Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przychylność browarów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Twilight_Alehouse
    Chmielowisko.pl
    • 06-2004
    • 6310

    Właśnie zostałem bardzo przyjemnie zaskoczony, bo rozsyłanie maili zacząłem w zeszły wtorek, a dziś już doszły do mnie dwie przesyłki:

    1. Simonds Farsons Cisk z Malty:
    - 8 kapsli (w tym niestety Carlsberg i Bud)
    - 15 wzorów etykiet (każda w 4 egzemplarzach!), kilka niestety zagiętych
    - 3 wzory wafli (każdy w 4 egzemplarzach)

    2. New Zealand Breweries/Lion Breweries z Nowej Zelandii (tu szybkość mnie szczególnie zszokowała):
    - 13 wzorów etykiet (w tym dwie w 2 egzemplarzach)
    - 3 sztywne karty ze szczegółowymi opisami tzrech piw w stylu angielskim (niestety nie mam do nich etykiet)
    - 6 kapsli

    Przesyłka z NZ dotarla w lepszym stanie niż ta z Malty

    Comment

    • Twilight_Alehouse
      Chmielowisko.pl
      • 06-2004
      • 6310

      Dziś kolejna przesyłka, tym razem z Great Western Brewing Company Ltd. z Kanady. W środku znalazłem 7 ładnych kapsli, 2 wafle (takie same) i 6 wzorów etykiet (po dwa egzemplarze). Do całości dołączono spersonalizowany na mnie list, podpisany osobiście przez panią o polskobrzmiącym nazwisku Sapieha. Lubię takie traktowanie

      Comment

      • Twilight_Alehouse
        Chmielowisko.pl
        • 06-2004
        • 6310

        Coraz bardziej mi się to podoba, bo dzisiaj znów dwie przesyłki

        Browar Grans z Norwegii przysłał mi 13 wzorów etykiet (w tym 10 to zestaw z kontrą), po dwa egzemplarze każdej, a poza tym kapselek i otwieracz.

        Natomiast z Pivovarna Union ze Słowenii dostałem 2 wzory wafli (po 2 sztuki) i 7 wzorów etykiet (ilość egzemplarzy każdej zmienna, od 3 do 5).

        Comment

        • kubciu
          Senior
          • 02-2003
          • 438

          Podczas mojej nieobecności na Browarze dostałem kilkanaście przesyłek.Niestety nie pamiętam wszystkich,a te najciekawszze to:South East Asia Brewery(Wietnam),St.Vincent Brewery,Coopers(Australia),Brasee et Embouteilee z Gabonu,Egger ze Szwajcarii,Frankfurter,Birra Integrale-Beba(Włochy),Birrificcio Lodigiano(Włochy)...
          Nazbierało mi się trochę etykiet z ww. browarów więc jeśli jest ktoś chętny na wymianę,to zapraszam na PW.

          Comment

          • Twilight_Alehouse
            Chmielowisko.pl
            • 06-2004
            • 6310

            Dzisiaj ze sporym szokiem stanąłem przed drzwiami po tym jak listonosz wrzucił pocztę przez szparę na listy, bo z browarów przyszło do mnie 15 kopert

            Z Kanady:
            - Labbatt Breweries: 18 wzorów etykiet w kompletach z krawatkami. + podziękowanie.
            - Sleeman Breweries: 10 wzorów etykiet po 3 sztuki każdej. + podziękowanie

            Z USA:
            - The Great Northern Brewing Company: 1 kapselek, 8 bardzo łądnych naklejek, w większości z motywami przyrodniczymi, które zamierzam głównie kolekcjonować.
            - Sapporo (amerykańska fili japońskiego browaru): dwie koperty: w jednej 2 kapsle, w drugiej 2 wafle i 11 etykiet.
            - Brooklyn Brewery: broszurka reklamowa, 1 duża i 2 małe naklejki, 1 wzór wafla w 4 egzemplarzach, 9 etykiet z krawatkami.

            Z Australii:
            - Hammerhead: etykieta w formie naklejki, dwie sztuki jednego wzoru.
            - Coopers: 15 wzorów etykiet, niektóre z krawatkami.
            - J.Boag & Son (Tasmania): 4 różne wafle, 11 wzorów etykiet.

            Z Czech:
            - Holba: 4 wzory etykiet (od 2 do czterech egzemplarzy) + kontry i krawatki.

            Z Wielkiej Brytanii:
            - Greene King: 6 wzorów etykiet (od 2 do 4 sztuk) + podziękowanie.
            - Camerons Brewery: 4 wzory po 2 sztuki + 2 krawatki, wszystko samoprzylepne.
            - Shepherd Neame: 2 wafle, 11 kapsli, 14 wzorów etykiet, podziękowania.

            z Holandii:
            - Brouwerij de Prael: 1 wafel, 3 etykiety, podziękowania.
            - Budels: 5 kapselków, 5 wafli, 13 wzorów etykiet (po 2 sztuki), 10 wzorów krawatek (po 2 sztuki).

            Comment

            • cyborg_marcel
              Senior
              • 03-2003
              • 3467

              A do mnie kanadyjskie Unibroue napisało, że niet, ale za to że mają fajną stronę internetową i że mogę sobie ładną wirtualną wysłać
              Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

              Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

              Comment

              • Twilight_Alehouse
                Chmielowisko.pl
                • 06-2004
                • 6310

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cyborg_marcel
                A do mnie kanadyjskie Unibroue napisało, że niet, ale za to że mają fajną stronę internetową i że mogę sobie ładną wirtualną wysłać
                Też mi tak napisali A szkoda, bo bardzo bym chciał ich etykiety.

                Comment

                • Twilight_Alehouse
                  Chmielowisko.pl
                  • 06-2004
                  • 6310

                  Wczoraj cztery przesyłki, dzisiaj jedna. Konkrety:

                  - Browar Cascade z Tasmanii: 7 etykiet piwnych (+ 5 kontr i 2 foliowe krawatki), 2 od cydru oraz po jednej z syropu karmelowego i wiśniowego
                  - Asahi z Japonii: 4 etykiety plus cieniutki wafelek i list.
                  - Vauxlaurens Brewery z Wyspy Guernsey: 4 różne etykiety z kontrami (ładne i pomysłowe) + 4 odpowiadające im wafle.
                  - Guinness z Irlandii mocno mnie rozczarował, bo dostałem tylko 2 wzory wafli po 2 sztuki...
                  - Shark Attack Brewery z USA: 2 etykiety, rzecz jasna z rekinem.
                  Last edited by Twilight_Alehouse; 06-10-2005, 12:31.

                  Comment

                  • Twilight_Alehouse
                    Chmielowisko.pl
                    • 06-2004
                    • 6310

                    Już mnie jeden forumowicz ochrzanił, że zdominowałem ostatnio temat , ale co mam zrobić skoro ciągle jakieś koperty przychodzą? Podczas mojej weekendowej nieobecności do domu przyszło w piątek 7 przesyłek. No to jedziemy:

                    - Royal Unibrew z Danii: 2 wafle i 37 etykiet (każda inna!, przy czym nie było żadnej polskiej).
                    - Mythos Brewery z Grecji: 1 wzór etykiety (11 sztuk) i 1 kontry (12 sztuk). Chyba jedna kontra pójdzie na zakładkę do ksiażki
                    - Saris ze Słowacji (gruba koperta): 4 wzory kapsli po 2 sztuki, 2 wzory wafli po 2 sztuki, 9 wzorów etykier (każda po 2 sztuki, poza Sarisem jeszcze Smadne Mnichy, Gambrinusy i Kozele), do tego zestaw kontr i etykiet. Dodatkowo liścik i ulotka reklamowa.
                    - Pivovar Jihlava z Czech: 12 wzorów etykiet + kontry i krawatki. Poza tym łądna firmowa koperta z jeżykiem
                    - KEO z Cypru: 1 wzór wafla (2 sztuki), 1 wzór etykiety (3 sztuki, do tego krawatki i kontry), 1 wzór kapsla (5 sztuk).
                    - Spezialbier Brauerei Forst, Włochy: 10 wzórów etykiet, do tego kontry (z motywami alpejskimi).
                    - Foster's Australia (koperta wymiętoszona i rozdarta, troskliwa Poczta Polska wsadziła ją w folię...: 4 wzory wafli (1 podwójnie), 16 wzorów etykiet. Ciekawe czy coś zginęlo...

                    Comment

                    • kalifat
                      Senior
                      • 10-2004
                      • 1168

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse
                      Już mnie jeden forumowicz ochrzanił, że zdominowałem ostatnio temat
                      To już szczyt chamstwa, żeby tak Moderatorowi podskakiwać. Który to, przyznać się - MIGUSIEM
                      bla bla bla

                      Comment

                      • Twilight_Alehouse
                        Chmielowisko.pl
                        • 06-2004
                        • 6310

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kalifat
                        To już szczyt chamstwa, żeby tak Moderatorowi podskakiwać. Który to, przyznać się - MIGUSIEM


                        Bardzo mi przykro, ale dziś znów dwie przesyłki :

                        - Oirase Brewery z Japonii: 1 wzór wafla (2 sztuki), 1 wzór kapsla (2 sztuki), 3 wzory małych etykiet (po 4 sztuki), 3 wzory dużych etykiet (po 2 sztuki). Wszystkie etykiety samoprzylepne.
                        - Primator z Czech (gruba koperta): otwieracz, 7 wzorów kapsli, 2 wzory wafli, 18 wzorów etykiet piwnych, 7 od napojów gazowanych. Do tego kontry i krawatki oraz 4 ulotki reklamowe.

                        Comment

                        • Twilight_Alehouse
                          Chmielowisko.pl
                          • 06-2004
                          • 6310

                          A jednak nie koniec na dzisiaj. Właśnie zrealizowałem piątkowe awizo i na poczcie czekała na mnie wielka koperta z Plzenskiego Prazdroju. W środku znalazłem: dużą rozkłądaną planszę reklamową z całym asortymentem koncernu, broszurę akcji Smejd Wanted (zazdrościłem jej Czechom już w czasie wakacyjnego pobytu za południową granicą), 1 wafel Smejd Wanted, 9 wafli Kozela, 3 Gambrinusa, jeden Urquella i 1 Radegasta, długopis i 13 wzorów etykiet (Urquell, Kozele, Radegasty, Klasik, Primus i Gambrinusy), wraz z kontrami i krawatkami. Jestem pod wrażeniem.

                          Comment

                          • zAjkA
                            Senior
                            • 12-2004
                            • 1089

                            Dziś otrzymałem przesyłkę z KP a w niej 7 wafli.
                            Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

                            Comment

                            • Twilight_Alehouse
                              Chmielowisko.pl
                              • 06-2004
                              • 6310

                              I kolejne przesyłki.

                              Krusovice: etykiety od wszystkich produktów, a poza tym w ch...olerę kontr w różnych wersjach językowych - od polskiej do hebrajskiej. Poza tym krawatki z folii i 2 naklejki.

                              Ram International z USA: 1 wafel, 4 etykiety.
                              Last edited by Twilight_Alehouse; 14-10-2005, 11:07.

                              Comment

                              • Matrix
                                Senior
                                • 10-2004
                                • 135

                                dzxisiaj przesyłka z australii z browaru resteruacyjnego the lord nelsonbrewey hotel a wniej
                                dwie takie same podstawki,miły list, folder browaru

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎