedz skąd się teraz czyta grupy przez jakiś serwer, od kiedy gazeta i onet zlikwidowały swoje serwery, a ja nie jestem na tepsie? Kiedyś readonly sciągałem przez jakiś task.gda, ale teraz to nie bangla

    Comment

    • Marusia
      Senior
      • 02-2001
      • 20211

      #77
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
      Ze strony FDP :
      "W tym roku pojawi się specjalna scena kulinarna, z bogatym programem
      poświęconym sztuce przyrządzania potraw i ciekawym smakom. Odbywać się tam
      będą pokazy przyrządzania potraw, prezentacje najlepszych produktów, degustacje."

      Bardzo mnie to zaciekawiło, na których stanowiskach, gdzie, kiedy, o której godzinie będą te prezentacje ? Do tego szoku we wspaniałej ofercie piwnej jeszcze takie smaczki kulinarne
      Program w przygotowaniu, nie rozumiem jednak pytania "na jakich stanowiskach", jest to SCENA kulinarna w sensie fizycznym (stoi sobie scena i na niej są pokazy). Na planie FDP jest zaznaczona
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      • Cyneq
        Senior
        • 12-2011
        • 181

        #78
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
        ... jest to SCENA kulinarna w sensie fizycznym (stoi sobie scena i na niej są pokazy)...
        Sam miałem podobne wątpliwości. Wszyscy jesteśmy ofiarami nowomowy mediów. Stąd najprostsze znaczenia wyrazów są najtrudniejsze.

        Comment

        • Marusia
          Senior
          • 02-2001
          • 20211

          #79
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cyneq Wyświetlenie odpowiedzi
          Sam miałem podobne wątpliwości. Wszyscy jesteśmy ofiarami nowomowy mediów. Stąd najprostsze znaczenia wyrazów są najtrudniejsze.
          Trzeba połączyć słowo z obrazkiem na planie FDP i wszystko robi się jasne jak słońce.
          www.warsztatpiwowarski.pl
          www.festiwaldobregopiwa.pl

          www.wrowar.com.pl



          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13950

            #80
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cyneq Wyświetlenie odpowiedzi
            Zupełnie OT: Stary, weź Ty mi powiedz skąd się teraz czyta grupy przez jakiś serwer, od kiedy gazeta i onet zlikwidowały swoje serwery, a ja nie jestem na tepsie? Kiedyś readonly sciągałem przez jakiś task.gda, ale teraz to nie bangla
            Jak się ma net w netii, to problem znika. Google też ma swoje.

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • Marusia
              Senior
              • 02-2001
              • 20211

              #81
              Może nie każdy zauważył, jaką piękną mapę Pendragona mamy
              www.warsztatpiwowarski.pl
              www.festiwaldobregopiwa.pl

              www.wrowar.com.pl



              Comment

              • jacekwerner
                Senior
                • 05-2004
                • 2837

                #82
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                Może nie każdy zauważył, jaką piękną mapę Pendragona mamy
                Ale czemu przy Widawie pokazuje się Generál 14 i Džbán 11 ?
                Ochotnicza Straż Piwna
                BAZA = 7446

                Comment

                • Piwa-i-wody-regionalne
                  Senior
                  • 06-2012
                  • 269

                  #83
                  Za zgodą zarządu festiwalu informujemy, że zostały jeszcze wolne miejsca na sobotni wyjazd na FDP do Wrocławia z Krakowa.
                  Jest to jednodniowy wypad, by wybrać z tego ciasta najlepsze rodzynki (z krótką wizytą w Widawie)

                  Szczegóły w naszym wycieczkowym wątku oraz na Facebooku i pod tel. 884 84 BEER (linki poniżej).
                  Łużycka 25, Kraków
                  godz. otwarcia: pn-sb 11:00-21:00

                  http://www.facebook.com/pages/Piwa-i...2783551?ref=hl

                  gg 34920954

                  Nasze wycieczki do browarów w różnych krajach :)

                  Comment

                  • Piwa-i-wody-regionalne
                    Senior
                    • 06-2012
                    • 269

                    #84
                    Na prośbę niektórych klientów informujemy, że jest możliwe kupienie u nas piw i dowiezienie ich do Wrocławia, dla osób spoza Krakowa. Lista tego co u nas jest lub bywa w wątku sklepu. Wieczorem pojawią się informację o węgierskich przysmakach.
                    Łużycka 25, Kraków
                    godz. otwarcia: pn-sb 11:00-21:00

                    http://www.facebook.com/pages/Piwa-i...2783551?ref=hl

                    gg 34920954

                    Nasze wycieczki do browarów w różnych krajach :)

                    Comment

                    • Rycho_128
                      Senior
                      • 03-2007
                      • 1039

                      #85
                      Wycieczka z Gdańska

                      Oczywiście jestem nudny do bólu, bo już o tym było, ale cały czas są dostępne 2 wolne miejsca w aucie wyruszającym z Gdańska (po trasie też oczywiście kogoś możemy wziąć) w piątek ok 7 rano. Powrót we wtorek. Powtarzał się już nie będę. Trójmiasto i okolice, ruszyć tyłki
                      Last edited by Rycho_128; 06-05-2013, 13:37.
                      Gdański Browar WaRy
                      Gdański Browar WaRy w BrowarBizie
                      Piwo z kufla smakuje lepiej :)///Mniej karmelu...

                      Comment

                      • wasyll
                        Senior
                        • 09-2008
                        • 1823

                        #86
                        Jako, że do FDP zostało już 'kilka' godzin, powoli trzeba skupiać się na prognozie pogody. Mimo, że jeszcze nie do końca należy w nią wierzyć optymizmem nie powiewa - piątek i sobota - deszcz przeplatany słońcem, w niedzielę ok.
                        www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                        Comment

                        • Pendragon
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 13950

                          #87
                          Tak się składa, że o tym samym pomyślałem i właśnie oglądam. Wg tego co widzę, to akurat jest inaczej. Zero deszczu, ale za ciepło też nie będzie - około 15 stopni.

                          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                          Comment

                          • grew
                            Senior
                            • 05-2009
                            • 766

                            #88
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wasyll Wyświetlenie odpowiedzi
                            Jako, że do FDP zostało już 'kilka' godzin, powoli trzeba skupiać się na prognozie pogody. Mimo, że jeszcze nie do końca należy w nią wierzyć optymizmem nie powiewa - piątek i sobota - deszcz przeplatany słońcem, w niedzielę ok.
                            Chyba nie ma się póki co przejmować - meteorolodzy będą coś więcej mogli powiedzieć w czwartek Teraz to raczej wróżenie z fusów.

                            Comment

                            • wasyll
                              Senior
                              • 09-2008
                              • 1823

                              #89
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                              Tak się składa, że o tym samym pomyślałem i właśnie oglądam. Wg tego co widzę, to akurat jest inaczej. Zero deszczu, ale za ciepło też nie będzie - około 15 stopni.
                              Jak dla mnie może być, jak jest deszcz to dupa blada na całego.

                              Wyostrzy się wszystko za 2 dni.
                              www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                              Comment

                              • jacer
                                Senior
                                • 03-2006
                                • 9875

                                #90
                                Wszystko zależy jacy przepowiadacze. Według moich 18st C i bez deszczu.
                                Last edited by jacer; 07-05-2013, 08:32.
                                Milicki Browar Rynkowy
                                Grupa STYRIAN

                                (1+sqrt5)/2
                                "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                                "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                                No Hops, no Glory :)

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎