Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

VII Warsztaty Piwowarskie we Wrocławiu - Konkurs Piw Domowych - dyskusja

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kopyr
    Senior
    • 06-2004
    • 9475

    #46
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika artur2 Wyświetlenie odpowiedzi
    Pils czeski, czy niemiecki (czy jaki wyjdzie ) ?
    Tak naprawdę, to nie jesteś w stanie wyłapać, czy jury będzie miała w głowie różnicę. Jeden woli w stylu czeskim i takie będzie promował, drugi wręcz przeciwnie.
    Kluczowe jest, żeby piwo nie miało wad, ale miało to coś... smakowitość.
    blog.kopyra.com

    Comment

    • Marusia
      Senior
      • 02-2001
      • 20211

      #47
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika artur2 Wyświetlenie odpowiedzi
      Pils czeski, czy niemiecki (czy jaki wyjdzie ) ?
      Myślę, że jak wyjdzie - w piwowarstwie domowym to są takie niuanse, często nie do wyczucia. Chyba, że Szanowni Forumowicze/Konkursowicze mają inne zdanie, to też się ugnę pod naporem
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      • artur2
        Senior
        • 02-2008
        • 535

        #48
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
        Myślę, że jak wyjdzie - w piwowarstwie domowym to są takie niuanse, często nie do wyczucia. Chyba, że Szanowni Forumowicze/Konkursowicze mają inne zdanie, to też się ugnę pod naporem
        To fakt, tylko chodzi mi o to, czy mam kupić chmiel czeski czy niemiecki
        Mniej alkoholu, więcej smaku !
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Comment

        • kopyr
          Senior
          • 06-2004
          • 9475

          #49
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika artur2 Wyświetlenie odpowiedzi
          To fakt, tylko chodzi mi o to, czy mam kupić chmiel czeski czy niemiecki
          Polski panie kolego, polski.
          blog.kopyra.com

          Comment

          • anteks
            maruda
            • 08-2003
            • 10738

            #50
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
            Myślę, że jak wyjdzie - w piwowarstwie domowym to są takie niuanse, często nie do wyczucia. Chyba, że Szanowni Forumowicze/Konkursowicze mają inne zdanie, to też się ugnę pod naporem
            nie uginaj się - twardym trzeba być a nie miętkim , ogólna kategoria pils
            Last edited by anteks; 07-10-2009, 21:57.
            Mniej książków więcej piwa

            Comment

            • wogosz
              Senior
              • 12-2005
              • 1007

              #51
              Chyba E-prezes coś pisał o piwie z sorga. Jestem za, bo w tej niszy widzę szansę dla siebie i mojego bezglutenowca - chyba jedynego w kraju
              Tak na poważnie to jestem za Witkiem, bo nie przepadam za piwami w stylu angielskim. Ale jeżeli zdania są podzielone, to może zrobić konkurs z trzema piwami? Skoro Warsztaty mają trwać 2 dni to może degustatorzy jakoś dojdą do siebie.

              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                #52
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wogosz Wyświetlenie odpowiedzi
                Ale jeżeli zdania są podzielone, to może zrobić konkurs z trzema piwami? Skoro Warsztaty mają trwać 2 dni to może degustatorzy jakoś dojdą do siebie.
                Ale jeszcze nie wiem, czy będą 2 dni
                Wolałabym pozostać przy 2 piwach - nowe miejsce, jak się sprawdzi i będzie fajnie, to w przyszłym roku pomyślimy o rozszerzeniu konkursu
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • anteks
                  maruda
                  • 08-2003
                  • 10738

                  #53
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                  jak się sprawdzi i będzie fajnie, to w przyszłym roku pomyślimy o rozszerzeniu konkursu
                  w przyszłym roku od przyszłego roku
                  Mniej książków więcej piwa

                  Comment

                  • artur2
                    Senior
                    • 02-2008
                    • 535

                    #54
                    Scottish Ale potwierdzone na KPD w Żywcu klik. Więc chyba drugie to Witek.
                    Mniej alkoholu, więcej smaku !
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                    Comment

                    • Marusia
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 20211

                      #55
                      No dobra - nie ma jeszcze końca października, ale chyba Witka można już zatwierdzić

                      Jeżeli współpraca z Zamkiem wypali - a zapowiada się baaardzo ciekawie - to w 2011 roku pokuszę się na więcej kategorii
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • kopyr
                        Senior
                        • 06-2004
                        • 9475

                        #56
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                        No dobra - nie ma jeszcze końca października, ale chyba Witka można już zatwierdzić

                        Jeżeli współpraca z Zamkiem wypali - a zapowiada się baaardzo ciekawie - to w 2011 roku pokuszę się na więcej kategorii
                        Jest jeszcze dużo czasu. Może już teraz się trzeba pokusić.
                        blog.kopyra.com

                        Comment

                        • Marusia
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 20211

                          #57
                          Się zobaczy. Najpierw czekam na propozycję Zamku, bo jeśli wypali niecny plan, to będzie masa roboty i bez dodatkowej kategorii w konkursie
                          www.warsztatpiwowarski.pl
                          www.festiwaldobregopiwa.pl

                          www.wrowar.com.pl



                          Comment

                          • Maggyk
                            Szara Adminiscjencja
                            • 05-2004
                            • 5615

                            #58
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                            Jest jeszcze dużo czasu. Może już teraz się trzeba pokusić.
                            Kopyr to zaproponuj coś odjechanego - mi się marzy coś takiego, a może to Marusie przekona. A może po prostu oprócz tego zrobić konkurs publiczności na jakiś określony styl piwa, albo wręcz w kategorii open tudzież na najciekawszy browar domowy na Warsztatach.
                            Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                            Piwo domowe -
                            Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                            Reklama w BROWARZE
                            PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                            Comment

                            • kopyr
                              Senior
                              • 06-2004
                              • 9475

                              #59
                              Było w w wątku o stowarzyszeniu, ale teraz formalnie zgłaszam propozycję, aby wprowadzić transparentność konkursu i ujawnić pełne wyniki. W tym celu należałoby zmienić regulamin. Rozumiem to jako listę piw z imieniem i nazwiskiem piwowara oraz ocenę punktową.
                              Jaki to ma sens? Po pierwsze niesie to dużą informację dla tych, którzy zajęli miejsca poza podium. Ile brakowało mi do podium, to wiadomo, ale ile brakowało mi do mapajaka/Marusi/Wesołego jeśli dajmy na to wyprzedzili mnie o jedną lokatę.
                              Czy są jakieś argumenty przeciw. Tylko proszę bez "ustawy o ochronie danych osobowych".
                              blog.kopyra.com

                              Comment

                              • fidoangel
                                Senior
                                • 07-2005
                                • 3489

                                #60
                                Popieram propozycję kolegi Kopyra.
                                "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                                Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                                Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                                Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                                Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎