Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

XXI Ankieta Kolekcjonerów Podstawek 2018

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • grzeber
    Senior
    • 05-2002
    • 2868

    #46
    Wrzuć gdzieś fotkę!
    pozdrawiam
    www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

    Comment

    • solfernus
      Senior
      • 08-2004
      • 1025

      #47
      Dla porównania Moussy piwo bezalkoholowe podstawka "międzynarodowa" i z Arabii Saudyjskiej.
      Jak wynika z kontry na etykiecie producent to Arrow Beverages Factory w Jeddah KSA.
      Mają kilka różnych smaków owocowych i klasyczne. Wszystkie bezalko.

      Poza Moussy jest też Hillsburg z Mahmood Saeed Beverage.
      Attached Files
      Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

      Comment

      • grzeber
        Senior
        • 05-2002
        • 2868

        #48
        Przypominam, że styczeń już się kończy a zatem i termin wypełniania ankiety.
        pozdrawiam
        www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

        Comment

        • solfernus
          Senior
          • 08-2004
          • 1025

          #49
          W ankiecie jest błąd dotyczący br. Zarzecze. Powinno się go usunąć bo chyba nie robią piwa
          pod własnym szyldem a tylko dla kontraktowców.
          Ja przenoszę swoje do Kingpina. Grzegorz proszę o poprawienie mojego zgłoszenia.
          Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

          Comment

          • grzeber
            Senior
            • 05-2002
            • 2868

            #50
            Jasne będzie poprawione.

            Na czas liczenia czekam jeszcze na ostatnich spóźnialskich ale mam nadzieję, że długo to nie potrwa.
            pozdrawiam
            www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

            Comment

            • beny
              Senior
              • 03-2001
              • 984

              #51
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika solfernus Wyświetlenie odpowiedzi
              Dla porównania Moussy piwo bezalkoholowe podstawka "międzynarodowa" i z Arabii Saudyjskiej.
              Jak wynika z kontry na etykiecie producent to Arrow Beverages Factory w Jeddah KSA.
              Mają kilka różnych smaków owocowych i klasyczne. Wszystkie bezalko.

              Poza Moussy jest też Hillsburg z Mahmood Saeed Beverage.
              A skąd pewność że podstawka jest akurat stamtąd a nie wytwór Europejskiego browaru na eksport ? To jest tegoroczny wzór ? Przywieziony z Arabii Saudyjskiej czy tylko podciągniety pod Arabię bo nie ma słowa "po naszemu"?

              i jeszcze jedno tylko smakowe moussy były wytwarzane w Arabii Saudyjskiej wersja "regular" jest importowana
              Z piwnym pozdrowieniem
              Radosław Kwiecień

              http://npn.mybrute.com/ - skop mi tyłek :P

              Comment

              • solfernus
                Senior
                • 08-2004
                • 1025

                #52
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beny Wyświetlenie odpowiedzi
                A skąd pewność że podstawka jest akurat stamtąd a nie wytwór Europejskiego browaru na eksport ? To jest tegoroczny wzór ? Przywieziony z Arabii Saudyjskiej czy tylko podciągniety pod Arabię bo nie ma słowa "po naszemu"?

                i jeszcze jedno tylko smakowe moussy były wytwarzane w Arabii Saudyjskiej wersja "regular" jest importowana
                No czekałem na Twoją reakcję
                Tak do końca to nie jestem pewny. Nie jest to wzór dedykowany tylko piwom bezalko. smakowym tylko ogólny. Ma kilka lat. Ile nie wiem- trzy, pięć? Z tego co wiem to został przywieziony z AS ale nie znam dokładnej daty bo mam go z "trzeciej ręki". Znajomy znajomego itd , tam bywał na kontrakcie przez kilka lat.
                Zresztą Moussy to marka Szwajcarska, która dzięki wejściu w rynek piw bezalko. zawojowała
                kraje arabskie. Podobnie jak Kalen Brau z Syrii, Holsten z Iraniu czy Barbican z Dubaju. To tak dla porównania przytoczyłem. Może pochodzi z samego początku produkcji i dlatego nie jest tak piękny i kolorowy? A może Szwajcarzy przywieźli go Saudyjczykom w podarunku, że kupili ich licencję?
                Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

                Comment

                • waclaw67
                  Senior
                  • 06-2009
                  • 485

                  #53
                  Ankieta

                  No i stało się .Nie otrzymałem ankiety na skrzynkę mailową /pewnie moja ilość podstawek w kolekcji nie pretendowała mnie do ich umieszczenia w ankiecie/: a na Forum mi umknęła.Szkoda.To do przyszłego roku.Pozdrawiam kolekcjonerów

                  Comment

                  • grzeber
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 2868

                    #54
                    Cześć, ankieta już na ukończeniu ale może jeszcze się uda. Nie wiem jakim cudem umknął mi Twój adres mailowy.
                    pozdrawiam
                    www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                    Comment

                    • Cooper
                      Senior
                      • 11-2002
                      • 6055

                      #55
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika waclaw67 Wyświetlenie odpowiedzi
                      Nie otrzymałem ankiety na skrzynkę mailową
                      Pocieszę Cię że nikt nie otrzymał jeszcze Anki 2019
                      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                      Comment

                      • grzeber
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 2868

                        #56
                        Ankieta 2019 będzie za rok! Teraz jest 2018!

                        Liczenie już na finiszu. Czekam na ostatnie potwierdzenie, sprawdzenia i wyrównywania komórek. Powinna być gotowa do końca tygodnia.
                        pozdrawiam
                        www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                        Comment

                        • grzeber
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 2868

                          #57
                          Wyniki ankiety własnie zostały wysłane do uczestników. Wielkie dzięki za udział oraz wypełnienie formularzy.

                          Tradycyjnie czekam na uwagi i ew. korekty od uczestników, a następnie wstawiam wyniku tutaj.

                          pozdrawiam
                          www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                          Comment

                          • Cooper
                            Senior
                            • 11-2002
                            • 6055

                            #58
                            Gratulacje Grzeber. Szczególnie że chyba faktycznie udało Ci się wyrobić w czasie znacznie lepszym niż rok temu.

                            Wieczorem w ogóle ją otworzę i dam znać ze swojej strony jeśli wyłapię w niej coś dziwnego.
                            Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                            1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                            Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                            Comment

                            • solfernus
                              Senior
                              • 08-2004
                              • 1025

                              #59
                              Grzegorz dzięki za Ankietę.

                              Znalazłem jeden błąd. Niestety ale naprawdę chciałbym by to nie było błędem. Cooper pewnie byłby bardzo ucieszony tym faktem. Ma 92 podstawki Pamy
                              Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

                              Comment

                              • grzeber
                                Senior
                                • 05-2002
                                • 2868

                                #60
                                Dzięki, poprawie ten Małobądz. Musiał wpisać wszystkie kserówki mojej Pamy albo swoje Miłosławie.
                                pozdrawiam
                                www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎