Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

IX Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie, 12.05.2012 - przymiarki

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • prusakjl
    Member
    • 04-2010
    • 37

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
    ...
    ale nie oznacza to, że jak ktoś przyjdzie ze swoim piwem, to go wyrzucimy, po prostu nie dostanie upominków, bo już za późno. Piszę o tym, żeby potem jęczenia nie było
    Jestem w pełni świadom, że wyję z lochów bez torby z upominkami. mi wystarczy.

    Comment

    • VanPurRz
      Senior
      • 09-2008
      • 4229

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
      Że co??? Nie powiesz mi, że cena biletu z Wawy do Wrocka to 5 zł. Jeśli tak jest to ta firma długo nie pojeździ chyba, że mają potajemne przyłącze do jakiegoś rurociągu z paliwem. A ja niestety zniżek kolejowych nie mam już dawno od kiedy zmieniłem miejsce pracy na miejskie tory. Korzystam z dostępnych dla każdego ofert biletowych na kolej a w tym przypadku z Regio Karnetu za 99 zł. Ważny jest w ciągu 2 miesięcy na 3 dowolne doby w kl.1 więc mój przejazd do Wrocławia winiesie mnie 33 zł, powrót tyle samo. Normalny bilet kosztuje 60 zł, ale można jadąc w 2 - 4 osoby skorzystać z oferty wspólnego biletu "Ty i raz, dwa, trzy". Wtedy pierwsza z osób płaci pełny bilet (lub ze zniżką ustawową, jeśli takowa jej przysługuje), a każda następna już ulgowy. Oferty są ważne we wszystkich pociągach PR (czyli także w Inter Regio i Regio Express).
      Oczywiście, że powiem. Kupiłem bilet w jedną stronę za 5 złotych, w drugą za 15. razem 20 złotych w obie strony. Żaden pociąg mi nie zapewni nawet zbliżonej ceny.
      Poza tym ja już jestem stary i potrzebuję mieć miejsce siedzące a nie stojące pod kiblem jak w tanszych pociągach. A IC i EX są po prostu drogie.
      "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika prusakjl Wyświetlenie odpowiedzi
        wyję z lochów
        Chyba wyję w lochach bardziej pasuje
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • prusakjl
          Member
          • 04-2010
          • 37

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
          Chyba wyję w lochach bardziej pasuje
          Wyć nie będę, ale jest szansa, że wyjdę.

          Comment

          • Piecia
            Senior
            • 02-2002
            • 3307

            Ja na PolskiBus kupiłem za 10 zł w obie strony juz w lutym, a co do pociągów InterRegio, nie widziałem tam nigdy 1 klasy (mówię o tych , którymi jechałem - wierzę, że czasem są) a więc trafić na coś takiego jest ciężko.
            Koniec i bomba,
            Kto nie pije ten trąba !!!
            __________________________
            piję bo lubię!

            Comment

            • dadek
              Senior
              • 09-2005
              • 4568

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
              Owszem, są takie promocje. Ja zdecydowałem się za późno i jadę za 70 zł (a gdybym nie zmieniał rezerwacji, wyszłoby mi 50 zł).
              No właśnie, i to jest prawdziwa cena. Wciskanie ludziom że bilet kosztuje 5 czy 10 zł, ale muszą się zdecydować na podróż wiele miesięcy wcześniej to mydlenie oczu, bo jest ich kilka sztuk. Kolejowy bilet czy zwykły czy w jakiejś ofercie, kupię 5 min. przed odjazdem i mam pewność jego ceny, nie musząc planować czy ewentualnie za kilka miesięcy może gdzieś się wybiorę.

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piecia Wyświetlenie odpowiedzi
              Ja na PolskiBus kupiłem za 10 zł w obie strony juz w lutym, a co do pociągów InterRegio, nie widziałem tam nigdy 1 klasy (mówię o tych , którymi jechałem - wierzę, że czasem są) a więc trafić na coś takiego jest ciężko.
              1 kl. jest w Regio Express co nie zmienia faktu, że wiele pociągów Inter Regio ma w składzie wagony 1 kl. z sześcioma miejscami w przedziale, gdzie można podróżować z biletem 2 kl.
              Żą, obawiam się, że w tym autobusie będziesz jednak bardziej "upakowany" z obcymi ludźmi niż w przedziale, a po nogach nie będziesz deptany jedynie z tego względu że będziesz je trzymał podkurczone na poprzedzającym fotelu bez możliwości rozprostowania przez wiele godzin. Nie wspominając już o braku możliwości przespacerowania się do WC po spożyciu naszych ulubionych napojów

              Comment

              • Mason
                Senior
                • 02-2010
                • 3280

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
                No właśnie, i to jest prawdziwa cena. Wciskanie ludziom że bilet kosztuje 5 czy 10 zł, ale muszą się zdecydować na podróż wiele miesięcy wcześniej to mydlenie oczu, bo jest ich kilka sztuk.
                Ale są. O takim wydarzeniu jak FDP wiadomo było od daaaawna, więc można było odpowiednio wcześniej kupić bilety, co to za problem?
                Ostatnio jechałem do Łodzi, łącznie w obie strony zapłaciłem 45 złotych, przy czym bilet powrotny kupowałem tuż przed wyjazdem. Za IR zapłaciłbym 56 a za TLK 70.

                Żą, obawiam się, że w tym autobusie będziesz jednak bardziej "upakowany" z obcymi ludźmi niż w przedziale, a po nogach nie będziesz deptany jedynie z tego względu że będziesz je trzymał podkurczone na poprzedzającym fotelu bez możliwości rozprostowania przez wiele godzin. Nie wspominając już o braku możliwości przespacerowania się do WC po spożyciu naszych ulubionych napojów
                Nie jechałeś tym busem, nieprawdaż? Mam prawie 190cm (wzrostu, nie w pasie) i nie narzekałem na ilość miejsca na nogi. WC jest i działa.
                JEDNO PIVKO NEVADI!

                Comment

                • żąleną
                  Sojowe Oddziały Bojowe
                  • 01-2002
                  • 13239

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
                  Żą, obawiam się, że w tym autobusie będziesz jednak bardziej "upakowany" z obcymi ludźmi niż w przedziale, a po nogach nie będziesz deptany jedynie z tego względu że będziesz je trzymał podkurczone na poprzedzającym fotelu bez możliwości rozprostowania przez wiele godzin. Nie wspominając już o braku możliwości przespacerowania się do WC po spożyciu naszych ulubionych napojów
                  Kiedyś jechałem 38 godzin autobusem do Hiszpanii, więc Wrocław to pikuś. Autobus ma kilka postojów, będzie gdzie rozprostować nogi lub zrzucić nadmiar płynów.

                  Ogólnie ta dyskusja "o wyższości" jest trochę bez sensu. Każdy ma swoje preferencje, ja mogę jechać czymkolwiek, więc jadę autobusem. Mam nadzieję, że linie typu PolskiBus zachęcą trochę PKP do ogarnięcia standardu, cen i szybkości świadczenia swoich usług.

                  Comment

                  • giudice
                    Gość
                    • 07-2005
                    • 231

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
                    No właśnie, i to jest prawdziwa cena. Wciskanie ludziom że bilet kosztuje 5 czy 10 zł, ale muszą się zdecydować na podróż wiele miesięcy wcześniej to mydlenie oczu, bo jest ich kilka sztuk. Kolejowy bilet czy zwykły czy w jakiejś ofercie, kupię 5 min. przed odjazdem i mam pewność jego ceny, nie musząc planować czy ewentualnie za kilka miesięcy może gdzieś się wybiorę.
                    Te wiele miesięcy to gruba przesada.
                    W marcu kupiłem bilet powrotny z Warszawy do Wrocławia za 25 pln (15 pln + 10 pln).
                    Podróż miała się odbyć jakieś trzy - cztery tygodnie od zakupu biletu.
                    Teraz już dokładnie nie pamiętam.
                    Z uwagi na zmianę planów nie skorzystałem, ale bilet miałem w garści.

                    Comment

                    • VanPurRz
                      Senior
                      • 09-2008
                      • 4229

                      Ja kupiłem bilet za 5 złotych nieco ponad miesiąc przed wyjazdem. Dadek - ja też wolę jeździć pociągiem ale nie naciągaj rzeczywistości, że w autobusach wszystko jest źle a w pociągu wszystko OK.
                      "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                      Comment

                      • bimbelt
                        • 12-2007
                        • 197

                        Last minute.

                        Jeśli ktoś szuka transportu ze Szczecina "do" i "z" Wrocławia, to mamy jedno (ewentualnie dwa) miejsce w samochodzie. Start jutro o 9 rano, powrót w niedzielę po południu.
                        Na ewentualne zgłoszenia czekam dzisiaj do godziny 21.
                        Piwolog radzi...
                        Piwo Domowe na Facebooku
                        Szczeciński Konkurs Piw Domowych

                        Comment

                        • dadek
                          Senior
                          • 09-2005
                          • 4568

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                          Ja kupiłem bilet za 5 złotych nieco ponad miesiąc przed wyjazdem. Dadek - ja też wolę jeździć pociągiem ale nie naciągaj rzeczywistości, że w autobusach wszystko jest źle a w pociągu wszystko OK.
                          Nie naciągam, nie znam ofert przewoźników drogowych, przytaczam tylko kolejowe. Mało ludzi je zna, są często bardzo korzystne, a krytyka kolei jest powszechna choć nie zawsze uzasadniona. Autobusami jeżdżę jedynie na odległość kilku przystanków bo powyżej pół godziny mnie to męczy i mam dość. Więc nie wyobrażam sobie wielu godzin w autobusie. A tym co lubią życzę miłej podróży.

                          Comment

                          • emes
                            Nadszyszkownik Chmielowy
                            • 08-2003
                            • 4275

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
                            .,Autobusami jeżdżę jedynie na odległość kilku przystanków bo powyżej pół godziny mnie to męczy i mam dość. Więc nie wyobrażam sobie wielu godzin w autobusie...
                            A osiem godzin dziennie, kilka razy w tygodniu jazdy tramwajem, to Cię nie męczy ?

                            Comment

                            • Marusia
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 20211

                              Tramwaj to taki prawie pociąg, to nie męczy
                              www.warsztatpiwowarski.pl
                              www.festiwaldobregopiwa.pl

                              www.wrowar.com.pl



                              Comment

                              • Piecia
                                Senior
                                • 02-2002
                                • 3307

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
                                Nie naciągam, nie znam ofert przewoźników drogowych, przytaczam tylko kolejowe. Mało ludzi je zna, są często bardzo korzystne, a krytyka kolei jest powszechna choć nie zawsze uzasadniona. Autobusami jeżdżę jedynie na odległość kilku przystanków bo powyżej pół godziny mnie to męczy i mam dość. Więc nie wyobrażam sobie wielu godzin w autobusie. A tym co lubią życzę miłej podróży.
                                Oferta kolei jest taka, że powrót z Wrocławia do Warszawy, tak żeby być na niedzielę wieczorem w Warszawie wygląda tak, że jedzie TLK 16.20 (61 zł w jedną stronę) a godzinę później EIC (121 zł) - czas jazdy odpowiednio 6 h 30 i 5 h 30... jednak wolę PolskiegoBusa, mimo że koleją bardzo lubię jeździć.



                                Pędzę na PB
                                Koniec i bomba,
                                Kto nie pije ten trąba !!!
                                __________________________
                                piję bo lubię!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎