Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

VII Warsztaty Piwowarskie, 8-9 maja 2010 - rozmowy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    #61
    Przypominam, że to nie jest rozmowa o browarze restauracyjnym, który NIE powstanie w Zamku - przynajmniej nic o tym nie wiem - tylko o WARSZTATACH
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • Marusia
      Senior
      • 02-2001
      • 20211

      #62
      Obywatel Kopyr proszony jest o zaprzestanie gardłowania w sprawie stowarzyszeniowej i zabranie się za Panel Degustacyjny, który rzekomo ma się odbyć na niestowarzyszonych, acz mocno browar.bizowych Wrocławskich Warsztatach Piwowarskich w przyszłym roku

      W Zamku jest możliwość skorzystania na ten cel z osobnego pomieszczenia, zatem nie trza kombinować z żadnymi parawanami. Zapraszam do założenia nowego tematu oczywiście
      Last edited by Marusia; 12-11-2009, 12:32.
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      • kopyr
        Senior
        • 06-2004
        • 9475

        #63
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
        Obywatel Kopyr proszony jest o zaprzestanie gardłowania w sprawie stowarzyszeniowej i zabranie się za Panel Degustacyjny, który rzekomo ma się odbyć na niestowarzyszonych, acz mocno browar.bizowych Wrocławskich Warsztatach Piwowarskich w przyszłym roku

        W Zamku jest możliwość skorzystania na ten cel z osobnego pomieszczenia, zatem nie trza kombinować z żadnymi parawanami. Zapraszam do założenia nowego tematu oczywiście
        Założę, ale za czas jakiś.

        Mam za to inny pomysł. Wielu młodych stażem piwowarów z utęsknieniem wygląda, aby ktoś doświadczony spróbował ich piwa, powiedział co jest źle i z czego to wynika. Wobec tego proponuję zrobić takie stoisko, gdzie siedziałby sobie znany i doświadczony piwowar (opisany identyfikatorem z imienia i nazwiska, albo z nicka, powiedzmy z ilością warek >50) dajmy na to przez 0,5h (potem zmiana i siada ktoś inny) i degustowałby na życzenie piwa młodych piwowarów. Taki "żywy chromatograf". Pytanie oczywiście czy doświadczeni piwowarzy chcieliby się poświęcić. Ze swojej zamierzchłej przeszłości pamiętam, że to było moim marzeniem, a nie każdy ma w sobie odwagę żeby podejść do Wesołego czy Marusi i poprosić o opinię. Tutaj nie byłoby strachu, bo do tego byłoby to stoisko wymyślone. Myślę, że jeśli zgłoszą się z 4-6 osób, to już miałoby sens.
        blog.kopyra.com

        Comment

        • Marusia
          Senior
          • 02-2001
          • 20211

          #64
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
          Założę, ale za czas jakiś.
          Za jakiś czas to piwowarzy zaczną twierdzić, że nie zdążą uwarzyć na panel

          A pomysł z testowaniem piw młodych adeptów - podoba mi się
          www.warsztatpiwowarski.pl
          www.festiwaldobregopiwa.pl

          www.wrowar.com.pl



          Comment

          • anteks
            maruda
            • 08-2003
            • 10738

            #65
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
            Za jakiś czas to piwowarzy zaczną twierdzić, że nie zdążą uwarzyć na panel
            dlaczego tak sądzisz ?
            Mniej książków więcej piwa

            Comment

            • Seta
              Piję piwo
              • 10-2002
              • 6964

              #66
              namaaj?? Nie ma szans kierowniczko!
              Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

              Comment

              • przemo70
                † 1970-2019 Piwosz w Raju
                • 05-2007
                • 1501

                #67
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                Założę, ale za czas jakiś.

                Mam za to inny pomysł. Wielu młodych stażem piwowarów z utęsknieniem wygląda, aby ktoś doświadczony spróbował ich piwa, powiedział co jest źle i z czego to wynika. Wobec tego proponuję zrobić takie stoisko, gdzie siedziałby sobie znany i doświadczony piwowar (opisany identyfikatorem z imienia i nazwiska, albo z nicka, powiedzmy z ilością warek >50) dajmy na to przez 0,5h (potem zmiana i siada ktoś inny) i degustowałby na życzenie piwa młodych piwowarów. Taki "żywy chromatograf". Pytanie oczywiście czy doświadczeni piwowarzy chcieliby się poświęcić. Ze swojej zamierzchłej przeszłości pamiętam, że to było moim marzeniem, a nie każdy ma w sobie odwagę żeby podejść do Wesołego czy Marusi i poprosić o opinię. Tutaj nie byłoby strachu, bo do tego byłoby to stoisko wymyślone. Myślę, że jeśli zgłoszą się z 4-6 osób, to już miałoby sens.
                Trzeba zaznaczyć co by ci którzy się poświęcą dobrze ubezpieczyli swoje rzołądki, a pod zamkiem na czas degustacji powinien stać ambulans żarty oczywiście Ja z mojej strony mogę takie jedno piwko dostarczyć które napewno skatuje kubki smakowe każdego degustatora
                Save water, drink beer ...

                http://www.parowozy.com.pl/
                http://www.kamery.wolsztyn.pl/
                https://www.facebook.com/pages/Browa...10?ref=profile

                Comment

                • Marusia
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 20211

                  #68
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika przemo70 Wyświetlenie odpowiedzi
                  Ja z mojej strony mogę takie jedno piwko dostarczyć które napewno skatuje kubki smakowe każdego degustatora
                  Pewnie inne piwo masz na myśli, ale koniecznie jako test na kubki smakowe przywieź takiego jednego portera, wiesz, którego
                  www.warsztatpiwowarski.pl
                  www.festiwaldobregopiwa.pl

                  www.wrowar.com.pl



                  Comment

                  • przemo70
                    † 1970-2019 Piwosz w Raju
                    • 05-2007
                    • 1501

                    #69
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                    Pewnie inne piwo masz na myśli, ale koniecznie jako test na kubki smakowe przywieź takiego jednego portera, wiesz, którego
                    Oj przywiozę i to nie tylko portera, jeszcze kilka belgianów się przytrafiło po drodze a kopiące są bardzo, więc można się nimi nieźle sponiewierać, a i opinii szanownych koleżanek i kolegów starszych stażem i doświadczeniem jestem ciekaw, tylko impreza na dwa dni, bo wolałbym się wieczorem w domu nie pokazywać w stanie odmiennej świadomości
                    Save water, drink beer ...

                    http://www.parowozy.com.pl/
                    http://www.kamery.wolsztyn.pl/
                    https://www.facebook.com/pages/Browa...10?ref=profile

                    Comment

                    • kopyr
                      Senior
                      • 06-2004
                      • 9475

                      #70
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika przemo70 Wyświetlenie odpowiedzi
                      Trzeba zaznaczyć co by ci którzy się poświęcą dobrze ubezpieczyli swoje rzołądki, a pod zamkiem na czas degustacji powinien stać ambulans żarty oczywiście Ja z mojej strony mogę takie jedno piwko dostarczyć które napewno skatuje kubki smakowe każdego degustatora
                      Co mają ubezpieczyć??? FCJP czuwa!!!

                      Ubezpieczenia nie przewiduję, raczej zapewnienie spluwaczki.

                      Jeszcze jedno, nie ma to być ogólnopolska scena kwasowa, tylko pomoc dla początkujących piwowarów.

                      EDIT: Przemo, ale to nie dla Ciebie punkt programu, chyba, że jako "chromatograf".
                      Dla Ciebie jest panel degustacyjny.
                      Last edited by kopyr; 12-11-2009, 13:57.
                      blog.kopyra.com

                      Comment

                      • Marusia
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 20211

                        #71
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika przemo70 Wyświetlenie odpowiedzi
                        tylko impreza na dwa dni, bo wolałbym się wieczorem w domu nie pokazywać w stanie odmiennej świadomości
                        Impreza już na 90% będzie dwudniowa - raczej szykuj urlop na poniedziałek
                        www.warsztatpiwowarski.pl
                        www.festiwaldobregopiwa.pl

                        www.wrowar.com.pl



                        Comment

                        • przemo70
                          † 1970-2019 Piwosz w Raju
                          • 05-2007
                          • 1501

                          #72
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                          Co mają ubezpieczyć??? FCJP czuwa!!!

                          Ubezpieczenia nie przewiduję, raczej zapewnienie spluwaczki.

                          Jeszcze jedno, nie ma to być ogólnopolska scena kwasowa, tylko pomoc dla początkujących piwowarów.
                          Złapałeś mnie na tych rzołądkach kurde a spluwaczki nie do piwa ino tylko do wina, piwko należy przełknąć nawet wtedy kiedy jest nie teges, moze goryczka jest ok i to należy sprawdzić
                          Save water, drink beer ...

                          http://www.parowozy.com.pl/
                          http://www.kamery.wolsztyn.pl/
                          https://www.facebook.com/pages/Browa...10?ref=profile

                          Comment

                          • przemo70
                            † 1970-2019 Piwosz w Raju
                            • 05-2007
                            • 1501

                            #73
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                            Impreza już na 90% będzie dwudniowa - raczej szykuj urlop na poniedziałek
                            No to piknie w domu powiem że trzydniowa
                            Save water, drink beer ...

                            http://www.parowozy.com.pl/
                            http://www.kamery.wolsztyn.pl/
                            https://www.facebook.com/pages/Browa...10?ref=profile

                            Comment

                            • kopyr
                              Senior
                              • 06-2004
                              • 9475

                              #74
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika przemo70 Wyświetlenie odpowiedzi
                              Złapałeś mnie na tych rzołądkach kurde a spluwaczki nie do piwa ino tylko do wina, piwko należy przełknąć nawet wtedy kiedy jest nie teges, moze goryczka jest ok i to należy sprawdzić
                              No dobra, ale łyk wystarczy. A co z resztą próbki.
                              blog.kopyra.com

                              Comment

                              • Marusia
                                Senior
                                • 02-2001
                                • 20211

                                #75
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                                No dobra, ale łyk wystarczy. A co z resztą próbki.
                                Ustawimy to stanowisko blisko kibla
                                www.warsztatpiwowarski.pl
                                www.festiwaldobregopiwa.pl

                                www.wrowar.com.pl



                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎