Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Regulamin VI KonkursPiw Domowych przy VIII WWP

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wogosz
    Senior
    • 12-2005
    • 1007

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Macas
    O kurcze folie już kupiłem
    Taka wiadomość cieszy. Znaczy, że przelewów nie trzeba pewnie już robić. Folia już jest, a Macas pewnie doszedł do wniosku, że jak sprzeda puste flaszki po piwach konkursowych, to też jakoś wyjdzie na swoje.

    Comment

    • Marusia
      Senior
      • 02-2001
      • 20211

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wogosz Wyświetlenie odpowiedzi
      Taka wiadomość cieszy. Znaczy, że przelewów nie trzeba pewnie już robić. Folia już jest, a Macas pewnie doszedł do wniosku, że jak sprzeda puste flaszki po piwach konkursowych, to też jakoś wyjdzie na swoje.
      Dobra dobra, bez żarcików, bo pilsy pod kaloryfer wstawimy
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      • suchy3
        Member
        • 07-2010
        • 30

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika macas Wyświetlenie odpowiedzi
        Nieśmiało przypominam, że w konkursie wezmą udział tylko piwa odebrane i przygotowana dla komisji przez moją skromną osobę !!!
        Znaczy to tyle, że ostatnie piwo odbiorę 29 kwietnia, a 30 będą przygotowane do pre-testu dla komisji.
        Znaczy to też tyle, że już nie dużo czasu zostało !!!

        pozdrawiam Maciej Lewandowski
        dzisiaj wysłałem pocztą polską -może do piątku dojdzie .Pozdrawiam

        Comment

        • BrowarmistrzNY
          D(r)u(c)h nieuchwytny
          • 04-2011
          • 6

          #19
          jestem bardzo ciekaw smakow tych serow 'old-poland'

          jedyna rzecz ktora mi sie nie podoba to z ich strony:
          "Powszechnie wiadomo, że wino i ser to idealna para..."

          oj, bym sie nie zgodzil....
          Beer vs. Wine "Cheese Wars" 35 people come to taste beer and wine paired with cheese. A beer and a wine sommelier face off, which goes better? "Cheese Wars"...

          Comment

          • macas
            Senior
            • 02-2008
            • 680

            #20
            czyje to piwo pod kaloryfer ???
            Wogosza ???
            Piwo jest dowodem, że Bóg nas kocha i pragnie naszego szczęścia.
            Beniamin Franklin

            Comment

            • wogosz
              Senior
              • 12-2005
              • 1007

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
              pilsy pod kaloryfer wstawimy
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Macas
              czyje to piwo pod kaloryfer ???
              Wogosza ???
              No, to już jest teoria spiskowa. Jak nie zajmę I pierwszego miejsca to złożę oficjalny protest.

              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                #22
                Dobra dobra - my tu żartujemy, a potem w świat pójdzie głuchym telefonem, że piwa na konkurs pod kaloryferem stoją - oficjalnie ogłaszam koniec dowcipów (w tym temacie przynajmniej)
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • macas
                  Senior
                  • 02-2008
                  • 680

                  #23
                  Dla ułatwienia późniejszej identyfikacji zwycięzców, proszę do każdej kategorii piwa dołączyć osobne zgłoszenie.
                  Jeśli będzie więcej niż jedna komisja, każda dostanie zestaw ze swojej kategorii.
                  Mając jedną kartkę ze zgłoszeniem w 3 kategoriach trudno mi, nie mając ksera, dołączyć to do 3 segregatorów
                  Panie Szymonie (Zielona Góra) proszę o dosłanie zgłoszenia piwa wystawianego przez siostrę.

                  pozdrawiam Maciek
                  Piwo jest dowodem, że Bóg nas kocha i pragnie naszego szczęścia.
                  Beniamin Franklin

                  Comment

                  • przemo70
                    † 1970-2019 Piwosz w Raju
                    • 05-2007
                    • 1501

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika macas Wyświetlenie odpowiedzi
                    Panie Szymonie (Zielona Góra) proszę o dosłanie zgłoszenia piwa wystawianego przez siostrę.
                    Powinna chyba siostra dosłać
                    Save water, drink beer ...

                    http://www.parowozy.com.pl/
                    http://www.kamery.wolsztyn.pl/
                    https://www.facebook.com/pages/Browa...10?ref=profile

                    Comment

                    • macas
                      Senior
                      • 02-2008
                      • 680

                      #25
                      I poproszę o wpisanie oznaczenia piwa, jeśli nie ma etykiety, nie jestem dobry w zgadywaniu.
                      Mogą być 2 kolorystycznie podobne i jak źle zgadnę to będzie ZONK

                      Konrad (Kraków) rozumiem, że nr 19 na kapslu to PILS a 16 AIPA
                      Last edited by macas; 16-04-2011, 15:49.
                      Piwo jest dowodem, że Bóg nas kocha i pragnie naszego szczęścia.
                      Beniamin Franklin

                      Comment

                      • macas
                        Senior
                        • 02-2008
                        • 680

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika przemo70 Wyświetlenie odpowiedzi
                        Powinna chyba siostra dosłać
                        nie otrzymałem ani na skrzynkę ani na PW
                        Piwo jest dowodem, że Bóg nas kocha i pragnie naszego szczęścia.
                        Beniamin Franklin

                        Comment

                        • artur2
                          Senior
                          • 02-2008
                          • 535

                          #27
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                          W załączniku formularz zgłoszeniowy. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o zadawanie pytań, pytań, pytań...
                          Czy to jedyny formularz ? Teraz nie wpisujemy składników, sposobu zacierania, oznaczeń butelek itp. ?
                          Mniej alkoholu, więcej smaku !
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Comment

                          • Marusia
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 20211

                            #28
                            Taki formularz zrobił Browarzyciel, który w tym roku jest przewodniczącym jury. Już kilka postów wyżej Macas zauważył, że zawiera kilka "dziur" - m.in. oznakowanie butelek.
                            Oczywiście piwa muszą być tak oznakowane, żeby Macas, który odbiera przesyłki i koduje piwa nie musiał zgadywać, co to jest.

                            Też wydaje mi się, że dotychczasowy formularz sprawdzał się bardziej, ten nowy był zrobiony pod piwa specjalne i trochę reszta zagadnień się zagubiła.

                            W przyszłym roku obiecuję poprawę
                            www.warsztatpiwowarski.pl
                            www.festiwaldobregopiwa.pl

                            www.wrowar.com.pl



                            Comment

                            • coder
                              Senior
                              • 10-2006
                              • 1347

                              #29
                              Dopiero po wysłaniu piwa zacząłem się wgłębiać w dyskusję w tym wątku i okazało się, że wysłałem na zły adres:

                              Ul. Zawiszy Czarnego 44

                              Czy paczka ma szanse dojść?

                              Czy jest szansa na wyedytowanie regulaminu, żeby więcej uczestników nie wpadło w tą pułapkę?
                              Last edited by Marusia; 18-04-2011, 16:23. Powód: pomyłka

                              Comment

                              • Marusia
                                Senior
                                • 02-2001
                                • 20211

                                #30
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika coder Wyświetlenie odpowiedzi
                                Dopiero po wysłaniu piwa zacząłem się wgłębiać w dyskusję w tym wątku i okazało się, że wysłałem na zły adres:

                                Ul. Zawiszy Czarnego 44

                                Czy paczka ma szanse dojść?

                                Czy jest szansa na wyedytowanie regulaminu, żeby więcej uczestników nie wpadło w tą pułapkę?

                                Wyedytowałam i zmieniłam - nie zauważyłam wcześniej tej informacji, przepraszam.
                                Paczka nie zginie, chyba, że Macas ma wyjątkowo złośliwych sąsiadów pod tym numerem
                                www.warsztatpiwowarski.pl
                                www.festiwaldobregopiwa.pl

                                www.wrowar.com.pl



                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎