Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przychylność browarów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Latarnik
    Premium Lamplighter
    • 06-2004
    • 4999

    Jak byscie chcieli skorzystac, to znalazlem profesjonalna oferte browaru dla kolekcjonerow:
    Last edited by Latarnik; 11-09-2014, 21:17.
    5410 kapsli z wypitych piw
    874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
    "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
    https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
    Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
    https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

    Comment

    • juliaw
      Junior
      • 09-2014
      • 1

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16 Wyświetlenie odpowiedzi
      Do Sierpca należy wysłać maila z zamówieniem. Adres ten to kasztelan@browarkasztelan.pl
      Spróbuj wysłać... Tam wszystko jest ok przy pierwszej rozmowie, potem zaczynają się problemy...

      Comment

      • roza500
        Senior
        • 12-2004
        • 149

        Mam takie pytanie. Czy ktoś wie co się stało ze stronką breweries on the web
        Wcześniej z tej stronki wysyłałem do browarów

        Comment

        • krzysztof30
          Senior
          • 11-2007
          • 230

          W sobote będzie dzialac.

          Comment

          • roza500
            Senior
            • 12-2004
            • 149

            Ok. Dzięki

            Comment

            • Adrian90wawa
              Junior
              • 05-2014
              • 4

              Paczuszka z browaru Jever z Niemiec.
              Podziękowania z Polski.

              P.s. nie działa mi strona breweries on the world. Kombinuję jak mogę szukam po innych stronkach maili do browarów.
              Macie może jakąś sprawdzoną?

              Comment

              • solfernus
                Senior
                • 08-2004
                • 1025

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Adrian90wawa Wyświetlenie odpowiedzi
                Paczuszka z browaru Jever z Niemiec.
                Podziękowania z Polski.

                P.s. nie działa mi strona breweries on the world. Kombinuję jak mogę szukam po innych stronkach maili do browarów.
                Macie może jakąś sprawdzoną?
                Może spróbuj sam poszukać w googlach.
                Np. tak: masz markę piwa lub znasz nazwę browaru, wpisujesz wujkowi g. klikasz w wynik.
                Szukasz przeważnie u góry kontakt, contact, about me i piszesz + pzdr + adres.
                I czekasz ... czekas...czeka...czek...cze... i jest coś w skrzynce, hura!
                Czego i ja Ci życzę jak najczęściej
                Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

                Comment

                • Cooper
                  Senior
                  • 11-2002
                  • 6055

                  Browary przysyłające birofilia po wysłaniu im maila to chyba już gatunek z czerwonej listy jak zielone nielotne papugi kakadu z Nowej Zelandii albo ludzie którzy zgłaszają na policję znalezioną na ulicy walizkę z masą gotówki.

                  Ja wysyłając kopertę zwrotną ze znaczkiem oraz przypominając niektórym jeszcze telefonicznie o tym ażeby włożyli do niej kilka etykiet i wrzucili do skrzynki w drodze po pracy do domu w przypadku Irlandii osiągnąłem skuteczność pomiędzy 30 a 50%. W moim pięknym, ojczystym kraju (bez usługi teleprzypominania czyli w moim obecnym przypadku połączeń międzynarodowych) skuteczność ta była o ile pamiętam 10-20 %.

                  Ciekawe jaka by była w przypadku wysyłania e-maili
                  Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                  1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                  Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                  Comment

                  • ARTHUR
                    Senior
                    • 07-2004
                    • 2338

                    Dzisiaj dostałem przesyłkę z Estonii!!!

                    A. Le Coq.

                    Thank You Very Much.

                    Comment

                    • solfernus
                      Senior
                      • 08-2004
                      • 1025

                      Generalnie to ja też wolę wysłać normalny list + "wkładka". Ale ostatnio dogadywałem się
                      mailowo i trzeba przyznać, że i tak z tego nic nie wyszło
                      Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

                      Comment

                      • Adrian90wawa
                        Junior
                        • 05-2014
                        • 4

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika solfernus Wyświetlenie odpowiedzi
                        Może spróbuj sam poszukać w googlach.
                        Np. tak: masz markę piwa lub znasz nazwę browaru, wpisujesz wujkowi g. klikasz w wynik.
                        Szukasz przeważnie u góry kontakt, contact, about me i piszesz + pzdr + adres.
                        I czekasz ... czekas...czeka...czek...cze... i jest coś w skrzynce, hura!
                        Czego i ja Ci życzę jak najczęściej
                        Użyj trochę wyobraźni - wtedy dojdziesz do wniosku, że skoro dostaję paczki to znaczy, że tak robię.
                        Ale gdyby była taka strona jak breweries in the web trwałoby to conajmniej kilka razy krócej i zamiast 50-60 maili dziennie można by wysłac pewnie kilkaset.
                        Pozdrawiam

                        Comment

                        • Adasko74
                          Senior
                          • 06-2007
                          • 156

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Adasko74 Wyświetlenie odpowiedzi
                          Korekta:

                          Rok 2012 wysłanych 139 listów - odebranych 108 co daje 77,69 %

                          a Rok 2013 wysłanych 62 listy - odebranych 42 co daje 67,74 %

                          wysyłka następnych 20 sztuk w sierpniu (jak przyjdą zamówione znaczki za 0,75 €)
                          Wysyłka do niemieckich browarów , zrobiłem nowe podliczenie bo przyszło trochę długo oczekiwanych przesyłek,

                          Korekta:

                          Rok 2011 wysłane 162 listy - odebranych 114 co daje 70,37 %
                          (wszystkie przesyłki z dołączonym międzynarodowym kuponem na odpowiedź )

                          Rok 2012 wysłane 139 listów - odebranych 110 co daje 79,13 %
                          (65 przesyłek z dołączonym kuponem , 74 przesyłki z dołączonym znaczkiem za 0,75 €)

                          Rok 2013 wysłanych 125 listów - odebranych 109 co daje 87,20 %
                          (wszystkie przesyłki z dołączonym znaczkiem za 0,75 €)

                          Rok 2014 brak wysyłek - podwyżki cen na poczcie

                          Rok 2015 wysłanych 101 przesyłek - odebranych 1 , udało mi się obniżyć koszt wysyłki o 50% , więc powracam do wysyłania
                          (wszystkie przesyłki z dołączonym znaczkiem za 0,80 €)

                          następna wysyłka dopiero w 2016.

                          Comment

                          • solfernus
                            Senior
                            • 08-2004
                            • 1025

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Adrian90wawa Wyświetlenie odpowiedzi
                            Użyj trochę wyobraźni - wtedy dojdziesz do wniosku, że skoro dostaję paczki to znaczy, że tak robię.
                            Ale gdyby była taka strona jak breweries in the web trwałoby to conajmniej kilka razy krócej i zamiast 50-60 maili dziennie można by wysłac pewnie kilkaset.
                            Pozdrawiam
                            Wyobraźnię to ja mam wielką. I nie wiem dlaczego sam nie możesz sobie znaleźć. Tylko czekasz by Ci podać na tacy.
                            Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

                            Comment

                            • Adrian90wawa
                              Junior
                              • 05-2014
                              • 4

                              Dziś Nils&Oscar Company - Szwecja.

                              Comment

                              • Adasko74
                                Senior
                                • 06-2007
                                • 156

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Adasko74 Wyświetlenie odpowiedzi
                                Wysyłka do niemieckich browarów , zrobiłem nowe podliczenie bo przyszło trochę długo oczekiwanych przesyłek,

                                Korekta:

                                Rok 2011 wysłane 162 listy - odebranych 114 co daje 70,37 %
                                (wszystkie przesyłki z dołączonym międzynarodowym kuponem na odpowiedź )

                                Rok 2012 wysłane 139 listów - odebranych 110 co daje 79,13 %
                                (65 przesyłek z dołączonym kuponem , 74 przesyłki z dołączonym znaczkiem za 0,75 €)

                                Rok 2013 wysłanych 125 listów - odebranych 109 co daje 87,20 %
                                (wszystkie przesyłki z dołączonym znaczkiem za 0,75 €)

                                Rok 2014 brak wysyłek - podwyżki cen na poczcie

                                Rok 2015 wysłanych 101 przesyłek - odebranych 1 , udało mi się obniżyć koszt wysyłki o 50% , więc powracam do wysyłania
                                (wszystkie przesyłki z dołączonym znaczkiem za 0,80 €)

                                następna wysyłka dopiero w 2016.
                                Rok 2015 wysłanych 101 przesyłek - odebranych 8

                                Odpowiedzi z takich browarów :
                                1.Aktienbrauerei Kaufbeuren AG - Kaufbeuren - zestaw etykiet 2 kpl.
                                2.Hirschbrauerei Schilling KG - Römerstein - Böhringen - zestaw etykiet 1 kpl.
                                3.Königsegger WalderBräu AG - Königseggwald - zestaw etykiet 1 kpl. + list
                                4.Uerige Obergärige Hausbrauerei GmbH - Düsseldorf - zestaw etykiet 2 kpl.
                                5.Privatbrauerei Gebr. Mayer GmbH & Co. KG - Oggersheim - zestaw etykiet 3 kpl.
                                6.Brauerei Königshof GmbH - Krefeld - odpowiedź odmowna - nie wysyłają etykiet
                                7.Brauhaus Zwiebel - Soest - zestaw etykiet 1 kpl. + pocztówka
                                8.Ottenbräu Abensberg - Abensberg - zestaw etykiet 2 kpl.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎