Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2011.05.7-8 - II Festiwal Dobrego Piwa - nocleg z duchami

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wogosz
    Senior
    • 12-2005
    • 1007

    Piesek (zresztą bardzo sympatyczny) to był mały pikuś. Na drugi raz polecam Wam do "swojego lochu" Slawoy'a. Od 4-tej nad ranem "drgania powietrza" tak się nasiliły, że patrzałem tylko czy mi się cegły ze stropu nie posypią na głowę.

    Comment

    • josefik
      Senior
      • 05-2006
      • 386

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wogosz Wyświetlenie odpowiedzi
      Piesek (zresztą bardzo sympatyczny) to był mały pikuś. Na drugi raz polecam Wam do "swojego lochu" Slawoy'a. Od 4-tej nad ranem "drgania powietrza" tak się nasiliły, że patrzałem tylko czy mi się cegły ze stropu nie posypią na głowę.
      Zobaczyć Wogosza po tej nocce bezcenne, początkowo myślałem że papieru brakło puki nie wyjaśnił o co chodzi. W początkowym etapie dochodzenia ja byłem podejrzanym, ale spałem w innej komnacie z dala od tłumów. U mnie jedyną ciekawostką był amator pissingu, mnie nie dopadł ale gdyby dopadł to i tak bym sie nie przyznał

      Comment

      • anteks
        maruda
        • 08-2003
        • 10738

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wogosz Wyświetlenie odpowiedzi
        Piesek (zresztą bardzo sympatyczny) to był mały pikuś. Na drugi raz polecam Wam do "swojego lochu" Slawoy'a. Od 4-tej nad ranem "drgania powietrza" tak się nasiliły, że patrzałem tylko czy mi się cegły ze stropu nie posypią na głowę.
        Współczucia dla Marusi
        Mniej książków więcej piwa

        Comment

        • bomba_z_wrocka
          Senior
          • 07-2007
          • 222

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
          Współczucia dla Marusi
          Po nocy w zamku , ale na gornych poziomach , stwierdzilem ze slavoy , regularnie wprowadzal , wibracje. Zaprzeczyl, ale za to "marusia", byla poprostu "bosko rzeska".
          Po prostu , po latach , to i"kamienie sie wygladza".
          Mam nadzieje ze nie przegiolem.
          Haniu, Kochanie jajeczniczka na sniadanie.;)

          Comment

          • anteks
            maruda
            • 08-2003
            • 10738

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bomba_z_wrocka Wyświetlenie odpowiedzi
            Po nocy w zamku , ale na gornych poziomach , stwierdzilem ze slavoy , regularnie wprowadzal , wibracje. Zaprzeczyl, ale za to "marusia", byla poprostu "bosko rzeska".
            Po prostu , po latach , to i"kamienie sie wygladza".
            Mam nadzieje ze nie przegiolem.
            Wibracje bywają przydatne
            Mniej książków więcej piwa

            Comment

            • Marusia
              Senior
              • 02-2001
              • 20211

              Bomba, przeceniasz nas - po takim dniu jeszcze jakieś wygibasy - człowieku, nie te lata
              www.warsztatpiwowarski.pl
              www.festiwaldobregopiwa.pl

              www.wrowar.com.pl



              Comment

              • bomba_z_wrocka
                Senior
                • 07-2007
                • 222

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                Bomba, przeceniasz nas - po takim dniu jeszcze jakieś wygibasy - człowieku, nie te lata
                No tak , ten bolacy kregoslop , zakwasy w miesniach , chyba masz racje.
                Ale ja wiem z opowiesci , ze jak najdzie ochota "to i pies kota wychrobota".
                Haniu, Kochanie jajeczniczka na sniadanie.;)

                Comment

                • Tomek63
                  Junior
                  • 10-2008
                  • 13

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mark33 Wyświetlenie odpowiedzi
                  Czego wy chcecie od psa, jedyny biedak był trzeźwy i całą noc nie spał. Srał ze strachu w lochach przy najdrobniejszym poruszeniu.
                  WAGOSZ:Piesek to mały pikuś.

                  Dzięki, Panowie, za dobre słowo, od chihuahuy i właścicieli. Tym bardziej, że właściciele spali kamiennym snem sprawiedliwych degustatorów piwa mając wszystko gdzieś... przed sobą dopiero w okolicach poniedziałku. Nie miałem pojęcia nawet o wibracjach w sąsiedniej komnacie (celi). Obiecujemy do przyszłego roku lepiej wychować psa - nie będzie na swoich szczekał nawet w nocy i ze strachu. A chihuahua nie nadaję się na hotdoga - jest za mały. Musi być co najmniej jamnik, bo nie podaje się hotdogów ze skwarkami.
                  Last edited by ART; 13-05-2011, 06:01.

                  Comment

                  • żąleną
                    Sojowe Oddziały Bojowe
                    • 01-2002
                    • 13239

                    Jak dla mnie chihuahua wchodzi do bułki hotdogowej bez masła, ale jestem wege, pewnie się nie znam.

                    Comment

                    • Maggyk
                      Szara Adminiscjencja
                      • 05-2004
                      • 5615

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Tomek63 Wyświetlenie odpowiedzi
                      WAGOSZ: Obiecujemy do przyszłego roku lepiej wychować psa - nie będzie na swoich szczekał nawet w nocy i ze strachu.
                      W przyszłym roku żadnego psa w lochach nie będzie na noclegu.
                      Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                      Piwo domowe -
                      Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                      Reklama w BROWARZE
                      PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                      Comment

                      • żąleną
                        Sojowe Oddziały Bojowe
                        • 01-2002
                        • 13239

                        Będzie w tym roku nocleg z duchami?

                        Comment

                        • VanPurRz
                          Senior
                          • 09-2008
                          • 4229

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                          Będzie w tym roku nocleg z duchami?
                          Ty to już chyba masz noclegi
                          "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                          Comment

                          • Komar_Pafnucy
                            Senior
                            • 08-2005
                            • 1114

                            Ale ja nie mam więc to dobre pytanie.

                            Multitap Crawl
                            Multitap Crawl na Facebook

                            "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
                            Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

                            Comment

                            • żąleną
                              Sojowe Oddziały Bojowe
                              • 01-2002
                              • 13239

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                              Ty to już chyba masz noclegi
                              Oooba? Myślałem, że tak jak rok temu jedna noc w Trio, a druga w kazamatach.

                              Comment

                              • leona
                                PremiumUżytkownik
                                • 07-2009
                                • 5853

                                Kupiłem pekińczyka. Nie szczeka tylko liże zaślinionym pyskiem wszystko co napotka

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎