Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

VIII Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie, Konkurs Piw Domowych - dyskusja

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zibibibi
    Junior
    • 07-2009
    • 17

    #91
    Nie często bywam na forum i przeczytałem ten wątek i chyba wystartuje w dwóch kategoriach. W pilsie nie nie jestem mocny więc wybrałem 2 i 3 kategorię najlepiej podoba mi się ta trzecia

    Comment

    • jacer
      Senior
      • 03-2006
      • 9875

      #92
      Tak sobie dziś myślałem, że w związku iz Klaus Kling wypuścił drożdże do Breslauer Schöps, można by się pokusić i spróbować odtworzyć te piwa i wciągnąć je za rok na stałe do konkursu. Można by też zaprosić Klinga do jury, zwłaszcza, że jest z pochodzenia wrocławianinem.

      Co wy na to wrocławianie?
      Milicki Browar Rynkowy
      Grupa STYRIAN

      (1+sqrt5)/2
      "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
      "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
      No Hops, no Glory :)

      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        #93
        Też już na to wpadłam, więc uważam, że jest to świetny pomysł
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • jacer
          Senior
          • 03-2006
          • 9875

          #94
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
          Też już na to wpadłam, więc uważam, że jest to świetny pomysł
          Ale się nie pochwaliłaś, więc jestem pierwszy

          No to jeżeli tobie sie podoba to niech sklepy zciągają drożdżaki i do dzieła. Grodziskie udało się odtworzyć w domu, więc tu pewnie też się da, choć trudniej, bo nie ma ludzi, którzy pamiętają smak.
          Milicki Browar Rynkowy
          Grupa STYRIAN

          (1+sqrt5)/2
          "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
          "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
          No Hops, no Glory :)

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13950

            #95
            A jak tam droga numer 5 między Wrocławiem a Trzebnicą (i dalej). Zrobili ją w końcu?

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • jacer
              Senior
              • 03-2006
              • 9875

              #96
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
              A jak tam droga numer 5 między Wrocławiem a Trzebnicą (i dalej). Zrobili ją w końcu?
              Zrobili, o wiele szybciej się jedzie. Dalej bryndza.
              Milicki Browar Rynkowy
              Grupa STYRIAN

              (1+sqrt5)/2
              "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
              "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
              No Hops, no Glory :)

              Comment

              • jacer
                Senior
                • 03-2006
                • 9875

                #97
                Skitof, miałbyś czas potłumaczyć trochę z tej strony? http://www.schoepsbier.de/schoepslegende/index.html
                Milicki Browar Rynkowy
                Grupa STYRIAN

                (1+sqrt5)/2
                "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                No Hops, no Glory :)

                Comment

                • Marusia
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 20211

                  #98
                  Do dyskusji o drożdżach to zapraszam do tematu założonego przez Mareksa
                  www.warsztatpiwowarski.pl
                  www.festiwaldobregopiwa.pl

                  www.wrowar.com.pl



                  Comment

                  • macas
                    Senior
                    • 02-2008
                    • 680

                    #99
                    Z wrocławskich znalazłem tylko Pszeniczne, ale zrobiłem na nieoryginalnych drożdżakach
                    ale i tak była dobra.

                    Chciałby poprosić, jeśli się nic nie zmieniło i ja mam zbierać i przygotowywać piwo dla komisji, o nie czekanie z dostawą do ostatniej chwili.
                    Z trzema rodzajami i rosnącym zainteresowaniem piwa, które przyjdą po terminie nie wystartują.
                    Piwo jest dowodem, że Bóg nas kocha i pragnie naszego szczęścia.
                    Beniamin Franklin

                    Comment

                    • Marusia
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 20211

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika macas Wyświetlenie odpowiedzi

                      Chciałby poprosić, jeśli się nic nie zmieniło i ja mam zbierać i przygotowywać piwo dla komisji, o nie czekanie z dostawą do ostatniej chwili.
                      Z trzema rodzajami i rosnącym zainteresowaniem piwa, które przyjdą po terminie nie wystartują.
                      Nic się nie zmieniło, a zgodnie z regulaminem:

                      11. Uczestnicy powinni dostarczyć konkursowe piwa w nieprzekraczalnym terminie od 2011/04/01 do 2011/04/30
                      zatem zbliża się czas nadsyłania
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • macas
                        Senior
                        • 02-2008
                        • 680

                        To tradycyjnie - oczekuję

                        i moi sąsiedzi przejmujący część przesyłek także.
                        Jutro muszę ich odwiedzić z załącznikiem
                        Piwo jest dowodem, że Bóg nas kocha i pragnie naszego szczęścia.
                        Beniamin Franklin

                        Comment

                        • Marusia
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 20211

                          Tak czytam i się zastanawiam o co chodzi i nagle - Eureka! Chodzi o przyjmowanie paczek w trakcie nieobecności Macasa. A już myślałam, że "przejmują" w sensie dosłownym i dostałam lekkiego zawału
                          www.warsztatpiwowarski.pl
                          www.festiwaldobregopiwa.pl

                          www.wrowar.com.pl



                          Comment

                          • Krzysiu
                            Krzysiu
                            • 02-2001
                            • 14936

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                            ... Grodziskie udało się odtworzyć w domu...
                            Wybacz, ale grodziskiego nikt na razie nie odtworzył. Udawanie, że jęczmienny wędzony słód od Weyermanna załatwia sprawę jest zwyły nadużyciem. dokładnie tak samo nie da sie odtworzyc "Breslauer Schoeps" bez precyzyjnej odpowiedzi na pytanie - za jakiego słodu było robione to piwo.

                            Comment

                            • anteks
                              maruda
                              • 08-2003
                              • 10738

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                              Wybacz, ale grodziskiego nikt na razie nie odtworzył. Udawanie, że jęczmienny wędzony słód od Weyermanna załatwia sprawę jest zwyły nadużyciem. dokładnie tak samo nie da sie odtworzyc "Breslauer Schoeps" bez precyzyjnej odpowiedzi na pytanie - za jakiego słodu było robione to piwo.
                              I tu muszę sprostować http://grodziskie.pl/piwowarstwo.htm coraz więcej jest piw z udziałem własnoręcznie dymionego słodu pszenicznego
                              Mniej książków więcej piwa

                              Comment

                              • jacer
                                Senior
                                • 03-2006
                                • 9875

                                Nadużyciem to jest posądzanie ludzi, że sami nie wędzą słodu.
                                Milicki Browar Rynkowy
                                Grupa STYRIAN

                                (1+sqrt5)/2
                                "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                                "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                                No Hops, no Glory :)

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎