Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Giełda w Kolonii.Niemcy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • waclaw67
    Senior
    • 06-2009
    • 485

    Giełda w Kolonii.Niemcy

    Czy ktoś może wie, czy istnieją jakieś giełdy kolekcjonerskie w Kolonii - Niemcy ?
    Nigdzie nie mogę doszukać.Dzięki
  • ariusz
    Senior
    • 06-2009
    • 484

    #2
    Jezeli nie znasz jezyka Goethego, wujek Google na pewno tobie pomoze:

    NEU: Jeden 3. Samstag im Zoki's Brauhaus, Montanastr. 1 (gegenüber dem Köln-Mülheimer Bahnhof)
    Termine 2018: 20. Januar, 17. Februar, 17. März, 21. April, 19. Mai, 16. Juni, 21. Juli, 18. August, 15. September, 17. November und 15. Dezember
    Auskunft erteilt: Ingrid Graß, 53501 Grafschaft, Werthovener Straße 26,
    Telefon 02641/2074349, Mobiltelefon 0171-8392623
    oder www.koelnergruppe.mynetcologne.de

    Czyli za tydzien nastepna gielda.

    Comment

    • grzeber
      Senior
      • 05-2002
      • 2867

      #3
      Byłem na tej giełdzie kilka razy ładnych parę lat temu. To raczej spotkanie kolekcjonerskie osób z regionu w knajpie, a nie większa giełda maksymalnie kilkanaście osób. Z akcesoriów głównie klasycznie etykiety i podstawki, trochę innych rzeczy.

      Nie ma się co spodziewać szaleństw, choć zależy co zbierasz, jeśli Niemcy i koelsche to na pewno może być owocna kolekcjonersko.
      pozdrawiam
      www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

      Comment

      • waclaw67
        Senior
        • 06-2009
        • 485

        #4
        Dziękuję za odpowiedź.
        Po latach chciałem się wybrać do Kolonii aby powspominać mój tam kilkuletni pobyt /jeszcze;RFN/ i przy sposobności zahaczyć o jakąś dużą giełdę. Na te spotkania w knajpie to nie ma co liczyć. Poza tym dość daleko od centrum, po drugiej stronie renu.No ale może kiedyś

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎