Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przychylność browarów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • arzy
    Senior
    • 06-2002
    • 2814

    Dostałem dzisiaj to samo co baklazanek od kolegów zza Odry. Nie umiem niemieckiego i zastanawiałem jakie są waruki otrzymywania tego Magazynu. Teraz już troszke wiem Ceny które tam sa troszke mnie przeraziły, to raczej nie na moja kieszeń

    "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    Bractwo Piwne
    Skład Piwa
    Piszę poprawnie po polsku!

    Comment

    • Biscuit
      Member
      • 11-2002
      • 65

      Belgijski Orval znalazł mojego listopadowego maila
      etykiety 9x2 , wafle 4x2, kapsel x 4, folderek
      www.beermats.friko.pl

      Comment

      • dzidek1960
        Senior
        • 01-2003
        • 1548

        U mnie Kirin Europe - 5 szt. tego samego wafla .Ale dobre i to
        "Ma jednak kraj polski napój warzony
        z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
        piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
        do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
        mieszkańców, lecz i cudzoziemców
        wybornym smakiem"
        Jan Długosz, Historie Piwne
        Moja strona www w początkowym okresie budowy

        Comment

        • mwa
          Senior
          • 01-2003
          • 5071

          Aż mnie dziś Poczta Polska zadziwiła. Schodzę na dół, a tu ... w skrzynce. No to Poczcie też się należy .



          Tak więc dziś:
          Czechy- Pivovar HOLS- jedna etykieta i jedna podstawka
          Niemcy-Warsteiner duża paczka -8*2+ 2*1 podstawki i 12*2+2*1 etykiety.


          mwa
          Last edited by mwa; 08-03-2003, 13:51.
          Pozdrawiam Cię !!!!

          Comment

          • bahtol
            słomiany zapał
            • 10-2002
            • 331

            arzy napisał(a)
            Dostałem dzisiaj to samo co baklazanek od kolegów zza Odry. Nie umiem niemieckiego i zastanawiałem jakie są waruki otrzymywania tego Magazynu. Teraz już troszke wiem Ceny które tam sa troszke mnie przeraziły, to raczej nie na moja kieszeń

            To chyba jakaś zorganizowana akcja. Dostałem w piątek od IBV katalog i wafelek, ale chyba też podziękuję za współpracę.Za dużo kasy to kosztuje.
            =bahtol=

            Comment

            • mwa
              Senior
              • 01-2003
              • 5071

              Dziś w skrzynce znalazłem:
              Canada- Fort Garry Brewing Company LTD: 7etykiet*3;
              i Anglia- The Belhaven Group PLC:3 podstawki i 12 etykiet.


              mwa
              Pozdrawiam Cię !!!!

              Comment

              • arzy
                Senior
                • 06-2002
                • 2814

                od dłuższego czasu poniedziałek jest miłem dniem dla mnie jako początkującego kolekcjonera

                Czechy VELKOPOVICKY KOZEL - 11 etykietek; wafel; 2 naklejki; 2 widokówki i folder
                Austria STIEGL - etykietka; wafel; kapsel; widokówka; przypinka; otwieracz; zapalniczka; folder

                "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                Bractwo Piwne
                Skład Piwa
                Piszę poprawnie po polsku!

                Comment

                • Cooper
                  Senior
                  • 11-2002
                  • 6055

                  Czy któremuś z kolekcjonerów kapsli Glubczyce przyslały może serie swoich kapsli BraXa ??? Moje maile niestety już dwukrotnie olały ciepłym porannym moczem , mimo iż gwarantowałem zwrot kasy za przesyłkę.
                  Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                  1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                  Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                  Comment

                  • robox
                    = kapslarz =
                    • 11-2002
                    • 8188

                    Cooper napisał(a)
                    Czy któremuś z kolekcjonerów kapsli Glubczyce przyslały może serie swoich kapsli BraXa ??? Moje maile niestety już dwukrotnie olały ciepłym porannym moczem , mimo iż gwarantowałem zwrot kasy za przesyłkę.
                    Nie podejmowałem kontaktu z Głubczycami, mimo, że sam jestem ciekaw ile mają w nowej promocji "dobrych rad". Na tą serię chyba jeszcze nie masz co liczyć. U mnie się pojawia się falami.
                    Cooper, na marginesie z osiem sztuk mam odłożonych dla Ciebie (może coś jeszcze dojdzie). Ostatnio jednak same "nagrodzone", ale nie starałem się kontaktować w celu odebrania prezentów.

                    Comment

                    • Andi
                      Senior
                      • 07-2001
                      • 1915

                      Cooper napisał(a)
                      Czy któremuś z kolekcjonerów kapsli Glubczyce przyslały może serie swoich kapsli BraXa ??? Moje maile niestety już dwukrotnie olały ciepłym porannym moczem , mimo iż gwarantowałem zwrot kasy za przesyłkę.
                      Czy möglbys mi blizej wyjasnic o jakie serie chodzi?
                      Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

                      http://www.andreas-kronkorken.de

                      Comment

                      • Cocobango
                        Senior
                        • 04-2002
                        • 818

                        Odnosze wrażenie że najchętniej birofilia wysyłają browary z Wielkiej Brytani, nasze polskie często nie odpowiadają nawet na maile. Wczoraj podzwoniłem sobie trochę po browarach i w niektórych nie wiedzieli nawet co to jest birofilia w innych poytali mnie po co mi te kapsle, etykiety i wafle.Generalnie powiedziano mi że muszen przesłać koperte zwrotną i znaczki (tylko nikt nie umiał mi powiedzieć za ile).
                        w Browarach Warmińsko Mazurskich Jurand też wymagają koperty ale wysyłki mają co pół roku.

                        Comment

                        • Cocobango
                          Senior
                          • 04-2002
                          • 818

                          w weekend:

                          - Everards Brewery Limited (WB)
                          4 wafle
                          - Shepherd Neame
                          12 etykiet (tylko 1 z kontrą i 1 z krawatką), 8 wafli, 14 kapsli
                          - Bryggerigruppen (Faxe, Thor, Ceres)
                          29 etykiet
                          - George Gale &Co.Ltd (WB)
                          6 etykiet
                          - Brasserie Simon (Luksemburg)
                          2 kapsle, 1 wafel, 7 etykiet (wszystko razy 2)oraz firmowy długopis, breloczek i przypinka.
                          - Greene King (WB)
                          7 wafli, 7 kapsli, 11 etykiet razy 2 i 3 pojedyńcze

                          Comment

                          • mwa
                            Senior
                            • 01-2003
                            • 5071

                            Dziś znów Kanada w skrzynce.
                            Okazało się iż Browar Molson wysłało mi ok.58 etykiet-czyżby podstawek nie mieli, lub pewnie mają ale też takie ilości a brakło im kartonów.


                            mwa
                            Pozdrawiam Cię !!!!

                            Comment

                            • Beermatt
                              Gość
                              • 10-2002
                              • 192

                              cyt :"Czy któremuś z kolekcjonerów kapsli Glubczyce przyslały może serie swoich kapsli BraXa ??? Moje maile niestety już dwukrotnie olały ciepłym porannym moczem , mimo iż gwarantowałem zwrot kasy za przesyłkę"

                              Mnie zignorowali, dwukrotnie wysyłałam do nich maila. Chodziło jeszcze o " starą " serię z Mistrzostwami Świata. Chyba lepiej dac sobie z nimi spokój...........


                              A co do nowej serii to wiem o istnieniu już 43 różnych kapsli ( wliczając to ten bez napisu). Seria się już kończy, w sklepach pojawiają się butelki kapslowane właśnie tylko tymi bez napisów.

                              Comment

                              • ppns
                                Senior
                                • 10-2002
                                • 1737

                                Czy ktoś ma wiarygodne informacje o Browarze Baltica ?!?!

                                Ostatnio przeglądam listę gości tego browaru , i kilka nicków jest mi znajomych ( Beermatt , MWA itd ). Czy ktoś dostał od nich przesyłkę z etykietami lub kapslami ? Z tego , co zrozumiałem z wpisów w księdze gości , to jest tam podziękowanie kolekcjonera za przysłane podstawki. O innych pozytywnych odpowiedziach z tego browaru nic mi nie wiadomo.
                                piwoppns@wp.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎