Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przychylność browarów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • TomX
    Senior
    • 09-2004
    • 1035

    Dziś dostałem dość niezwykłą przesyłkę. Mianowicie 2 wafle z Paulanera. Niby nic, tylko że był to oddział Paulanera w Singapurze!
    Piwo, góry, jaskinie... tego mi trzeba!

    I Ty bądź bohaterem w swoim domu - zostań piwowarem domowym! :)

    Comment

    • abernacka
      Senior
      • 12-2003
      • 10838

      Ostatnio otrzymałem dwie przesyłki z podstawkami i etykietami z browarów "Wadworth" z Anglii oraz "Kirin" z Japonii. Co prawda prosiłem ich o ręczniki barmańskie ale w sumie nie można narzekać. Jak to mówią "lepszy rydz niż nic".
      Piwna turystyka według abernackiego

      Comment

      • elem-e1
        Gość
        • 02-2005
        • 26

        dzisiaj dostałem przesyłke ze szczecina bardzo ciekawa poza szczecinem piast wrocławski i okocim w tym 2 wersje palonego ( z obwudką i bez ) ze szczecina nowe wzory w tym promocyjny full i bosman pogoń szczecin druga przesyłka na maila z polskiego browaru ( pierwszy był żywiec )

        Comment

        • elem-e1
          Gość
          • 02-2005
          • 26

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika elem-e1
          poza szczecinem piast wrocławski i okocim w tym 2 wersje palonego
          w sumie 19 wzorów po kilka sztuk

          Comment

          • sopista
            Senior
            • 01-2003
            • 1747

            [QUOTE=elem-e1]dzisiaj dostałem przesyłke ze szczecina bardzo ciekawa poza szczecinem piast wrocławski i okocim w tym 2 wersje palonego ( z obwudką i bez ) ze szczecina nowe wzory w tym promocyjny full i bosman QUOTE]

            I mnie spotkało dzisiaj to szczęście. Po Żywcu, Lwówku Ślaskim, KP, Głubczycach i Zabrzu teraz Szczecin. Zarazem pojawiają się pytania. Oto fragment listu, bardzo zresztą miłego, ...przesyłamy etykiety naszych produktów... i tu etykiety oczywiście Bosmana ale i Piast Mocne, Książ i Książ Mocne, również dwa wzory Palonego i Carlsberg. Czy to znaczy, że ... No właśnie, co to oznacza?

            Comment

            • sopista
              Senior
              • 01-2003
              • 1747

              I jeszcze (aby całkowicie się załamać) dwa wzory (różnica w papierze) Okocim Mocne. I bądź tu mądry...

              Comment

              • Ahumba
                Senior
                • 05-2001
                • 8962

                [QUOTE=sopista]
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika elem-e1
                no właśnie, co to oznacza?
                To oznacza, że masz kilka etykiet więcej w zbiorze
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                Comment

                • abernacka
                  Senior
                  • 12-2003
                  • 10838

                  Dzisiaj kolejny list z Anglii tym razem z Browaru "St. Peters" z Suffolk z Anglii. Podesłano mi wafle oraz ciekawe etykiety przyszki. Panowie wasze
                  Ps. Szkoda tylko, że w liście nie znajdował się ręcznik barmański
                  Last edited by abernacka; 19-04-2005, 11:58.
                  Piwna turystyka według abernackiego

                  Comment

                  • abernacka
                    Senior
                    • 12-2003
                    • 10838

                    Wczoraj dotarła do mnie przesyłka ze słonecznej Hiszpani z Browaru 'Mahou" z 6 rodzajami wafli.
                    Piwna turystyka według abernackiego

                    Comment

                    • bogdan21
                      Senior
                      • 02-2003
                      • 187

                      2 maja wysłałem maile do kilkunastu browarów.
                      Do tej pory odezwała się Witnica - 4 (jak zwykle te same) podstawki i Browar Śląski.
                      Z Lwówka otrzymałem maila że wyślą mi podstawki i etykiety ale czekają na zaadresowaną kopetrę zwrotną. Wczoraj w skrzynce pocztowej znalazłem kilkanaście rodzajów etykiet, (najczęściej po 3 tego samego rodzaju, a ża etykiet nie zbieram to mogę oddać w dobre ręce ) i niestety tylko jedną podstawkę, ale za toLWS-05
                      - BogdanNiemczyk.friko.pl - ponad 1500 polskich podstawek :)

                      Comment

                      • bogdan21
                        Senior
                        • 02-2003
                        • 187

                        Dzisiaj dotarła przesyłka z Zabrza. Prosiłem o podstawki a dostałem tylko jedną sztukę. Za to jak zwykle sporo etykiet, tym razem kilkanaście rodzajów, wszystkie pojedyńcze.
                        - BogdanNiemczyk.friko.pl - ponad 1500 polskich podstawek :)

                        Comment

                        • marian1920
                          Senior
                          • 10-2003
                          • 1333

                          a ja chcialem się zapytać czy ktoś mogłby mi podać adresy borowarów, które wysyłają różne gadżety i czy prośbę wystarczy wysłąć mailem, czy trzeba listownie??

                          Comment

                          • TomX
                            Senior
                            • 09-2004
                            • 1035

                            Wystarczy mail, a adresy (również e-mail) masz w dziale "Browary". Co do tego, które browary wysyłają, to wystarczy przejżeć kilka(set)ostatnich odpowiedzi. Zresztą wysyłanie mail'i nic nie kosztuje, więc radzę wysyłać ile sie da. Z doświadczenia wim, że do Fortuny trzeba jednak wysłać zaadresowaną kopertę zwrotną z przyklejonymi (luźne mogą "zaginąć") znaczkami
                            Piwo, góry, jaskinie... tego mi trzeba!

                            I Ty bądź bohaterem w swoim domu - zostań piwowarem domowym! :)

                            Comment

                            • marian1920
                              Senior
                              • 10-2003
                              • 1333

                              w dziale browary sa tylko polskie a co z zagranicznymi ktore wysylaja?? prosilbym o adresy dziekuje z gory i zdrowko

                              Comment

                              • kalifat
                                Senior
                                • 10-2004
                                • 1168

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marian1920
                                w dziale browary sa tylko polskie a co z zagranicznymi ktore wysylaja?? prosilbym o adresy dziekuje z gory i zdrowko
                                Wiesz co Marian1920. Jakoś nie wydaje mi się, żeby komukolwiek chciało się robic dla Ciebie bazę browarów wysyłających jakieś birofilia. Po pierwsze dlatego, że to "od pioruna roboty", po drugie dlatego, że pewnie warto samemu wykazać się odrobiną wysiłku.
                                W internecie jest sporo stron, gdzie znajdziesz informacje o browarach na świecie, często z linkami do ich stron, nierzadko z mailami (chociaż często maile są nieauktualne, więc lepiej poszukać ich na stronie browaru).
                                Jak wejdziesz na stronę to najczęściej szukaj napisów "Contact" lub "Impressum" lub po prostu wyslij maila ze stony.

                                Ja kiedyś przesukiwałem internet wykorzystując strony http://www.beerme.com/breweries, http://www.brewersofeurope.org/uk/about_us_members.asp (zawiera informacje o organizacjach skupiających krajowe browary)
                                oraz strony kolekcjonerów m.in. http://www.wiederbier.szm.sk

                                No i są przeglądarki
                                bla bla bla

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎