Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

III Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie 13 maja 2006 - plotki

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marcin_wc
    Senior
    • 09-2005
    • 2115

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy
    Chodzi mi tylko o to, co sam zauważyłeś przed chwilą - żeby wiadomość była odczytana zgodnie z motywami autora, należy używać ryjów dostępnych na tym Forum.
    Ktoś taki jak Antałek, który Ciebie/nas właściwie nie zna, przyjął Twe słowa najzupełniej poważnie. I wcale się nie dziwię. Na jego miejscu też bym to tak odczytał.
    Ale Antałek tak pięknie sieje panikę, że wolałem bez mordek.

    Ja mam wrażenie, że ktoś taki jak antałek sobie z nas jaja robi tą swoją bojaźliwością.
    Last edited by Marcin_wc; 12-05-2006, 08:52.

    Comment

    • kot_z_cheshire
      Senior
      • 11-2005
      • 2201

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marcin_wc
      Ja mam wrażenie, że ktoś taki jak antałek sobie z nas jaja robi tą swoją bojaźliwością.
      Hmm...Bo może inni przezywają lęki w milczeniu???? Albo bardziej introwertycznie??? A nie panikują wcale mniej....
      Młode koty mają adhd, niestety.
      Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
      Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
      Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

      Comment

      • Marek-C
        Senior
        • 12-2005
        • 848

        melduję posłusznie że do Wrocławia przybędę w sobotę dnia 13 maja o godzinie 11:35
        Uważaj co Twoje dziecko robi w internecie - następnym razem zabierze Twój dowód...

        Comment

        • Małażonka
          Senior
          • 03-2003
          • 4602

          A my o 12:02, również w sobotę....

          Aha, i dowiedzieliśmy się wczoraj na Dworcu Centralnym, że Jarek lat 12 z podróży już wrócił... Jako dowód otrzymaliśmy Jego bilety powrotne

          Comment

          • adam16
            Senior
            • 02-2001
            • 9865

            Cholewcia, nie pozostaje mi nic innego niż życzyć wszytkim warsztatowiczom dobrej zabawy. A ja czekam na relacje
            Browar Hajduki.
            adam16@browar.biz
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

            Comment

            • Antałek
              Senior
              • 12-2005
              • 164

              No właśnie. Siedzę teraz w kątku w domku i przeglądam plan Wrcławia, bo co ja tam będę sam robił wieczorem. Zgubię się i co . A jak się nie znajdę do niedzieli to Marusia i tak mi będzie kazała zapłacić za sensora i będzie miała rację, a ja będę zgubiony.

              Comment

              • Marcin_wc
                Senior
                • 09-2005
                • 2115

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Antałek
                Zgubię się i co .
                Cały Wrocław wyruszy na poszukiwania(oczywiście z parasolkami i na sankach).
                Last edited by Marcin_wc; 12-05-2006, 16:12.

                Comment

                • monne
                  Senior
                  • 02-2006
                  • 914

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy
                  bo żeby nie było mi tak różowo, w niedzielę muszę się stawić o jedenastej pod Krakowem na kumunii Pociąg mam o szóstej...

                  ale ściema
                  .



                  Comment

                  • breslauer
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 2690

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy
                    w niedzielę muszę się stawić o jedenastej pod Krakowem na kumunii ...
                    kumunista przebrzydły...

                    Comment

                    • monne
                      Senior
                      • 02-2006
                      • 914

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba
                      Czy w tym wagonie obowiązują zniżki 50% dla uczestników a rozsyłane przez Marusię i jej "ludzi"

                      Ahumba w Tym Wagonie piwa walą drzwiami i oknami (których nie ma) i same wpadają Ci w rączki. Jest też dodatkowa zabawa pt: kto złapie najwięcej? przez około 2 minuty lecą bezustannie piwa i ten kto złapie najwięcej wygrywa , dodatkowym motywatorem w zabawie jest fakt, że piwa są butelkowe, więc trzeba tym bardziej łapać, żeby się nie pobiły, bo inaczej serce boli, oj boli ...
                      .



                      Comment

                      • kham
                        Senior
                        • 01-2006
                        • 751

                        Ja myślę, że grupa poznańska stawi się w komplecie tzn. szt 2.

                        Comment

                        • kot_z_cheshire
                          Senior
                          • 11-2005
                          • 2201

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kham
                          Ja myślę, że grupa poznańska stawi się w komplecie tzn. szt 2.
                          Ty nie myśl. Ty bądź pewien
                          Młode koty mają adhd, niestety.
                          Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
                          Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
                          Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

                          Comment

                          • kham
                            Senior
                            • 01-2006
                            • 751

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kot_z_cheshire
                            Ty nie myśl. Ty bądź pewien
                            No. Czyli przyjęto przez aklamacje!

                            Comment

                            • Antałek
                              Senior
                              • 12-2005
                              • 164

                              Ale może dałaby się jakoś ocalić Wrocławian, by nie tracili niedzieli, bądź co bądź, dnia wolnego od pracy i nie musieli mnie szukać. Jakby w tym wagonie znalazła się jeszcze jedna mała miejscóweczka, może być stojąca
                              Właśnie się pakuję, jutro o 6 wyjazd
                              Do zobaczenia

                              Comment

                              • Chris
                                Senior
                                • 05-2004
                                • 812

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Antałek
                                Ale może dałaby się jakoś ocalić Wrocławian, by nie tracili niedzieli, bądź co bądź, dnia wolnego od pracy i nie musieli mnie szukać. Jakby w tym wagonie znalazła się jeszcze jedna mała miejscóweczka, może być stojąca
                                Właśnie się pakuję, jutro o 6 wyjazd
                                Do zobaczenia
                                ewentualnie możesz sie rozbić na torach za przy wagonie...troche dupa Cie bedzie bolała od szyny ,ale to nic do zobaczenia!
                                chickkiller :)

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎