Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciężarówki inaczej zwane trucki

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    #61
    No to nr 4 ma już fotkę:Nr 4
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

    Comment

    • Cooper
      Senior
      • 11-2002
      • 6055

      #62
      Odnoszę wrażenie że zdecydowana większość ( o ile nie wszystkie) z tych trucków gratisowych czyli z dolnej półki to obciachowa chińska masówka gdzie bierze się zwykły model i nakleja tylko inne kalkomanie na burty.Na tej zasadzie pewnie i u nas pojawi się np 18-kołowa Scania czy inny Kenworth w barwach browaru Tymianek.
      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

      Comment

      • adam16
        Senior
        • 02-2001
        • 9865

        #63
        Cooper napisał(a)
        Odnoszę wrażenie że zdecydowana większość ( o ile nie wszystkie) z tych trucków gratisowych czyli z dolnej półki to obciachowa chińska masówka gdzie bierze się zwykły model i nakleja tylko inne kalkomanie na burty.Na tej zasadzie pewnie i u nas pojawi się np 18-kołowa Scania czy inny Kenworth w barwach browaru Tymianek.
        Wszyskie na pewno nie. Ale sporo takich jest.
        Przykładem takiego podejścia do sprawy jest prezentowany przeze mnie model ciężarówki Żywca. Pozostałe moje modele wyglądają lepiej. Ale nie mam gwarancji że oddają one wyglą rzeczywistych samochodów browarnianych. Na pewno jednak są wykonane z wielką precyzją.
        Last edited by adam16; 27-12-2003, 16:12.
        Browar Hajduki.
        adam16@browar.biz
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

        Comment

        • Cooper
          Senior
          • 11-2002
          • 6055

          #64
          No właśnie , ten Żywiec był mi od razu podejrzany
          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

          Comment

          • celt_birofil
            † 2017 Piwosz w Raju
            • 09-2001
            • 4469

            #65
            Cooper napisał(a)
            Odnoszę wrażenie że zdecydowana większość ( o ile nie wszystkie) z tych trucków gratisowych czyli z dolnej półki to obciachowa chińska masówka gdzie bierze się zwykły model i nakleja tylko inne kalkomanie na burty.Na tej zasadzie pewnie i u nas pojawi się np 18-kołowa Scania czy inny Kenworth w barwach browaru Tymianek.
            Wczoraj wszedłem w posiadanie ciężarówki Carlsberga. Made in China, ale od czegoś trzeba zacząć
            Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

            Comment

            • adam16
              Senior
              • 02-2001
              • 9865

              #66
              celt_birofil napisał(a)
              Wczoraj wszedłem w posiadanie ciężarówki Carlsberga. Made in China, ale od czegoś trzeba zacząć
              No to musisz zamieścic fotkę
              Browar Hajduki.
              adam16@browar.biz
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

              Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

              Comment

              • celt_birofil
                † 2017 Piwosz w Raju
                • 09-2001
                • 4469

                #67
                Kabina biała, skrzynia zielona z białym logo Carlsberga
                Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                Comment

                • pieczarek
                  zwykle cham i prostak
                  • 06-2001
                  • 5011

                  #68
                  Na giełdzie w Świdnicy było małżeństwo kolekcjonerów z Niemiec. Mieli sporo samochodzików. Sprzedawali, je po 5-10 złotcyh. Ale sprzedali tylko kilka sztuk

                  Comment

                  • ergie
                    Senior
                    • 05-2004
                    • 1041

                    #69
                    Naprawdę dobry i ciekawy model piwnej cięzarówki znajdziecie na tej stronie kliknij a się przekonasz
                    Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
                    ------------------------------------------------------------------
                    Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!

                    Comment

                    • Kudłaty
                      Senior
                      • 09-2001
                      • 1972

                      #70
                      To dopiero wypas, taką ciężarówkę bym chętnie zakupił)

                      Comment

                      • Kijek
                        Member
                        • 05-2004
                        • 78

                        #71
                        Ostatnio spotkałam się z ciężarówką z Piasta wyprodukowaną w Niemczech.. Coś tu chyba nie gra




                        http://republika.pl/bartowels_basia

                        Comment

                        • ergie
                          Senior
                          • 05-2004
                          • 1041

                          #72
                          Kijek to normalka, u nas nikt takich gadżetów nie produkuje więc trzeba je w Niemcach zamawiać
                          Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
                          ------------------------------------------------------------------
                          Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!

                          Comment

                          • Kijek
                            Member
                            • 05-2004
                            • 78

                            #73
                            Szkoda, bo ciężarówki ładnie na półce wyglądają, a jakby były produkowane w Polsce, to może byłyby troche tańsze (przynajmniej nie płaciłoby się w euro..)




                            http://republika.pl/bartowels_basia

                            Comment

                            • pieczarek
                              zwykle cham i prostak
                              • 06-2001
                              • 5011

                              #74
                              Kijek napisał(a)
                              Ostatnio spotkałam się z ciężarówką z Piasta wyprodukowaną w Niemczech.. Coś tu chyba nie gra
                              Prawdziwe jest raczej tylko Twoje drugie zdanie. Wg mnie wszystkie ciężarówki są chińskie.

                              Comment

                              • adam16
                                Senior
                                • 02-2001
                                • 9865

                                #75
                                Kijek napisał(a)
                                Szkoda, bo ciężarówki ładnie na półce wyglądają, a jakby były produkowane w Polsce, to może byłyby troche tańsze (przynajmniej nie płaciłoby się w euro..)
                                No nie wiem czy byłyby tańsze. Trochę siedzę w modelarstwie i zauważam że modele made in poland bywają droiższe niż niemieckie czy z innych krajów Uni Europejskiej. Dotyczczas tanie bywały m0odele czeskie czy rosyjskie ale i to się zaczęło zmieniać (zrożeją).
                                Dotyczy to oczywiscie modeli lotniczych czy szerzej militarnych. No i pewnie się to przekłada na modele samochodów których dotyczy ten temat.
                                PS.
                                Te trucki zaliczają się właściwie do modeli kolejowych (skala 1/87). I tu znowu dygresja - ceny kolejek po wejściu do UE miały iść w dół a poszły w górę.
                                Browar Hajduki.
                                adam16@browar.biz
                                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                                Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎