Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2012.05.11-13 - III (Wrocławski) Festiwal Dobrego Piwa - pogaduchy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • piotry
    Oj tam, oj tam !
    • 08-2005
    • 761

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Komar_Pafnucy Wyświetlenie odpowiedzi
    A co to za premiowanie i sekcja VIP? Miałem na myśli zwykły stolik nieco na uboczu.
    Jeśli rezerwuję stolik w knajpie to nie czuję się vipem, tym bardziej jeśli rezerwuję stolik na świeżym powietrzu.
    Ta rezerwacja zresztą nie musiałaby być formalna. Pewnie i tak ktoś od nas zawsze by tam siedział.
    W takim razie przepraszam - jeśli nie ma to być rezerwacja stolika w formie zamkniętego miejsca dla BB to ok. O VIP mówię ze względu na rozmowy z FDP, na których takie wypowiedzi słyszałem.

    pozdrawiam
    piotry

    Comment

    • Livres
      Senior
      • 04-2012
      • 324

      Kilka słów ode mnie.

      Mój pierwszy FDP i na pewno nie ostatni. Piwni faworyci: Delirium Tremens i Snake Dog IPA (choć najlepsze piwo weekendu wychyliłem w Czeskim Raju - pozdrowienia dla Jarastego - Wildeman Farmhouse IPA! ). Black Hope oraz premierowe PINTY również wypadły pozytywnie, niemniej kubki smakowe były już dość mocno nadwerężone i czekam na powtórkę, najpewniej w wersji butelkowej. Do pełni szczęścia zabrakło Anchor Liberty Ale, którego nie udało mi się zlokalizować i Fuller's ESB, na które, choć większość dnia spędziłem przy stoliku obok stoiska Academusa, nie załapałem się przez gapiostwo. Nauka na przyszłość: na festiwal w sobotę warto udać się jak najwcześniej, bo o ile w godzinach 14-15 kolejki nie stanowiły problemu i spokojnie można było biegać po stoiskach i brać na próbę 0,2 czy 0,3, ich długość po godzinie 16 sprawiła, że pojemności poniżej 0,5 zdecydowanie straciły na atrakcyjności.

      Comment

      • Baard
        Senior
        • 01-2010
        • 316

        Jak zwykle fajna impreza więc podziękowania idą :

        - do Marusi i współorganizatorów
        - do Doodeck`a za wspólne błądzenie po terenie festiwalu a potem piwkowanie w lochach
        - do ekipy nocującej w lochach
        - do wszystkich współpijców
        - do Młotkowego za otwarcie WC
        - do wszystkich o których zapomniałem a należą im się

        Potwierdzam, Doodeck`owi zajumali piwo ale portery zostawili. Oby im te kradzione w "gardle staneli".

        Pozdro dla wszystkich i do zobaczenia za rok na FDP.

        Comment

        • fidoangel
          Senior
          • 07-2005
          • 3489

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika piotry Wyświetlenie odpowiedzi
          Uważam, że jakakolwiek praktyka premiowania ludzi tylko dlatego, że należą do jakieś zamkniętej grupy jest niepotrzebna. I tak odnajdujemy się bardzo bobrze w reaiach festiwalu. Robienie sekcji VIP nie wpłynie dobrze na tę imprezę! Spowoduje to jeszcze większe zamknięcie naszego grona. Ta impreza jest po to aby szerzyć kulturę piwa. Kto to zrobi lepiej niż my?
          Ale przecież trudno znaleźć bardziej otwartą na zewnątrz i szczerą, aż do bólu, grupę niż jest BB.

          A jak będziesz w moim wieku, młodzieńcze , to po kilku godzinach stania z kuflem w ręku, chętnie na krzesełku przysiądziesz i nie będziesz się czuł przez to żadnym VIP-em, wręcz przeciwnie ...
          "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

          Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

          Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
          Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
          Sprawdź >>>Przewodnik<<<

          Comment

          • josefik
            Senior
            • 05-2006
            • 386

            Dziękuję organizatorom za imprezę jedyną w swoim rodzaju,
            Jeśli chodzi o imprezę w lochach to wg mnie już zbliżyliśmy się do optimum, niewiele bym zmienił, może trochę manipulował czasem i przechylił jeszcze trochę szalę na potrzeby piwowarów . Poza tym wydaje mi się że iloraz ludzi którzy odwiedzili przez trzy dni imprezę do wypitego alkoholu równa się zero. Czyli organizatorzy dali radę, za co im chwała.
            Dziękuję i do zobaczenia za rok

            Comment

            • Basik
              Senior
              • 06-2006
              • 1308

              I ja dziękuję organizatorom, za jak zwykle udany weekend Nawet pogodę jakoś udało Wam się ostatecznie obłaskawić.
              Dzięki za miłą sobotnią noc ekipie z Żywca, Masonowi za wykłady, BB za pogaduchy czasem o rzeczach istotnych a czasem o tych mniej, za pyszne piwa: Fido, Josefikowi, Cynkowi (jak nie przekręciłam nicka - za rewelacyjnego wita) i Wesołemu. Tym, których piwa mamy, a jeszcze nie próbowaliśmy, podziękuję później Yemiołce dzięki za prezent dla teściowej
              PINTCIE dzięki za IRA, która była dla mnie nr 1 tegorocznego Festiwalu.

              Jeżeli chodzi o jakieś uwagi, to stoisko BB. Za dużo przy nim było zamieszania, które sami powodowaliśmy, ludzie odchodzili, bo głupio im było nas zagadać, przeszkodzić. Chyba trochę onieśmielamy Zatem nich będzie stoisko, a obok stolik BB. Chociaż trzeba się zastanowić czy nie lepiej taki stolik umieścić gdzieś w okolicach PINTY, bo i tak kolejny raz z rzędu koło tego właśnie namiotu w zasadzie zaczynaliśmy i kończyliśmy imprezę

              Nie wiem, jak wyeliminować takie sytuacje, ale bardzo nie spodobało mi się, to co odstawili przedstawiciele Zawiercia. Naprawdę miałam ochotę na Bursztynowe Już nie wspomnę, że mogli chociaż przeprosić, zaproponować zwrot pieniędzy czy Bursztynowe w butelce. A tu zero skruchy


              No i cóż, kolejny Festiwal dopiero za rok...Tylko czy tym razem lochy wytrzymają natłok zainteresowanych piwami domowymi?

              A przy okazji, czy ja dobrze widziałam na części zamkniętej Pana Z.H.? Też warzy, albo planuje?

              Comment

              • Komar_Pafnucy
                Senior
                • 08-2005
                • 1114

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Basik Wyświetlenie odpowiedzi
                A przy okazji, czy ja dobrze widziałam na części zamkniętej Pana Z.H.? Też warzy, albo planuje?
                Pan Z.H. jest od lat niepijący więc warzyć raczej nie planuje. Ale ewidentnie mu się podobało.

                Multitap Crawl
                Multitap Crawl na Facebook

                "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
                Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13951

                  Ja go widziałem w części otwartej, na błoniach, w towarzystwie współorganizatorki.

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • iron
                    Senior
                    • 08-2002
                    • 6703

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Komar_Pafnucy Wyświetlenie odpowiedzi
                    Pan Z.H. jest od lat niepijący więc warzyć raczej nie planuje. Ale ewidentnie mu się podobało.
                    A co - czy Pan Z.H. jest skazany na podwójną infamię, że nie można wymienić imienia i nazwiska Zgaduję, że był to Zbigniew Hołdys.
                    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                    Rock, Honor, Ojczyzna

                    Comment

                    • Marusia
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 20211

                      Na stronach FDP i WWP pojawiły się pierwsze fotki z imprez
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • jacer
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 9875

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                        A co - czy Pan Z.H. jest skazany na podwójną infamię, że nie można wymienić imienia i nazwiska Zgaduję, że był to Zbigniew Hołdys.
                        Ano Hołdys, facio oderwany trochę od rzeczywistości. Był bardzo zdziwiony, że wódkę łącką sprzedaje się nielegalnie. Zaczęło się od jego pytania czy nie chcielibyśmy sprzedawać naszych wyrobów. Szkoda było czasu na dyskusję aby się nie denerwować i nie wygarnąć co się myśli o politykach.
                        Milicki Browar Rynkowy
                        Grupa STYRIAN

                        (1+sqrt5)/2
                        "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                        "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                        No Hops, no Glory :)

                        Comment

                        • Komar_Pafnucy
                          Senior
                          • 08-2005
                          • 1114

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                          Na stronach FDP i WWP pojawiły się pierwsze fotki z imprez
                          Czyli będzie więcej?

                          Zapomniałem wspomnieć, że na festiwalu była dobra muzyka. Zwłaszcza w piątek (np. Palm Desert). Tym bardziej żałuję, że nie było mnie w trakcie koncertów w niedzielę.

                          Multitap Crawl
                          Multitap Crawl na Facebook

                          "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
                          Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

                          Comment

                          • darekd
                            Senior
                            • 02-2003
                            • 12227

                            Na festiwalu najbardziej zaskoczyła mnie tożsamość kolegi Dadka A może ja to nie ja, tylko Dadek a Dadek to ja

                            Poza tym jak zwykle większości piw nie spróbowałem. Głównie dlatego, że robiłem kilka podejść po czarną po Black IPA z AleBrowaru In plus zaskoczyła mnie pszenica Corneliusa. Smak żywiczno-sosnowego piwa Fido choć zadziwiający nie zaskoczył mnie, bo przyzwyczaiłem się, że Twoje piwa są świetne Pozostałe piwa z lochów też mi bardzo smakowały, Jagoda, Brulion, Kopyr, Basik&Piotry - dzięki
                            Spróbowałem też pszenicznego koźlaka kolegi, którego nie pamiętam nicka, a który ponadto projektuje etykiety. Odezwij się. Dobra robota

                            Comment

                            • darekd
                              Senior
                              • 02-2003
                              • 12227

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
                              Smak żywiczno-sosnowego piwa Fido
                              lub świerkowego? Te z gałązek

                              Comment

                              • niewieem
                                Member
                                • 12-2010
                                • 76

                                Przyłączam się do pochwał w całej rozciągłości i żałuję, że mogłem przyjść tylko na jeden dzień. Piwa w lochach wyśmienite, zwłaszcza stout chmielony Simcoe, na tym stoisku była również AIPA i California Common bodajże, czyja robota ? Az nabrałem ochoty żeby uwarzyć własne piwo

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎