Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kubki z logo browaru ?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dooomino
    Gość
    • 08-2001
    • 41

    #31
    Tak Marusia bywało się na OHP-ach. Właśnie tam nauczyłem się pić piwo
    Byłem tylko dwa razy raz w Biszeferode i raz w Liberoze. Nazwy napisałem po Polsku tak jak się je wymawia. Pierwsza miejscowość jest (była ) przy granicy RFN, a druga to blisko granicy polskiej koło Kodbus na trasie Zgorzelec Berlin.

    Comment

    • dooomino
      Gość
      • 08-2001
      • 41

      #32
      Krzychu i Grzechu dzisiaj wysyłam wam wafle i napewno nie są one czekoladowe
      Przepraszam że dopiero dzisiaj ale tak jakoś szybko zleciało

      Comment

      • arti
        Gość
        • 09-2001
        • 214

        #33
        dooomino
        A te plastiki są nadal aktualne, bo mam kilka firmowych kubków, ale nie wiem czy Cię to interesuje, np: z takiej firmy komputerowej robiącej pamięci Kingston. Duży, czarny kubek z logo firmy, chyba pojemności 0,5 l. I jeszcze kilka. Ale jak odezwiesz się to nawet zrobię zdjęcia i Ci prześlę. Co ty na to?
        Krzyś
        Przejeżdżałem niedawno obok supermarketu o nazwie Auchan i widziałem w PET-ach plastikowych piwko, wydaję mi się, węgierskie. Ale nie dam sobie ręki uciąć.

        Comment

        • dooomino
          Gość
          • 08-2001
          • 41

          #34
          ARTI
          Mam jeszcze te butelki plastikowe. I bardzo chętnie się wymienię na kubki. Jak chcesz to się chętnie ich pozbedę za kubki
          Pozdrawiam Damian

          Comment

          • arti
            Gość
            • 09-2001
            • 214

            #35
            z miłą chęcią. w poniedziałek prześlę szczegółowe opisy kubeczków. z wizerunkami jak zechcesz.
            A może jeszcze coś Ci zostało z piwnych gadżetów?

            Comment

            • dooomino
              Gość
              • 08-2001
              • 41

              #36
              OK poszukam może coś znajdę

              Comment

              • arti
                Gość
                • 09-2001
                • 214

                #37
                sorki doomino
                Zaszalałem w sobotę i jeszcze teraz dochodzę do siebie. jutro na bank w private do odebrania zdjęcia z kubkami.

                Comment

                • Micho441
                  • 04-2008
                  • 812

                  #38
                  Kubki z logo browarów

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dooomino Wyświetlenie odpowiedzi
                  Dzięki za szybką odpowiedź. To prawda że piwa nie pija się z kubków. Jestem na 90% pewienże takie kubki istnieją. Podobno na aukcji w ALLEGRO był kubek z logo Lecha.
                  Pozdrawiam Damian
                  Jeśli interesuja Cie kubki z logo browarów nie tylko z Polski wystarczy odwiedzic strony internetowe browarów zagranicznych które dbają o swoich fanów i prowadzą dla nich internetowe "Fan-sklepy". Ostatnio widziałem bardzo ladny zestaw do kawy filiżanka+podstawek holenderskiego browaru "Alfa" -cena przystepna.Zgadzam sie całkowicie, że piwa nie pija sie z kubków ani filizanek - a jednak widać "Inne" browary maja jakis w tym interes.

                  Comment

                  • Promil03
                    Senior
                    • 10-2007
                    • 2833

                    #39
                    Naprawdę myślisz, że doomino po 6 latach od ostatniego swojego postu zagląda jeszcze na to forum?

                    Comment

                    • Krzych15
                      Senior
                      • 10-2002
                      • 596

                      #40
                      Tychy - 2 czarne kubki z logo browaru i rysunkiem browary, oraz najnowszy białby kubek z nowym logo.
                      krzych
                      Dzień bez piwa to stracony dzień.

                      Comment

                      • wassup007
                        Senior
                        • 10-2003
                        • 123

                        #41
                        Ja mam w swojej kolekcji kubek od Lecha Pilsa ( plastikowy ) i 10,5

                        Comment

                        • Micho441
                          • 04-2008
                          • 812

                          #42
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzych15 Wyświetlenie odpowiedzi
                          Tychy - 2 czarne kubki z logo browaru i rysunkiem browary, oraz najnowszy białby kubek z nowym logo.
                          Nie pozostaje nic innego jak pochwalic sie zamieszczajac foto owych kubków w gadżetach odpowiednich browarów.Niech widza inni czego maja szukac.

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎