Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

III Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie 13 maja 2006 - plotki

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • joelka
    Senior
    • 03-2005
    • 817

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marcin_wc
    Proponuje zrobienie większej ilości stanowisk(np. napowietrzanie) bo z drobniejszymi rzeczami też jest sporo kłopotów i pytań.).
    Kto chętny na napowietrzanie przez pół dnia?
    Chyba stanowiska oddzielnego robić nie trzeba ale masz rację, że trzeba gdzieś to podkreślić, że napowietrzenie jest istotne i jak to robić a czego unikać. Ale może do podpiąć pod fermentację? (czyli przygotowanie do fermentacji, sama fermentacja i jej koniec)


    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marcin_wc
    Znajdzie się kilka osób na zmiane przy kiełbaskach, duży ogrodowy grill moge zmontować, ale monstrum to nie jest. Poza tym dalej jestem za żurkiem, bigosem, czy czymkolwiek co pasuje do domowych wyrobów(piwo domowe jest przecież jednym z nich).
    Super. Jestem za Twoim grillem bo to chyba najciekawsze rozwiązanie a miejsce przed Madnessem jest.
    Żurek łatwy do wykonania i też popieram.
    Zgłaszam uczestnictwo i ochotnictwo w przygotowaniach na całe warsztaty.

    Comment

    • joelka
      Senior
      • 03-2005
      • 817

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marcin_wc
      Moim zdanim wszystko trzeba pokazać, łącznie z pomiarem blg, robiniem staryera itd. jeśli przyjdą ludzie całkowicie zieloni, to żadne słowa nie dotrą do nich tak, jak możliwość dotknięcia czegoś, czy przynajmniej zobaczenia.
      Byłam w tamtym roku na warsztatach i nic nie było pokazywane prócz tego jak się wrzuca chmiel do brzeczki z ekstraktów. Nie narzekam bo wystarczająco złapałam bakcyla od samej degustacji piw domowych. Wydaje mi się więc, że nie ma co przesadzać i robić 10 stanowisk.
      Jak ktoś na poważnie podejdzie do warzenia to mu starczą same opowieści na ten temat. A sprzęt może być przyniesiony przez nas (śrutownik, taboret, filtr, surowce) i to już wystarczy żeby ktoś sobie wobraził jak wygląda browar domowy.
      Wiem to z autopsji
      Last edited by joelka; 07-02-2006, 18:33.

      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        #18
        Chciałabym ostudzić nieco zapały grillowo-żurkowe, bo jeśli nie znajdzie się sponsor, to trzeba będzie z własnych kieszeni na to jadło dać, a potem sprzedawać ludkom, z reguły się takie inwestycje nie zwracają
        Jak się w końcu dorobię na własnej firmie (a to jeszcze nie w tym roku) to może zachce mi się samej sponsorować, ale póki co to odpadam

        Zatem póki co bezpieczna wersja pizzowa jest, albo jakiś bar dowożący z polskim jadłem za opłata uiszczaną przez uczestników. Wystarczy, że piwowarzy piwo za darmochę leją
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • jerzy
          piwoholik
          • 10-2001
          • 4705

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Chris
          No i dupa...impreza w środku matur...no to może przełożymy warsztaty na 2007?
          A po co ci matura
          "Nie matura lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera"
          browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

          Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

          Comment

          • huanghua
            Senior
            • 10-2005
            • 1910

            #20
            To ją się tu głośno pytam. Kto z gdańszczan wybiera się na tę imprezę? Może jakiś wspólny transport?
            W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

            Comment

            • Marusia
              Senior
              • 02-2001
              • 20211

              #21
              Gdańszczanie raz byli, ale juz nie wrócili A Warsztaty z roku na rok fajniejsze
              www.warsztatpiwowarski.pl
              www.festiwaldobregopiwa.pl

              www.wrowar.com.pl



              Comment

              • huanghua
                Senior
                • 10-2005
                • 1910

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                Gdańszczanie raz byli, ale juz nie wrócili ...
                Otóż to!
                Nawołuję do reaktywacji!
                W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

                Comment

                • cafepiwosz
                  Member
                  • 09-2005
                  • 85

                  #23
                  Ja w sprawie napowietrzania, tylko nie wiem czy mogę, bo ja kompletny debiutant jestem. Jesli moge, to ja mam taki patent ( jak to w browarze u nurka ) z fermentatorem stożkowym i podłączoną do bocznego zaworu butlą nurkową z zawartością 100 % O2. Testowałem i wydaje mi sie, że to znakomite rozwiązanie. Będzie u mnie w przyszłym tygodniu Wesoly i jak wyda atest ( czytaj - nie buchnie smiechem ), to mogę pokazać - jako ciekawostkę oczywiście.

                  Comment

                  • Marusia
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 20211

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cafepiwosz
                    Ja w sprawie napowietrzania, tylko nie wiem czy mogę, bo ja kompletny debiutant jestem. Jesli moge, to ja mam taki patent ( jak to w browarze u nurka ) z fermentatorem stożkowym i podłączoną do bocznego zaworu butlą nurkową z zawartością 100 % O2. Testowałem i wydaje mi sie, że to znakomite rozwiązanie. Będzie u mnie w przyszłym tygodniu Wesoly i jak wyda atest ( czytaj - nie buchnie smiechem ), to mogę pokazać - jako ciekawostkę oczywiście.
                    No jasne! Coś ten stół z ciekawostkami duży się chyba zrobi
                    www.warsztatpiwowarski.pl
                    www.festiwaldobregopiwa.pl

                    www.wrowar.com.pl



                    Comment

                    • Seta
                      Piję piwo
                      • 10-2002
                      • 6964

                      #25
                      Z uwagi na Szkolenie z oceny sensorycznej pewnie zjawię się we Wrocku tą sobotą koło 16-tej. Będzie sens szukać Was jeszcze na tych warsztatach??
                      Last edited by Seta; 07-03-2006, 15:10.
                      Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                      Comment

                      • Marusia
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 20211

                        #26
                        W Madnessie będziemy najdłużej do 17, potem prawdopodobnie się przeniesiemy gdzie indziej, zależnie od pogody. Po prostu wymienimy się numerami telefonów i jak dojedziesz, to zadzwonisz i zapytasz, gdzie my som

                        A najlepiej zastanów się nad wersją przyjazdu do Wrocka o tej samej porze, ale w piątek
                        www.warsztatpiwowarski.pl
                        www.festiwaldobregopiwa.pl

                        www.wrowar.com.pl



                        Comment

                        • JAckson
                          Senior
                          • 05-2004
                          • 6122

                          #27
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                          A najlepiej zastanów się nad wersją przyjazdu do Wrocka o tej samej porze, ale w piątek
                          Własnie, wziąłbyś udział we wprowadzeniu Nocleg się znajdzie, np. u mnie .

                          W razie czego z Biłgoraja pewnie nadal jeżdzi nocny pociąg z Zamościa do Wrocka. Byłbyś rano w sobotę.
                          MM961
                          4:-)

                          Comment

                          • Seta
                            Piję piwo
                            • 10-2002
                            • 6964

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
                            Własnie, wziąłbyś udział we wprowadzeniu Nocleg się znajdzie, np. u mnie .
                            W razie czego z Biłgoraja pewnie nadal jeżdzi nocny pociąg z Zamościa do Wrocka. Byłbyś rano w sobotę.
                            Niestety wspomniany Hetman (zwany też "Strzałą Południa" - średnio już 30 min spóźnienia po 50km trasy Zamość-Biłgoraj) dojeżdża niestety planowo do Wrocka przed 16:00. Podejrzewam jednak że szansa, że spóźni się tak że dojadę na niedzielę rano jest realna...
                            a za propozycję noclegową kolejny raz dziękuję - wydaje się mi że jednak skorzystam...
                            Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                            Comment

                            • Antałek
                              Senior
                              • 12-2005
                              • 164

                              #29
                              Jejku, jakie to będzie fajne!!!! Też chciałbym tam być. Zapisałem się na to smakowanie piwa na niedzielę, ale to w sobotę to byłoby dopiero extra. Jak się zapisać, pomóżcie, proszę. (chyba za dużo "to")

                              Comment

                              • Marusia
                                Senior
                                • 02-2001
                                • 20211

                                #30
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Antałek
                                Jejku, jakie to będzie fajne!!!! Też chciałbym tam być. Zapisałem się na to smakowanie piwa na niedzielę, ale to w sobotę to byłoby dopiero extra. Jak się zapisać, pomóżcie, proszę. (chyba za dużo "to")
                                Najlepiej zwróć się z tym do organizatora

                                Wstęp na Warsztaty jest wolny, ale będę zbierała zgłoszenia, zwłaszcza od piwowarów chcących wystawić swoje piwka do degustacji, bo będę musiała oszacować potrzebną ilość worów z prezentami
                                www.warsztatpiwowarski.pl
                                www.festiwaldobregopiwa.pl

                                www.wrowar.com.pl



                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎