Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przychylność browarów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bahtol
    słomiany zapał
    • 10-2002
    • 331

    Ja dziś dostałem po już po dwóch tygodniach na koszt firmy no i... mam roblem nie wiem komu dziękować bo w kopercie były wafle: Żywca, EB, Specjala, Heinekena i Leżajska i otwieracz Warki, a maile wysyłałem i do Żywca i do EB. Na kopercie jest warszawski adres GRUPA HANDLOWA Sp.z o.o.
    =bahtol=

    Comment

    • And69
      Senior
      • 06-2002
      • 1487

      bahtol napisał(a)
      Ja dziś dostałem po już po dwóch tygodniach na koszt firmy no i... mam roblem nie wiem komu dziękować bo w kopercie były wafle: Żywca, EB, Specjala, Heinekena i Leżajska i otwieracz Warki, a maile wysyłałem i do Żywca i do EB. Na kopercie jest warszawski adres GRUPA HANDLOWA Sp.z o.o.
      Bo tam jest teraz siedziba spółki na ulicy Bitwy Warszawskiej 1920 roku , tylko nie pamiętam numeru .

      Comment

      • adam16
        Senior
        • 02-2001
        • 9865

        Byłem w Imielinie - razem z Kiszotem. Dostaliśmy etykiety.
        Browar Hajduki.
        adam16@browar.biz
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

        Comment

        • slavoy
          Senior
          • 10-2001
          • 5052

          Wracam do chałupy, a tu na biurku stos przesyłek. I tak:
          -Novomestsky Pvovar Praha - Doszła pusta, otwarta koperta Z tyłu adnotacja o nadejściu w takim stanie z zagranicy....
          -Krusovice - 5 różnych kapsli, pocztówka, 3 wafle (dwa takie same), stos etykiet, 2 naklejki na kija, 4 różne knajpiane papierki rachunkowe
          -Mohren Brau - Austria - trochę etykiet. Cóż. Chyba nie kapują po angielsku, ale i to dobre.
          -Dyuck - Francja - 4 takie same wafle, 2 takie same kapsle
          -Kronenbourg - Fracja - 17 róznych wafli, 20 kapsli - po 2 takie same.
          (Przesyłka uszkodzona)
          -Velkopopovicki Kozel - 8 takich samych kapsli, naklejka, kalkomania, pocztówka, 2 różne wafle, ulotka, stos etykiet (w tym wycofane, oraz (!) węgierskie)
          -Mestansky Pivovar v Policce - 18 kapsli (po 3 takie same), 3 takie same wafle, pocztówka, stosik etykiet.
          -Stos niespodziewanych kapsli od Kangurapl. Dzięki
          Dick Laurent is dead.

          Comment

          • And69
            Senior
            • 06-2002
            • 1487

            slavoy napisał(a)
            -Mohren Brau - Austria - trochę etykiet. Cóż. Chyba nie kapują po angielsku, ale i to dobre.
            A ja od nich dostałem etykiety , wafle i kapsle 3 różne wzory .

            Comment

            • slavoy
              Senior
              • 10-2001
              • 5052

              A z odpowiedzi negatywnych:
              -Duński Carslberg odpowiedział że nie wysyłają kapsli i wafli. Mogę za kupić je w "Butikken". Zaglądałem i nic tam takiego nie ma... (Nie żebym miał zamiar cos kupować na taką oległość)
              -Brand - Holandia - Dyplomatycznie odpowiedzieli mi żebym się wypchał trocinami...
              - Moosehead - Kanada - Nawet nie pisałem, bo od razu na stronie żądają opłaconej zwrotki.
              Dick Laurent is dead.

              Comment

              • slavoy
                Senior
                • 10-2001
                • 5052

                Przyszła też jedna ciekawostka z browaru Big Rock w Kanadzie.
                Niestety nie znajdę u nich zatrudnienia

                Oto cytat: (Przesłane w pliku *.doc)
                November 12, 2002



                Dear Ms. Hamilton:

                Thank you for your resume and expression of interest in the possibility of employment at Big Rock Brewery Ltd.
                Unfortunately, there are no vacancies in your area of interest at this time. If such a position does arise in the future, we will review our resume file and then research appropriate candidates at that time.

                Cheers!
                BIG ROCK BREWERY LTD.


                Michele Blackstock
                Administrative Assistant
                /mlb

                Dick Laurent is dead.

                Comment

                • baklazanek
                  † 2014 Piwosz w Raju
                  • 08-2001
                  • 3562

                  Ciekawiej by było jak by napisali że z chęcią ciebie zatrudnią

                  Comment

                  • slavoy
                    Senior
                    • 10-2001
                    • 5052

                    Dziś jedna przesyłka:
                    - Palm/Rodenbach - Belgia - 7 kapsli, 12 wafli, w tym: dwa pocztówkowe i trzy zestawy "puzzlowe".
                    Dick Laurent is dead.

                    Comment

                    • celt_birofil
                      † 2017 Piwosz w Raju
                      • 09-2001
                      • 4469

                      slavoy napisał(a)
                      Dziś jedna przesyłka:
                      - Palm/Rodenbach - Belgia - 7 kapsli, 12 wafli, w tym: dwa pocztówkowe i trzy zestawy "puzzlowe".
                      Jak Cię znam, to wafle masz na zbyciu...
                      Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                      Comment

                      • Piecia
                        Senior
                        • 02-2002
                        • 3307

                        ja dziś dostałem 12 wafli i sporo etykiet ze Szwajcarii (Rugenbrau) a kilka dni temu również od Helwetów etykietki.
                        Koniec i bomba,
                        Kto nie pije ten trąba !!!
                        __________________________
                        piję bo lubię!

                        Comment

                        • grzech
                          Senior
                          • 04-2001
                          • 4592

                          slavoy napisał(a)
                          A z odpowiedzi negatywnych:
                          -Duński Carslberg odpowiedział że nie wysyłają kapsli i wafli. Mogę za kupić je w "Butikken". Zaglądałem i nic tam takiego nie ma... (Nie żebym miał zamiar cos kupować na taką oległość)
                          -Brand - Holandia - Dyplomatycznie odpowiedzieli mi żebym się wypchał trocinami...
                          - Moosehead - Kanada - Nawet nie pisałem, bo od razu na stronie żądają opłaconej zwrotki.
                          A to ciekawe, bo ja obok sporej ilości etykiet dostałem kilka wafli od Carlsberga. Brand potraktował mnie tak samo. Życzliwość browarów na pstrym koniu jeździ - czytałem, że Duyck wysłał komuś wafle, ja dostałem tylko etykiety, Rodenbach nie wysłał nic.

                          Comment

                          • slavoy
                            Senior
                            • 10-2001
                            • 5052

                            Ja pisałem poprzez lokalną, duńską stronę Carlsberga, ponieważ zależało mi na stricte duńskich gadżetach. Może trzeba pisać z ogólnej, wtedy może wpada to w życzliwsze ręce?
                            Gadżety Rodenbacha przyszły w jednej kopercie razem z Palmem.
                            Od Branda dostałem taką oto odpowiedź:

                            (...)However, we regret to tell you that every day we get so many similar
                            requests for these articles and collector's items that we just have to
                            restrict the number of articles we give away also because Brand Beer is
                            only available in Holland.
                            That is why we are unable to comply with your request.(...)
                            Dick Laurent is dead.

                            Comment

                            • paveuek
                              Senior
                              • 09-2001
                              • 410

                              Tak nachwaliliście browar Łomża a ja już czekam 1,5 miesiąca na jakąkolwiek przesyłkę.
                              Katalog polskich kapsli od piwa: www.kapsle.xon.pl
                              Polskie forum kolekcjonerów kapsli: www.forum.kapsle.xon.pl

                              Comment

                              • kangurpl
                                Senior
                                • 03-2002
                                • 2660

                                slavoy napisał(a)
                                A z odpowiedzi negatywnych:
                                - Moosehead - Kanada - Nawet nie pisałem, bo od razu na stronie żądają opłaconej zwrotki.
                                Możesz napisać mi przysłali
                                Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
                                "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

                                "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎