Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Regulamin VII Konkursu Piw Domowych IX WWP, 12.05.2012

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Baard
    Senior
    • 01-2010
    • 316

    #46
    Gratulacje dla wszystkich a w szczególności zwycięzców w kategorii weizenbock
    Last edited by Baard; 15-05-2012, 20:17.

    Comment

    • Marusia
      Senior
      • 02-2001
      • 20211

      #47
      Wyniki konkursu są oczywiście dostępne również na stronie Warsztatów wrowar.pl

      Nagrody i dyplomy powoli się pakują. Metryczki dla tych, którzy odpadli w eliminacjach, opracuję jeszcze w tym tygodniu
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        #48
        Rozszerzenie uwag dotyczących nagród:



        Nagrody rzeczowe od sklepów piwowarskich Browamator i Homebrewing oraz firmy Spomlek będą wysyłane przez sponsorów na podstawie danych adresowych podanych im przez organizatorów KPD. Adresy zostaną podane 21.05.2012.

        Pozostałe nagrody rzeczowe będą wysłane wraz z dyplomami przez organizatora – Agnieszkę Wołczaską – Prasolik. Przewidywany termin realizacji: najpóźniej do 31.05.2012

        Realizacja nagród na podstawie otrzymanych voucherów – po wcześniejszym kontakcie ze sponsorem nagrody.

        Realizacja wizyt w browarach Lwówek lub Ciechan – po wcześniejszym kontakcie z organizatorem KPD Agnieszką Wołczaską-Prasolik.
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • waroms
          Junior
          • 02-2011
          • 9

          #49
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
          Metryczki dla tych, którzy odpadli w eliminacjach, opracuję jeszcze w tym tygodniu
          A dla tych którzy nie odpadli w eliminacjach, ale nie zajęli miejsca na pudle?

          Wiem, że trochę upierdliwy jestem, ale taka ocena przez sędziów i metryczka to był dla mnie podstawowy powód wysłania piwa na konkurs. A że za kilka dni chcę uwarzyć być może jedynego w tym roku weizenbocka, to chciałbym wiedzieć co próbować poprawić...
          Pozdrawiam, Sebastian
          Browar HYRNIAK, rok zał. 2011
          ilość warek: 20+

          Polecamy: Noclegi w Bieszczadach

          Comment

          • fentel
            Junior
            • 02-2011
            • 6

            #50
            Witam.
            Jestem również " zmarszczony" ,że nie otrzymałem metryczki.
            dla początkującego piwowara ocena piwa przez fachowców jest bezcenne.
            pozdrawiam niezmiernie serdecznie.
            fentel

            Comment

            • jacer
              Senior
              • 03-2006
              • 9875

              #51
              Metryczki będą w najbliższym czasie czyli nie wiadomo kiedy.

              Niestety kolega Rafał nas olewa. Coż, sam sobie wyrabia opinię.
              Milicki Browar Rynkowy
              Grupa STYRIAN

              (1+sqrt5)/2
              "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
              "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
              No Hops, no Glory :)

              Comment

              • anteks
                maruda
                • 08-2003
                • 10738

                #52
                Trochę cierpliwości, nie samym konkursem człowiek żyje
                Mniej książków więcej piwa

                Comment

                • fentel
                  Junior
                  • 02-2011
                  • 6

                  #53
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                  Trochę cierpliwości, nie samym konkursem człowiek żyje
                  tu nie o konkurs chodzi, nie o puchary i dyplomy.... ale szacun dla początkujących piwowarów którzy liczą na obiektywną ocenę ich wypocin piwnych.
                  pozdrawiam niezmiernie serdecznie
                  fentel

                  Comment

                  • anteks
                    maruda
                    • 08-2003
                    • 10738

                    #54
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fentel Wyświetlenie odpowiedzi
                    tu nie o konkurs chodzi, nie o puchary i dyplomy.... ale szacun dla początkujących piwowarów którzy liczą na obiektywną ocenę ich wypocin piwnych.
                    pozdrawiam niezmiernie serdecznie
                    fentel
                    A to przepraszam, jak dla początkującego to metryczka natychmiast
                    Mniej książków więcej piwa

                    Comment

                    • Marusia
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 20211

                      #55
                      Mam nadzieję, że Browarzyciel w ten weekend już zakończył pisanie metryczek. Weźcie pod uwagę, że to nie jest łatwa praca i w dodatku czasochłonna, a to nie jest Rafała główne zajęcie.

                      Metryczki "eliminacyjne" tak jak obiecałam zostaną sporządzone po powrocie do mnie od Browarzyciela dokumentów konkursowych. Wysłałam już większość nagród i dyplomów - 2 osoby czekają, bo dla I miejsc mam dodatkowe niespodzianki, które miałam odebrać wczoraj, jednak okazało się, że jeszcze nie zostały dostarczone gdzie trzeba

                      Doszły mnie słuchy, że sklepy, które ufundowały nagrody rzeczowe jeszcze ich nie wysłały - będę monitować.
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • waroms
                        Junior
                        • 02-2011
                        • 9

                        #56
                        Uff... A już myślałem że tylko mnie interesuje metryczka.


                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                        A to przepraszam, jak dla początkującego to metryczka natychmiast
                        Natychmiast może nie koniecznie. Ale termin 3 tygodnie po konkursie, to trudno chyba określić mianem "natychmiast".


                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks
                        Mam nadzieję, że Browarzyciel w ten weekend już zakończył pisanie metryczek. Weźcie pod uwagę, że to nie jest łatwa praca i w dodatku czasochłonna, a to nie jest Rafała główne zajęcie.
                        Wydaje mi się że to jest jasne, że ocenianie i wystawianie metryczek to zajęcie dodatkowe i nikt nie będzie rzucał swoich obowiązków żeby zaspokoić "natychmiast" ciekawość piwowarów. Ale chyba trudno się dziwić że pojawia się zniecierpliwienie kiedy 3 tygodnie po konkursie nie ma żadnych informacji poza miejscami medalowymi, a ze skromnych informacji zamieszczanych tu na forum można było domniemywać już jakiś czas temu że metryczki będą lada dzień.

                        Być może warto w przyszłości zamieścić w regulaminie konkursu punkt:
                        "Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają metryczki w terminie do 4 tygodni od dnia ogłoszenia wyników."
                        I już nikt by się nie burzył. W każdym razie przez miesiąc organizatorzy mieliby spokój.
                        Pozdrawiam, Sebastian
                        Browar HYRNIAK, rok zał. 2011
                        ilość warek: 20+

                        Polecamy: Noclegi w Bieszczadach

                        Comment

                        • anteks
                          maruda
                          • 08-2003
                          • 10738

                          #57
                          Ale żeście się uparli na te metryczki
                          Są konkursy gdzie nie ma wcale metryczek i na takie nie wyślecie piwa?
                          Gdyby Marusia zamieściła w regulaminie info o terminie wysłania metryczek to dopiero byście po Niej jechali
                          Mniej książków więcej piwa

                          Comment

                          • waroms
                            Junior
                            • 02-2011
                            • 9

                            #58
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                            Ale żeście się uparli na te metryczki
                            Ja się uparłem, bo po 20 warkach dużo nauki przede mną. A taka metryczka mam nadzieję, że pomoże mi robić lepsze piwo.
                            No i już przed konkursem była informacja że metryczki będą.


                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                            Są konkursy gdzie nie ma wcale metryczek i na takie nie wyślecie piwa?
                            Z czasem będę wysyłał. Jeśli będę traktował konkursy jako miejsce zdobywania nagród / wyróżnień a nie miejsce gdzie ktoś fachowym okiem (albo raczej językiem i nosem ) oceni moje piwo i pomoże mi w podnoszeniu jakości.

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                            Gdyby Marusia zamieściła w regulaminie info o terminie wysłania metryczek to dopiero byście po Niej jechali
                            Ja bym nie jechał. Do czasu upłynięcia terminu wysyłania metryczek.
                            Pozdrawiam, Sebastian
                            Browar HYRNIAK, rok zał. 2011
                            ilość warek: 20+

                            Polecamy: Noclegi w Bieszczadach

                            Comment

                            • fentel
                              Junior
                              • 02-2011
                              • 6

                              #59
                              spoko - luzik
                              już sam sobie wypisałem metryczkę .. z samymi niekuniecznie cenzuralnymi ocenami.
                              TEMAT uważam za zamknięty.
                              pozdrawiam niezmiernie serdecznie
                              fentel

                              Comment

                              • zgoda
                                Senior
                                • 05-2005
                                • 3516

                                #60
                                Aj tam, miesiąc i już gadacie że długo? Ja od grudnia czekam na metryczkę z Krakowa.
                                Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎