Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przychylność browarów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • genea
    Senior
    • 02-2006
    • 1515

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ARTHUR
    Kopertę ze znaczkiem to wysyłaj do polskich i niemieckich browarów.
    Ja najpierw wysyłam maila. Jeżeli poproszą o kopertę to dopiero wtedy wysyłam. I nie dotyczy to tylko polskich i niemieckich browarów. Miałem także przypadki z Czech, Słowacji, Austrii i bodajże Francji. Ogólnie rzecz biorąc jak nie wyślesz, to się nie dowiesz
    Last edited by genea; 20-12-2011, 23:21.
    Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
    Bractwo Piwne

    Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
    Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

    Comment

    • Kogut002
      Member
      • 09-2011
      • 34

      Ja teraz najpierw dzwonie do polskich czy wysyłają ale np Kormoran chce 10zł i koperte ze znaczkiem, więc odpuściłem. Na Juże mimo zapewnień nie odesłali, natomiast bardzo miłą niespodziankę sprawił mi browar z Wami i Mazur, kontakt tel b. miły i dostałem grubą kopertę w ciągu tyg.
      Jeśli chodzi o świat to z Australii dostałem po tyg od wysłania maila, a z Japonii po 2 tyg. Ogólnie ze świata przychodzi 1 na 3 z wysłanych maili
      Kapsel
      Etykieta

      Comment

      • wasyll
        Senior
        • 09-2008
        • 1823

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Kogut002 Wyświetlenie odpowiedzi
        Kormoran chce 10zł i koperte ze znaczkiem, więc odpuściłem. Na Juże mimo zapewnień nie odesłali, natomiast bardzo miłą niespodziankę sprawił mi browar z Wami i Mazur, kontakt tel b. miły i dostałem grubą kopertę w ciągu tyg.
        Coś Ci się chyba pomerdało z tymi browarami. Kormoran odpuściłeś, ale browar z Warmii i Mazur sprawił Ci miłą niespodziankę(zapewne chodzi Ci o... Kormoran).
        www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

        Comment

        • Kogut002
          Member
          • 09-2011
          • 34

          masz racje Koreb żąda 10zł a Kormoran dostałem w ciągu tygodnia
          przepraszam za wprowadzenie w błąd
          Kapsel
          Etykieta

          Comment

          • wasyll
            Senior
            • 09-2008
            • 1823

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Kogut002 Wyświetlenie odpowiedzi
            masz racje Koreb żąda 10zł a Kormoran dostałem w ciągu tygodnia
            przepraszam za wprowadzenie w błąd
            Koreb chce dodatkowo dychacza za etykiety??? Chyba im się w dupach poprzewracało za przeproszeniem.
            www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

            Comment

            • Kogut002
              Member
              • 09-2011
              • 34

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wasyll Wyświetlenie odpowiedzi
              Koreb chce dodatkowo dychacza za etykiety??? Chyba im się w dupach poprzewracało za przeproszeniem.
              Dokładnie, pani z drugiej strony telefonu stwierdziła że jeden komplet etykiet kosztuje 2,50zł
              Kapsel
              Etykieta

              Comment

              • wasyll
                Senior
                • 09-2008
                • 1823

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Kogut002 Wyświetlenie odpowiedzi
                Dokładnie, pani z drugiej strony telefonu stwierdziła że jeden komplet etykiet kosztuje 2,50zł
                To 10 czy 2,5zł? Nie wiem ile jest tam tych etykiet, ale to chyba nie są jakieś straszne pieniądze, hm? Na allegro, czy nawet na giełdzie taniej możesz nie dostać.
                www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                Comment

                • Kogut002
                  Member
                  • 09-2011
                  • 34

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wasyll Wyświetlenie odpowiedzi
                  To 10 czy 2,5zł?
                  10 za wszystko, 2.50 (przod, gora, tyl) komplet
                  Kapsel
                  Etykieta

                  Comment

                  • syzygy
                    Junior
                    • 07-2011
                    • 16

                    przychylność browrów

                    mam nadzieje ze w 2012 przychylność browarów się zwiększy. Szczególnie polskich.
                    Szczęśliwego 2012.Podwojenia kolekcji.

                    Comment

                    • Czapayew
                      Senior
                      • 10-2002
                      • 1966

                      Dziś otrzymałem dziwną przesyłkę. Zawierała ona kapsle z Gluckauf Brauerei (Niemcy) wraz z listem od niejakiego Enrico Jaugsch z Gersdorfu. Przesyłka przyszła bez żadnego znaczka i została wysłana w listopadzie 2009 roku (!!!).
                      Z listu wynika, że ów Enrico ma (miał) możliwości wysyłania kapsli z w/w browaru, a sam jest kolekcjonerem etykiet. Czy ktoś z koleżeństwa wymieniał się może z nim i posiada jego maila ? (info na PW).
                      "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

                      www.zamkoszlaki.com
                      www.piwnekapsle.net

                      Comment

                      • genea
                        Senior
                        • 02-2006
                        • 1515

                        Czyżby nasza kochana poczta robiła w magazynach porządki noworoczne?
                        Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
                        Bractwo Piwne

                        Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
                        Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

                        Comment

                        • ppns
                          Senior
                          • 10-2002
                          • 1737

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Czapayew Wyświetlenie odpowiedzi
                          Dziś otrzymałem dziwną przesyłkę. Zawierała ona kapsle z Gluckauf Brauerei (Niemcy) wraz z listem od niejakiego Enrico Jaugsch z Gersdorfu. Przesyłka przyszła bez żadnego znaczka i została wysłana w listopadzie 2009 roku (!!!).
                          Z listu wynika, że ów Enrico ma (miał) możliwości wysyłania kapsli z w/w browaru, a sam jest kolekcjonerem etykiet. Czy ktoś z koleżeństwa wymieniał się może z nim i posiada jego maila ? (info na PW).

                          Na tej stronie


                          kolekcjoner Harald Burger podaje adresy kolekcjoner ow, którzy pomogli mu zewidencjonować etykiety z DDR. Enrico Jaugsch mieszka (obecnie) w Chemnitz ,
                          bo strona ma aktualizację 22.XII.2011
                          piwoppns@wp.pl

                          Comment

                          • badejza
                            Senior
                            • 03-2009
                            • 277

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Czapayew Wyświetlenie odpowiedzi
                            Dziś otrzymałem dziwną przesyłkę. Zawierała ona kapsle z Gluckauf Brauerei (Niemcy) wraz z listem od niejakiego Enrico Jaugsch z Gersdorfu. Przesyłka przyszła bez żadnego znaczka i została wysłana w listopadzie 2009 roku (!!!).
                            Z listu wynika, że ów Enrico ma (miał) możliwości wysyłania kapsli z w/w browaru, a sam jest kolekcjonerem etykiet. Czy ktoś z koleżeństwa wymieniał się może z nim i posiada jego maila ? (info na PW).
                            Też dostałem dokładnie taki sam list od pana Jaugscha. Ciekawe, jak to się stało, że doszedł bez znaczka... Pewnie Niemcy przepchnęli go do nas na zasadzie "niech się Polacy martwią, co z tym zrobić", potem gdzieś przeleżakował termin kwarantanny, a po Nowym Roku ktoś się zlitował i dostarczyli.
                            Już zdążyłem się odwdzięczyć temu panu etykietami. Mam nadzieję, że dotrą do niego, nawet jeżeli faktycznie zmienił adres.
                            Chamstwo w państwie, Panie.

                            Comment

                            • Jack75g
                              Senior
                              • 02-2009
                              • 555

                              FORTUNA - MIŁOSŁAW

                              Składam podziękowania na ręce przedstawicieli browaru Fortuna za honorowe podejście do piwnego konsumenta za którego się uważam i przysłanie mi niespodzianki w postaci pięciopaku wraz z pięknym 0,5 l. pokalem.
                              W/w zestaw otrzymałem gratis w ramach przeprosin za zakup i degustację ich nieudanej warki piwa Miłosław - Pszeniczne.
                              PS. piwo degustuję blisko 2 dekady a taka miła niespodzianka ze strony browaru spotkała mnie po raz pierwszy.
                              Jestem pewien, iż ten gest ze strony browaru zmotywuje mnie do częstszego sięgania po piwa Fortuny, których wybór jest spory a wiele z nich np. Czarne, Wiśniowe, Pilzner jest wybornych.
                              Kto piwa nie pije ani nie smakuje, ten już jest wariat albo zwariuje.

                              Wódeczka? Nie dziękuję, żony i piwa nie zdradzam ...

                              Comment

                              • olmarcia
                                Senior
                                • 08-2008
                                • 111

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika badejza Wyświetlenie odpowiedzi
                                Też dostałem dokładnie taki sam list od pana Jaugscha. Ciekawe, jak to się stało, że doszedł bez znaczka... Pewnie Niemcy przepchnęli go do nas na zasadzie "niech się Polacy martwią, co z tym zrobić", potem gdzieś przeleżakował termin kwarantanny, a po Nowym Roku ktoś się zlitował i dostarczyli.
                                Już zdążyłem się odwdzięczyć temu panu etykietami. Mam nadzieję, że dotrą do niego, nawet jeżeli faktycznie zmienił adres.
                                Także otrzymałam list od tego pana... było to dosyć dawno i nie pamiętam, czy wysłałam mu etykiety czy maila z podziękowaniem. Jak będę mogła, to poszperam na starym kompie i może uda mi się coś znaleźć...

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎