Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Wrażenia po IV WWP

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    #31
    Bardzo mi miło, że nie podobało sie jak narazie tylko jednej osobie

    A tak serio: nigdy nie zadowoli się wszystkich, niestety. Zawsze chętnie przyjmuję wszelakie sugestie i staram się co roku coraz bardziej dopinać wszystko na ostatni guzik i jest z riku na rok coraz lepiej Choć przyznam szczerze, że pretensje, że się nie mogło oglądać warzenia, bo się stało w kolejce po browara są jakieś nieco dziwaczne

    Co do pokazu warzenia - jest tak, jak juz wyżej napisali Marcin i Kopyr, a co do rodzajów słodu to Anteks ma rację - nikt nie wiedział, co to za słody, bo sponsor przysłał ześrutowany zestaw bez konkretnego opisu

    Co do "konferansjera", to myślę, że jest to niezły pomysł, spróbujemy w przyszłym roku. Natomiast "szoł" nie będzie, bo warzenie to nie szoł, tylko ciężka praca, jak już zauważył wyżej Marcin

    Bardzo dziękuję wszystkim za opinie, warto było się napracować, żeby mieć teraz satysfakcję z udanej imprezy

    P.S. Co do pomocy w organizacji - chętnie skorzystam, bo przy tym tempie rozrostu imprezy za rok sama nad tym nie zapanuję. Zresztą w ogóle sama bym tego nie zrobiła, bez pomocy przyjaciół z browar.biz, oraz pomocy przecież też osób z sali!
    Bardzo wszystkim za to dziękuję!
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • mark33
      Idę po piwo do piwnicy.
      • 04-2005
      • 3283

      #32
      Przede wszystkim podziękowania dla Marusi i reszty organizatorów, sala duża tłoku nie było (poza kilkoma wiadomymi miejscami ). Towarzysko bardzo udana impreza, na degustowałem się miliona smaków i jestem pod wrażeniem kunsztu wielu piwowarów. Było sporo wymiany piw więc opisy będą się pojawiać. Podziękowania dla sponsorów za wszelakie dobra od słodów po koszulkę i super otwieracz, specjalne THX dla Jerzego za przenocowanie poranną kawusię, śniadanko i namiar na sklep 101 piw (chyba tak się nazywał).

      Comment

      • JAQBA
        Senior
        • 08-2006
        • 1351

        #33
        Wielkie dzięki za Warsztaty, wszystkim organizatorom i uczestnikom za niezapomniane chwile za imprezkę w Lamusie (2 m2 - a tancerzy, że ho ho) za Wasze piwa, Wasze osoby które tak miło było zobaczyć. Do zobaczyska

        Comment

        • Andrewbrw
          Senior
          • 03-2004
          • 932

          #34
          myślę , że jakaś krytyka zawsze musi być, bo inaczej jakby wszystko było cacy to by nie było sensu robić kolejnych warsztatów za rok, tak zawsze można coś poprawić, dodać jakieś nowe pomysły!
          ja jak zwykle jestem zadowolony z imprezy i dumny ,że tak świetna impreza odbywa się we Wrocławiu.
          no i należy dodać ,że po tej całej popijawie dałem radę dziś zdać egzamin magisterski (oczywiście na ocenę najwyższą z możliwych)

          Comment

          • monne
            Senior
            • 02-2006
            • 914

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Andrewbrw Wyświetlenie odpowiedzi
            no i należy dodać ,że po tej całej popijawie dałem radę dziś zdać egzamin magisterski (oczywiście na ocenę najwyższą z możliwych)
            Gratuluję.

            Ja też chciałam wszystkim podziękować za udane warsztaty i miłą atmosferę. Cieszę się też, że mogłam poznać kolejne twarze browarbizowe i posmakować Waszego piwa.
            .



            Comment

            • JAckson
              Senior
              • 05-2004
              • 6122

              #36
              Dzięki dla Maruśki za kolejne Warsztaty

              Trzeba przyznać, że pojawiło się sporo osób 'spoza'.

              Niechcący wraz z Fteo byliśmy brani za pracowników browaru Amber i musieliśmy odpowiadać na szereg pytań w stylu 'co to za browar', 'gdzie nabyć te piwa' itp. Wszystko przez rozlewanie Żywych i Koźlaków, ale było wesoło

              Co do pokazu warzenia, to wyszło jak wyszło. Marcin nie jest temu winien, bo został wybrany w ostatniej chwili z łapanki Przy filtracji i chmieleniu sam brałem udział w procesie i z tego, co pamiętam odpowiadaliśmy na wszelkie pytania (oprócz dokładnego zasypu słodów - Shlangbaum nie odbierał telefonu ).


              Jakoś za szybko zleciało
              MM961
              4:-)

              Comment

              • banaszek
                SłabyUżytkownik
                • 02-2005
                • 617

                #37
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pamod Wyświetlenie odpowiedzi
                Hmm A nam ( mojej Żonie i Mi ) nie za bardzo . Jako amatorzy zbytnio nie udało nam sie dowiedziec ani uzyskac konkretnych informacji na temat warzenia Browara. fakt była pokazówa ale troszke jałowa . ale w skrócie ... było troszke niedociągnieć ale wszystko w granicach normy . IV WWP uważam za udane . mam nadzieje ze V WWP będą bardziej dopracowane. w razie czego możemy pomóc przy organizacji ...
                To jeszcze moje 0,03 PLN... mnie co prawda nie interesował pokaz warzenia. Jednak faktem jest, że Marcin_wc warzył na naszych oczach i opowiadał tyle ile umiał. Kto chciał się czegoś dowiedzieć to się mógł się wszystkiego dowiedzieć. Naokoło było mnóstwo domowych piwowarów (w tym i ja), którzy np. w trakcie degustacji naszych piw chętnie dzielili się swoją wiedzą (w ilości wynikającej z doświadczenia).

                Oczywiście, że nie istnieje w przyrodzie nic doskonałego. Zawsze można coś poprawić. Według mnie za dużo było hałasu w trakcie bajania (w dobrym tego słowa znaczeniu) Pana Prezesa byłych Browarów Piast. Ja ledwo słyszałem a siedziałem w 2. rzędzie. Kto hałasował? Rój łasych na darmowe piwo Sugestia na przyszłość - może podzielić sesje "degustacyjne", "słownomuzyczne", "warzelnicze" na osobne pomieszczenia? Mam marzenie - skopiować (z zachowaniem praw autorskich) pomysł i zorganizować podobną imprezę w Warszawie. Wrocław stolicą domowych piwowarów, Warszawa jego przedmieściem

                Podtrzymuję - impreza świetna. Zwróćcie uwagę, że organizuje ją (organizują) amatorzy dla amatorów. Ja jestem pod dużym wrażeniem cierpliwości, zapału i wytrwałości Marusi. Serdeczne podziękowania i gratulacje!

                Osobna sprawa to taniec monne, nie spodziewałem się, że w Polsce można podziwiać tak piękny taniec. Brawa! Kto nie widział, niech żałuje.

                Już dzisiaj zapisuję się na przyszłoroczną edycję.

                PS. Nie jestem członkiem towarzystwa wspierania wzajemnej adoracji. Byłem pierwszy raz, nie wiedziałem czego się spodziewać i podobało mi się. Nikogo z Was wcześniej osobiście nie poznałem. Teraz widać - Polak potrafi... nie tylko spieprzyć ale zrobić COŚ pozytywnego i potrzebnego.
                Last edited by banaszek; 14-05-2007, 17:38.


                Comment

                • Maggyk
                  Szara Adminiscjencja
                  • 05-2004
                  • 5615

                  #38
                  Teraz przyszła kryska na Maggyka. Było świetnie.
                  Dziękuje wszystkim za Polaków rozmowy przy piwie, o piwie, za piwem. W sumie tak myślę, że podziękowaniom nie powinno byc końca, ale postaram się streścić: Marusi, Jerzemu i reszcie ekipy za organizację (Jerzy zorganizuj jakąś zrzutkę na półkę do lodówki, chętnie się dorzucę), Carlbergowi i Tabletce za urok osobisty i nocleg i jedzenie i wodę mimo braków, E-prezesowi za słodzenie, Elroyowi za Sepulturę i salwy śmiechu, Titusowi za smaczniste ciemniaczki, Banaszkowi za powstrzymywanie się od kogucikowania, Browarzycielowi, Antosiowi, Fteo, Jaqbie, Hani, Monne za tańce, Shermanowi za to, że nie wybiłam mu oka, Ahumbie, ze go nie udusiłam, Markowi33 za ciemna pszenicę, mjp za to, że choć przez kilka chwil dał mi nadzieję na lanego Ambera w Opolu (tudzież Gaba), Kotce i kociaczkowi za pomruki, Kris'owi-pe za objaśnienie do czego służą pojemniki na szambo, Chrisowi i Ani za wspólne rozmowy (Aniu na zlot przyjedziecie no nie ??), Fido za to, że się myliłam i to straszecznie, Wesołemu za kwasiżury a tak wogóle wszystkim dziękuję i chcę Was widzieć na zlocie Browar.biz.

                  ps.: A Artowi dziękuję za Browar. biz.

                  Na bramce w Lamusie zarobiłam 0,22 zł - skapcy
                  Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                  Piwo domowe -
                  Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                  Reklama w BROWARZE
                  PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                  Comment

                  • banaszek
                    SłabyUżytkownik
                    • 02-2005
                    • 617

                    #39
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
                    Banaszkowi za powstrzymywanie się od kogucikowania
                    Do diaska! (po naszemu: "jasny gwint"), zupełnie zapomniałem o tym... Miałem się od tego naprawdę powstrzymywać?


                    Comment

                    • Maggyk
                      Szara Adminiscjencja
                      • 05-2004
                      • 5615

                      #40
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika banaszek Wyświetlenie odpowiedzi
                      Do diaska! (po naszemu: "jasny gwint"), zupełnie zapomniałem o tym... Miałem się od tego naprawdę powstrzymywać?
                      Noś właściwie miał kogucikować, ale bez kogucikowania też było super
                      Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                      Piwo domowe -
                      Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                      Reklama w BROWARZE
                      PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                      Comment

                      • banaszek
                        SłabyUżytkownik
                        • 02-2005
                        • 617

                        #41
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi


                        Noś właściwie miał kogucikować, ale bez kogucikowania też było super
                        Ale ja w ogóle o tym zapomniałem Poprawka w najbliższym czasie (właśnie spijam Ahumbowego ciemnego pszeniczniaka - pycha)


                        Comment

                        • Maggyk
                          Szara Adminiscjencja
                          • 05-2004
                          • 5615

                          #42
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika banaszek Wyświetlenie odpowiedzi
                          Ale ja w ogóle o tym zapomniałem Poprawka w najbliższym czasie (właśnie spijam Ahumbowego ciemnego pszeniczniaka - pycha)
                          Pamięć Maggyka nie zna granic
                          Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                          Piwo domowe -
                          Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                          Reklama w BROWARZE
                          PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                          Comment

                          • banaszek
                            SłabyUżytkownik
                            • 02-2005
                            • 617

                            #43
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
                            Pamięć Maggyka nie zna granic
                            Z Twoją pamięcią jest tak jak z moją sklerozą.


                            Comment

                            • dzidek1960
                              Senior
                              • 01-2003
                              • 1548

                              #44
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika banaszek Wyświetlenie odpowiedzi
                              Osobna sprawa to taniec monne, nie spodziewałem się, że w Polsce można podziwiać tak piękny taniec. Brawa! Kto nie widział, niech żałuje.
                              Mam jej fotkę z tego tańca. Jutro (teraz nie mogę, jestem w pracy) ją wrzucę go galerii co byście mogli zobaczyć to piękne ciało w tańcu. Dzisiaj tego nie zrobiłem bo nie znałem wcześniej monne i nie wiedziałem jak na to by zareagowała. Dostałem od Niej pozytywną odpowiedź na propozycję wrzucenia tej fotki, więc jutro będzie.
                              "Ma jednak kraj polski napój warzony
                              z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
                              piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
                              do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
                              mieszkańców, lecz i cudzoziemców
                              wybornym smakiem"
                              Jan Długosz, Historie Piwne
                              Moja strona www w początkowym okresie budowy

                              Comment

                              • kot_z_cheshire
                                Senior
                                • 11-2005
                                • 2201

                                #45
                                Ha, teraz wreszcie się zebrałam, aby podziękować: za niesamowitą organizację, za towarzystwo, cenne nauki, za pląsy Monne (pierwszy raz na oczy widziałam i ...piękne) i za opowieści różnej treści oraz za spotkanie wielu znanych oraz "znanych-tylko-z-nicków" mordek
                                Pozostaje poczekać do następnych warsztatów

                                A jak jeszcze jakieś spostrzeżenia mi sie nasuną, nie omieszkam wpisać

                                Jeszcze raz dziękuję....
                                Last edited by kot_z_cheshire; 14-05-2007, 19:31.
                                Młode koty mają adhd, niestety.
                                Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
                                Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
                                Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎