Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

XXI Ankieta Kolekcjonerów Podstawek 2018

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    #61
    Hmmmm... niby sprawdzałem a przegapiłem ale fakt że wzrokiem przejechałem tylko browary które aktualnie zbieram czyli mazowieckie.
    A może np byłem w pozostałościach starego browaru i znalazłem tam arkusze z 92 próbami ??
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

    Comment

    • solfernus
      Senior
      • 08-2004
      • 1025

      #62
      Jest jeszcze jeden błąd który zapewne powtarza się kilka razy. Chodzi o br. Relakspol.
      Wg. jedynie słusznego Katalogu podstawek z tego browaru jest TYLKO jedna. Reszta to podstawki giełdowe! Widać nie wszyscy wiedzą co mają w kolekcji
      Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19163

        #63
        Masz na myśli tę starą w dwu wersjach wykrojnika? Jeśli tak to masz rację! Reszta to Browar Stary Kraków (kontrakt) i giełdowe wespół z nim oraz knajpiane już po wycofaniu się Tomka z biznesu. Była to inicjatywa knajp wespół zespół z chłopakami z Zawiercia.

        Comment

        • solfernus
          Senior
          • 08-2004
          • 1025

          #64
          Tak o tą starą mi chodziło. Masz rację jeszcze oprócz giełdowych jest br. Stary Kraków itd.
          Dzięki za przypomnienie
          Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

          Comment

          • Cooper
            Senior
            • 11-2002
            • 6055

            #65
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika solfernus Wyświetlenie odpowiedzi
            Jest jeszcze jeden błąd który zapewne powtarza się kilka razy. Chodzi o br. Relakspol.
            Wg. jedynie słusznego Katalogu podstawek z tego browaru jest TYLKO jedna. Reszta to podstawki giełdowe! Widać nie wszyscy wiedzą co mają w kolekcji
            Przecież na kilometr i to w smogu i bez lornetki widać że spora część uczestników ankiety zlała wspólne kryteria o jakie prosił Grzeber i podała ilości liczone wg swoich prywatnych kryteriów. Sam przez kilka lat prowadziłem "ankę" i niektórzy są takimi mentalnymi konserwami że latami nie docierają do nich kryteria o jakie proszę licząc (wyłącznie) do ankiety.
            Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
            1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

            Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎