Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2012.05.11-13 - III (Wrocławski) Festiwal Dobrego Piwa - pogaduchy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • darekd
    Senior
    • 02-2003
    • 12214

    #91
    a ja jednak pozwolę sobie zajrzeć w ten bidon

    Comment

    • bomba_z_wrocka
      Senior
      • 07-2007
      • 222

      #92
      A czy moge, przytargac, moje 50 pare sztuk szkla zbednego. Na sprzedaz dla gawiedzi glodnej dobrego piwa?.

      P.S Ja przytargam cos mojego i po pobudce w niedziele rano, bedziecie mnie "prosic i chwalic".
      Haniu, Kochanie jajeczniczka na sniadanie.;)

      Comment

      • bomba_z_wrocka
        Senior
        • 07-2007
        • 222

        #93
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
        a ja jednak pozwolę sobie zajrzeć w ten bidon
        Zajrzec , czy umoczyc pyska
        Haniu, Kochanie jajeczniczka na sniadanie.;)

        Comment

        • darekd
          Senior
          • 02-2003
          • 12214

          #94
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bomba_z_wrocka Wyświetlenie odpowiedzi
          Zajrzec , czy umoczyc pyska
          w herbacie?

          Comment

          • leona
            PremiumUżytkownik
            • 07-2009
            • 5853

            #95
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bomba_z_wrocka Wyświetlenie odpowiedzi
            Zajrzec , czy umoczyc pyska
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
            w herbacie?
            W Tyskim!!

            Comment

            • Mason
              Senior
              • 02-2010
              • 3280

              #96
              Żą miał Tyskie rok temu, czyżby nowa świecka tradycja?
              JEDNO PIVKO NEVADI!

              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                #97
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bomba_z_wrocka Wyświetlenie odpowiedzi
                A czy moge, przytargac, moje 50 pare sztuk szkla zbednego. Na sprzedaz dla gawiedzi glodnej dobrego piwa?.
                Nie. To nie jest giełda.
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • JAckson
                  Senior
                  • 05-2004
                  • 6122

                  #98
                  Mam trochę desek w garażu. Mogę przynieść? Ktoś może sobie stolik zrobi albo coś innego.
                  MM961
                  4:-)

                  Comment

                  • docent
                    Senior
                    • 10-2002
                    • 5205

                    #99
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
                    Mam trochę desek w garażu. Mogę przynieść? Ktoś może sobie stolik zrobi albo coś innego.
                    Ty lepiej katanę wyszywaj
                    Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                    Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                    Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                    Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                    Comment

                    • Marusia
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 20211

                      Na stronach FDP i WWP zamieściliśmy mapki dojazdowe i propozycje połączeń - zerknijcie, może jeszcze komuś jakaś sugestia się nasunie
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • leona
                        PremiumUżytkownik
                        • 07-2009
                        • 5853

                        Czy w okolicy zamku jest jakiś parking w miarę strzeżony? W zeszłym roku okolica poza murami, nocną porą nie wzbudzała zaufania.

                        Comment

                        • Cyneq
                          Senior
                          • 12-2011
                          • 181

                          Nie ma. Wszystko w Lesnicy będzie zabite maksymalnie.
                          Około 200 m od zamku, pod Hermesem i Lidlem są parkingi przy głównej drodze, a wiec niebezpieczeństwo zniszczenia podpalenia czy ukradzenia mniejsze. Nie wiem czy na noc są dostępne, a jeśli są czy nie stoja mieszkańcy. W dzień nawet szpilki tam nie wciśniesz, a już na pewno nie w czasie festiwalu
                          Najlepsza opcja dla gości z Krakowa to pociąg, niestety przesiadka na głównym w stronę Legnicy, Węglinca, Jelcza Laskowic, Zgorzelca, wysiadka po ok. 15 minutach na stacji "Wrocław Leśnica".
                          Kiedyś był nawet bezpośredni.

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13950

                            A czy będzie mapka z rozmieszczeniem poszczególnych stanowisk?

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • slavoy
                              Senior
                              • 10-2001
                              • 5052

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cyneq Wyświetlenie odpowiedzi
                              Najlepsza opcja dla gości z Krakowa to pociąg, niestety przesiadka na głównym w stronę Legnicy, Węglinca, Jelcza Laskowic, Zgorzelca, wysiadka po ok. 15 minutach na stacji "Wrocław Leśnica".
                              Kiedyś był nawet bezpośredni.
                              Kogo, czego??
                              Nie siej zamętu, Jelcz jest w drugą stronę.
                              Dick Laurent is dead.

                              Comment

                              • slavoy
                                Senior
                                • 10-2001
                                • 5052

                                Będzie zaklepany parking, ale niestrzeżony. Dziś, najpóźniej jutro rano pojawią się odpowiednie informacje w zakładce "dojazd" na stronie Festiwalu.
                                Dick Laurent is dead.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎