Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

III Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie 13 maja 2006 - plotki

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Chris
    Senior
    • 05-2004
    • 812

    Kurcze,ale nabijam posty dzisiaj.Oświadczam iż wścieklizna u lepszej połowy adminescencji jest bezpodstawną plotką,co innego tyczy się niektórych forumowiczów
    chickkiller :)

    Comment

    • JAckson
      Senior
      • 05-2004
      • 6122

      Ja tam byłem i piwo piłem

      Się działo wiele niesamowitych rzeczy. Szczęka mnie bolała od śmiechu i gadania. Piwek przeróznych popróbowałem. Kilka niepodpisanych mam jeszcze w domu.
      Rodzice wydzwaniali, że mnie w telewizji widzą. Odcisk mi się zrobił na dłoni o grania w piłkarzyki (ale ataki Marceliny broniłem jak mogłem przez kilka godzin ).
      Szkolenie sensoryczne rewelacyjne.

      Poranki bez bólów. Iron trochę chrapał, ale miałem zatyczki do uszu tym razem .

      Wielkie dzięki za organizację i pomysły dla Marusi i wszystkich aktywnie tworzących te warsztaty. Dla Sensora ukłony za próbę naświetlenia pewnych dość subiektywnych zjawisk

      Do następnego razu.
      MM961
      4:-)

      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        I ja dziękuję wszystkim uczestnikom za to, że się świetnie bawili Wprawdzie sama impreza nie wyszła dokładnie tak, jak zamierzałam, ale na szczęście przy takiej ekipie, to nawet jakby nic nie wyszło, to zabawa i tak będzie rewelacyjna

        Szczególne podziękowania należą sie Kotokłakom, bo mieli tylko zacierać, a w końcu zrobili całe warzenie, oraz Wesolemu i Gregowi za sprzęciory i morze piwa, które przywieźli

        Mam nadzieję, że upominki dla piwowarów do każdego dotarły - ten woreczek z granulatem to chmiel aromatyczny lubelski, ok. 50 g - nie zdążyłam opisać

        P.S. A Chris znowu obściskiwał baby
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • Marusia
          Senior
          • 02-2001
          • 20211

          W kolejności alfabetycznej podziękowania dla sponsorów imprezy:
          -Browamator - za upominki dla piwowarów i za ufundowanie nagród dla piw konkursowych - ale o tym w osobnym temacie
          -Browar Amber - za piwko, bez którego również nie byłoby pysznego chleba ze smalcem, ogórków, paluszków i krakersów
          -Klub Madness - za to, ze nas gościli przez dwa dni i się nie skarżyli
          -WES - za nieodzowne w w torbach piwowarskich ekstrakty słodowe.
          www.warsztatpiwowarski.pl
          www.festiwaldobregopiwa.pl

          www.wrowar.com.pl



          Comment

          • mark33
            Idę po piwo do piwnicy.
            • 04-2005
            • 3283

            Było super, chwała organizatorace i jej pomocnikom.
            Impreza przednia, ludzie wspaniali, tylko ten mark33 zepsuł się na stole no wstyd mi za niego.
            Dzień drugi, zwiedzanie rynku - były fontanny ze szkla, zabytki i kilkanaście kilometrów z plecaczkiem, później znów Madnes i piwko. Sensor zrobł na mnie ogromne wrażenie, szkolenie było extra.

            Comment

            • maryhh
              Senior
              • 02-2001
              • 1895

              miło było znów zobaczyć tych kilkadziesiąt przemiłych mordek i wypić wspólnie szkalnicę Wiflinga

              chwila refleksji ... nie wiem czy też macie coś takiego ... po szkoleniu stwierdziłem, że gdybym miał pracować jako degustator, to chyba normalnie piwa bym nie pił
              Wspieraj swój Browar! I Ty możesz zostać PREMIEREM!
              "do ciężkiej pracy jestem za lekki,
              do lekkiej pracy jestem za ciężki"

              Comment

              • kot_z_cheshire
                Senior
                • 11-2005
                • 2201

                Uff..doszłam do siebie na tyle, aby podziekować:
                1. za przemiłe towarzystwo, mnóstwo śmiechu i wiedzy;
                2. za to, że mogłam się wyspiewać i nikt nie prosił bym była cichutko
                3. za ilości piwa i forumowiczów i "madnessowe", które spowodowały włączenie mi się "pląsawicy" ( tu podziękowania dla dkrasnodebskiego i naczelnika za dotrzymywanie towarzystwa)
                4. i specjalne podziękowania dla Marcina wc za "pilotaż"

                Jeszcze raz dziekuję za wspaniałą atomsferę

                Młode koty mają adhd, niestety.
                Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
                Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
                Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

                Comment

                • kot_z_cheshire
                  Senior
                  • 11-2005
                  • 2201

                  O Boże! zapomniałabym: dziekuję za "Politurę": zawsze chciałam spróbowac kwasiżura i udało mi się. I to od razu takiego...małowypijalnego
                  Młode koty mają adhd, niestety.
                  Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
                  Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
                  Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

                  Comment

                  • cyborg_marcel
                    Senior
                    • 03-2003
                    • 3467

                    Podziękowania dla organizatorów za miejsce, czas i okazję, dla piwowarów za degustacje (historię z politurą pominę, ale napiszę tylko, że nic mi nie jest ), dla kolekcjonerów za owocne transakcje i wymiany oraz dla współgraczy i kibiców dwudniowych rozgrywek piłkarskich
                    Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                    Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                    Comment

                    • Qboland
                      Senior
                      • 04-2006
                      • 242

                      Wspaniała impreza, wspaniali ludzie.
                      Teraz wiem, że na następne Warsztaty odwiedzę.
                      Podziękowania dla organizatorów i uczestników. Sensor jest The Best.
                      W niedzielę po skończonym meczu Cyborga pracownicy klubu zabrali się za tuning maszyny, wzmacniali rączki piłkarzy Nieźle Brać Piwowarska dała im popalić.
                      Pozdrowienia

                      Comment

                      • antoś
                        Senior
                        • 12-2005
                        • 213

                        warsztaty

                        O rety,dawno się tak nie ubawiłem.Chcialbym wszystkim podziękować za wspaniałe towarzystwo i za możliwość spróbowania kilkudziesięciu marek piwa domowego.Takiego bogactwa smaku i aromatu nigdzie dotąd nie odkryłem i niedługo sam sią zabiorę za warzenie.Wielkie dzięki

                        Comment

                        • Ahumba
                          Senior
                          • 05-2001
                          • 8962

                          Żeby nie było tak różowo, to napiszę, że jedna rzecz Marusi się nie udała: niedzielne hostessy nalewające piwo podczas szkolenia. Nie dość, że były w spodniach, nogi miały niewydepilowane, to jeszcze jedna nawet się nie ogoliła i kłuła rudą brodą .
                          A w ogóle to wielkie dzięki należą się:
                          1. Marusi za ekstra imprezę.
                          2. jerzemu za poranne podtrzymywanie mnie przy życiu niepasteryzowanym czarneckim piwem.
                          3. jednemu podskakującemu fajkarzowi który próbował zastąpić mi warszawską Żonę-Taxi będąc szczecińskim kierowcą białostockiego pojazdu we Wrocławiu.
                          4. Sensorowi za uświadomienie mi, że szóśty zmysł to mało, jest jeszcze zmysł bólu.
                          5. Spółce PKP Intercity za pomysł, aby w jednym przedziale były miejsca dla palących i niepalących.
                          6. Małażonce za noszenie za mną bagaży (już w Warszawie)
                          7. Wszystkim koleżankom zarówno nowo jak i wcześniej poznanym.
                          8. Krzysiowi za uświadomienie mnie, byłemu żołnierzowi sił powietrznych, że nie tylko samoloty i śmigłowce latają. Robią to także 5 litrowe pojemniki z piwem i szkło.
                          9. Jury konkursu, że nie struło się moim piwem
                          10. Wszystkim darczyńcom piwnym i etykietkowym
                          11. Zonie-Taxi za odebranie moich zwłok z dworca
                          12. Wszystkim niewymienionym
                          Uwaga : od drugiego punktu pozostałe opatrzone są mordką
                          Do zobaczenia za rok we Wrocku
                          Last edited by Ahumba; 15-05-2006, 15:39.
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                          Comment

                          • Małażonka
                            Senior
                            • 03-2003
                            • 4602

                            I my, już z nowymi rurami w łazience, spieszymy z podziękowaniami:
                            Wszystkim i każdemu z osobna, ale przede wszystkim:
                            - Marusi, za kawał dobrej roboty - niech chęci i moc zawsze będą z Tobą!
                            - Sensorowi, za wykład, przystępność i chęć odpowiedzi na najbardziej upierdliwe pytania - niech spokoju i cierpliwości Ci nigdy nie brakuje!
                            - Fteo i JAcksonowi - za nocowanie naszych zezwłok i podwózkę na szkolenie!
                            - Sponsorom - za sponsoring, oby zawsze warto było nas sponsorować!
                            - Właścicielom Madness'u za gościnę, byście się nami nie znudzili i za rok gościli nas znowu!
                            - Markowi33, Chrisowi, Warkowi i Marusi, za zaopatrzenie naszej piwniczki, oby oceny Waszych piw Was zadowoliły!
                            - Wszystkim obecnym za dobrą zabawę, byśmy niebawem mogli się bawić równie dobrze! Tak młodo już się nie spotkamy!
                            - Oli, Darkowi, Ahumbie i Infamowi, za wesoły przedział! Oby wszystkie powroty były tak fajowe jak ten!

                            Comment

                            • sopista
                              Senior
                              • 01-2003
                              • 1747

                              I ja, chociaż na Warsztatch nieobecny, dołączam się do podziękowań. Mianowicie, właśnie wróciłem od Ahumby z kopertami pełnymi etykiet. Wszystkim Darczyńcom bardzo dziękuję i Wasze Zdrowie Szczegółowo będzie jak zwykle na stronie (za kilka dni).
                              Last edited by sopista; 15-05-2006, 18:09.

                              Comment

                              • kham
                                Senior
                                • 01-2006
                                • 751

                                To ja też się dołączę do podziękowań ogólnych. Tak jeszcze dodam, że właśnie z Browamatora doszło powiadomienie o wysyłce sprzętu. Ciekawe co będę robił w weekend?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎