Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wprowadzenie do siebie i baru oraz szukanie informacji i zdjęć związanych z Browarem

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • krechj
    Junior
    • 08-2020
    • 3

    Wprowadzenie do siebie i baru oraz szukanie informacji i zdjęć związanych z Browarem

    Witajcie przyjaciele!

    Pomyślałem, że się przedstawię, jestem z Minnesoty w USA i prowadzę badania nad moimi przodkami, którzy wyemigrowali tu z Niemiec. Podczas badań odkryłem Browar Krech, i chociaż związek jest odległy, to wciąż jest to niesamowite znalezisko dla takiego entuzjasty piwa jak ja. Jestem nowym członkiem szukającym jakichkolwiek reklam lub znaków, lub czegokolwiek naprawdę związanego z Browarem Wilhelm Krech z Gołdapi. Zdjęcia mam zarchiwizowane na tej stronie, ale szukam czegoś więcej. Udało mi się (bez większych trudności) zdobyć dwie skrzynki piwa z olxu, które odnowiłem i naoliwiłem. Załączone zdjęcia pokazują początek mojej kolekcji i ostatnie etapy budowy mojego domowego baru. Mam nadzieję, że uda mi się zdobyć kilka nadruków lub artefaktów związanych z Krechem, którymi będę mógł ozdobić ściany. Jeśli ktoś ma coś do podzielenia się lub przyczynić lub zaoferować, chciałbym usłyszeć!

    Używam tłumacza, więc mam nadzieję, że to wszystko ma sens : D
    Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)
  • krechj
    Junior
    • 08-2020
    • 3

    #2
    próbując wymyślić wysyłanie zdjęć
    Attached Files
    Last edited by krechj; 31-08-2020, 18:42.

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19159

      #3
      Szacunek dla dokonań przodków jest potrzebny i wskazany. Powodzenia!

      Comment

      • grzeber
        Senior
        • 05-2002
        • 2866

        #4
        Well done, I keep fingers crossed for your search from this distance.
        Apart from bottle crates, bottles and flip-top closures, most other items are very rare. Only very few of labels or coasters are known.

        You can see them here:

        Cena domeny: 300 PLN. Możliwość dzierżawy za 20 PLN miesięcznie. Oferta sprzedaży znajduje się w serwisie AfterMarket.pl, największej giełdzie domen internetowych w Polsce.
        pozdrawiam
        www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

        Comment

        • krechj
          Junior
          • 08-2020
          • 3

          #5
          dziękuję za miłe słowa, trudno jest zbadać obcą kulturę i nieznany język, jednak nauczyłem się dużo Ostpreussen i czasów wojny.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎