Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Wrażenia po VI WWP

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kopyr
    Senior
    • 06-2004
    • 9475

    Wrażenia po VI WWP

    Aż dziw, że jeszcze nikt nic nie napisał. Ale pewnie wszyscy odsypiają balangę w Czeskim Raju. Warsztaty bardzo udane, myślę, że kto chciał mógł się opić piwem domowym do oporu, dla mnie z racji, że byłem wozem, to akurat ten punkt programu odpadł . Za to mogłem na żywo powymieniać się wrażeniami z innymi piwowarami i uścisnąć prawicę tym znanym jedynie z netu.
    Myślę, że najbardziej ciekawią wszystkich wyniki konkursu - że nikt z organizatorów ich do tej pory nie wrzucił, to zakrawa na sadyzm . Postaram się je odtworzyć z pamięci, niestety nie zapamiętałem nazwisk, więc będę leciał powszechnie znanymi nickami. Dane są na 99% poprawne, ale jakby coś, to zastrzegam sobie, że nie jestem organizatorem i mogłem coś źle zapamiętać.
    Dubbel:
    1. artur2
    2. Stasiek69
    3. Tu mam problem, wiem, że browar nazywa się Vanilia, niestety nicku nie zapamiętałem, nazwiska niestety też Warto zauważyć oraz docenić, że to jedyna kobieta na podium.

    Pils:
    1. Mapajak
    2. kopyr
    3. jacer

    Nie ukrywam, że jestem ogromnie szczęśliwy, ulec Mapajakowi, to żaden wstyd.
    blog.kopyra.com
  • Qbric
    Senior
    • 04-2001
    • 427

    #2
    Gratuluję wszystkim zwycięzcom, udało mi się nawet spróbować zwycięskiego pilsa :-) Ponieważ spóźniłem się na Warsztaty omineła mnie preelekcja pana z Lwówka (?) (choć dziewczyna załapała się na konkurs śrutowania). Być może nakręcił to ktoś na video bo bardzo mnie ciekawi co mówił. A może Organizator umieści gdzieś w internecie jego prezentacje?
    Grill bez piwa NIE! - Piwo bez grilla TAK!

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19167

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
      ...
      Pils:
      1. Mapajak
      2. kopyr
      3. jacer
      ...
      silna grupa pod wezwaniem. trochę nie dziwi pudło dla wyjadaczy dobrze, że w innych kategoriach/-i są "nowi". Zobaczymy jak w Żywcu. Gratulacje dla zwyciężców!

      Comment

      • Basik
        Senior
        • 06-2006
        • 1308

        #4
        W tym miejscu i chwili wypada:
        - pogratulować zwycięzcom konkursu i życzyć im w przyszłości kolejnych wygranych,
        -podziękować Marusi i wszystkim, którzy pomogli przy organizacji, konkursach, sprzątaniu itd. i mieć nadzieję, że już planują warsztaty za rok
        -podziękować sponsorom, bo bez nich pewnie by było trudno
        -podziękować piwowarom, którzy wystawili piwa do degustacji
        -podziękować tym, którzy próbowali piw za miłe komentarze lub dyskretne przemilczenie

        W końcu podziękować wszystkim za miłą atmosferę, rady, rozmowy

        Comment

        • artur2
          Senior
          • 02-2008
          • 535

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
          Dubbel:
          1. artur2
          2. Stasiek69
          3. Tu mam problem, wiem, że browar nazywa się Vanilia, niestety nicku nie zapamiętałem, nazwiska niestety też Warto zauważyć oraz docenić, że to jedyna kobieta na podium.
          Ja jednak chciałbym poczekać na oficjalne wyniki
          Jeśli jednak to prawda, to jestem bardzo, bardzo zaskoczony i szczęśliwy, że mój dubbel znalazł uznanie wśród piwowarów ze znacznie większym niż moje doświadczeniem.
          Mniej alkoholu, więcej smaku !
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Comment

          • Marusia
            Senior
            • 02-2001
            • 20211

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
            Myślę, że najbardziej ciekawią wszystkich wyniki konkursu - że nikt z organizatorów ich do tej pory nie wrzucił, to zakrawa na sadyzm .
            Na sadyzm to zakrawa żądanie podania wyników o 8 rano na drugi dzień po imprezie

            Dopiero do netu dotarłam, a droga była wyboista Wyniki konkursu i nagrody zaraz podam w odpowiednim temacie, a w tym dziękuję wszystkim sponsorom, pomagaczom, prelegentom, jurorom KPD, gościom, sępom i przywłaszczaczom nie swoich rzeczy za ogólnie udaną imprezę (bardziej udana dla mnie będzie, jak się znajdzie mój refraktometr)

            Wtręt o przywłaszczaczach jest w ramach wyżalenia się, bo od takich rzeczy odechciewa się imprezy robić - Artowi zginęła torba browarbizowa, mi prawdopodobnie refraktometr, a po koszulki dla piwowarów zgłosiło się około 10 naciągaczy. W tym ostatnim nieco mojej winy, bo za późno przekazałam JAQBie listę uprawnionych, ale sama myśl o takich typkach napawa mnie obrzydzeniem - przyjść, napić się za darmo i jeszcze okraść piwowarów, którzy częstują piwem z należnych im prezentów to bydlęctwo w formie czystej. Nigdy się nie pogodzę w istnieniem takich śmieci na świecie.

            Dzięki nim będę musiała dodrukować kilka koszulek, bo dla kilku sponsorów zabrakło, a nie wypada ich nie obdarować.

            No, to się wyżaliłam, a tak po za tym bardzo się cieszę, że ciągle Was tyle przyjeżdża, a i nowi się pojawiają

            Acha - szkolenie sensoryczne, które odbyło się przed Warsztatami też uważam za udane - nie były to na pewno wyrzucone pieniądze, ale to już niech potwierdzą uczestnicy nie zaangażowani służbowo
            www.warsztatpiwowarski.pl
            www.festiwaldobregopiwa.pl

            www.wrowar.com.pl



            Comment

            • jacer
              Senior
              • 03-2006
              • 9875

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
              przyjść, napić się za darmo i jeszcze okraść piwowarów, którzy częstują piwem z należnych im prezentów to bydlęctwo w formie czystej. Nigdy się nie pogodzę w istnieniem takich śmieci na świecie.

              Niestety komuna mentalis siedzi w ludziach. Tylko dlaczego w młodych?


              Szkolenie sensoryczne bardzo ciekawe. Dowiedział się człek jak mało wie o piwie.
              Milicki Browar Rynkowy
              Grupa STYRIAN

              (1+sqrt5)/2
              "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
              "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
              No Hops, no Glory :)

              Comment

              • anteks
                maruda
                • 08-2003
                • 10738

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                Acha - szkolenie sensoryczne, które odbyło się przed Warsztatami też uważam za udane - nie były to na pewno wyrzucone pieniądze, ale to już niech potwierdzą uczestnicy nie zaangażowani służbowo
                nie zaangażowany służbowo potwierdza
                Mniej książków więcej piwa

                Comment

                • M-kwadrat
                  Senior
                  • 07-2004
                  • 304

                  #9
                  zdjęcia

                  Wiem, że obiecywałem znowu roczny czas oczekiwania na zdjęcia z warsztatów ale jakoś więcej wczoraj podpatrywałem, podpytywałem i konwersowałem a mniej fotografowałem to udało się urobek przejrzeć, przebrać i obrobić już dziś - zainteresowanych zapraszam do galerii VI Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie 2009
                  Pozdrawiam, Maciek

                  Comment

                  • skitof
                    Senior
                    • 11-2007
                    • 2478

                    #10
                    Też potwierdzam: szkolenie sensoryczne bardzo udane i robi apetyt na więcej. Mam nadzieję, że w przyszłości będę mógł jeszcze bardziej pogłębić swoją wiedzę.
                    A piwa domowe... no cóż... pyyycha...

                    Comment

                    • Sepi
                      Junior
                      • 04-2007
                      • 7

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                      Dubbel:
                      1. artur2
                      2. Stasiek69
                      3. Tu mam problem, wiem, że browar nazywa się Vanilia, niestety nicku nie zapamiętałem, nazwiska niestety też Warto zauważyć oraz docenić, że to jedyna kobieta na podium.
                      jeśli chodzi o pozycję numer 3 to myślę, że dotyczy to koleżanki Ani z Uniwersytetu Ekonomicznego i koła, które tam robi piwko. P.S także ta sama koleżanka pokazała jak się powinno śrutować.

                      Ja osobiście chciałem podziękować za tak super udaną imprezę, naprawdę bawiłem się super, było co posmakować. Bardzo podobało mi się, że w czasie konkursu piw i prelekcji było można kosztować piwka, a nie jak w tamtym roku wszystko na koniec i człowiek nie mógł się zdecydować gdzie stanąć, bo duże kolejki były. Frekwencja tez dopisała, oby tak dalej i szczere gratulacje dla Marusi za tak pozytywne zorganizowanie imprezy
                      Pozdro

                      Comment

                      • przemo70
                        † 1970-2019 Piwosz w Raju
                        • 05-2007
                        • 1501

                        #12
                        Wolsztyński Browar dziękuje za możliwość spotkania się na tegorocznych Warsztatach, wszystkim startującym w konkursie duże gratulacje a wygranym w szczególności.Pozdrawiam organizatorów i wszystkich uczestników oraz gości i już się nie mogę doczekać spotkania w przyszłym roku
                        Save water, drink beer ...

                        http://www.parowozy.com.pl/
                        http://www.kamery.wolsztyn.pl/
                        https://www.facebook.com/pages/Browa...10?ref=profile

                        Comment

                        • mark33
                          Idę po piwo do piwnicy.
                          • 04-2005
                          • 3283

                          #13
                          Moje podziękowania dla Marusi oraz wszystkich organizatorów i pomocników, sponsorów, prelegentów, piwowarów i odwiedzających.
                          Jak zwykle atmosfera wspaniała, mnóstwo ciekawych dyskusji z mniej i dużo bardziej doświadczonymi piwowarami i znawcami sensoryki.
                          Szkoda jedynie, że tak krótko trwa to święto dobrego piwa, dzielenia się nim i spotkania ludzi, przyjaciół ceniących prawdziwą jakość a nie ilość.

                          Osobne podziękowania dla JAQUBY i Qbolanda, za nocleg, wspaniałe jadło i napitek oraz wożenie po Wrocławiu, ogólnie ciepłe i serdeczne przyjęcie.


                          Nie dziękuję jedynie PKP gdyż okazali się ponad 3 razy drożsi niż dojazd autem

                          Comment

                          • gramofonomanka
                            Member
                            • 04-2009
                            • 47

                            #14
                            ja też dziękuję wszystkim za tą imprezę, tyle dobrego piwka w takiej jednej sali [rozmarzona], mam nadzieję że to nie ostatnie takie spotkanie w moim życiu. Baaaaaaardzo dużo się tam dowiedziałam i jestem zachwycona pomocą z jaką przychodzą doświadczni piwowarzy, z takimi ludźmi ten kraj nie zgnie

                            a już dziś zabrałam się za pierwszy w życiu brew-kit [coopers, pilsener], brzeczka już sobie pomieszkuje w wygranym na losowaniu fermentatorze XD
                            tee hee!

                            Comment

                            • gramofonomanka
                              Member
                              • 04-2009
                              • 47

                              #15
                              zapomniałabym, dziękuję moim ankieterom za pomoc przy pracy i miłe rozmowy
                              tee hee!

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎