Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przychylność browarów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kalifat
    Senior
    • 10-2004
    • 1168

    Masz rację Kubciu.

    I jeden i drugi wysłał mi swoje podstawki, a widać coś mi się pomerdało
    - niemiecki to Oettinger
    - Ottakringer to oczywiście browar austriacki (z Wiednia)
    Tu warto wiedzieć, że Ottakringer to także właściciel swego rodzaju koncernu do którego należą (Ottakringer Brauerei AG, niemieckie Innstad Brauerei AG i Gluckauf Brauerei GmbH oraz węgierski Pecsi Sorfozde)
    bla bla bla

    Comment

    • Bogdas
      Junior
      • 08-2004
      • 11

      Wczoraj baardzo sympatyczna przesyłka z Interlaken - 21 podstawek i każda inna. Sam słodzik

      Comment

      • kubciu
        Senior
        • 02-2003
        • 438

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kalifat
        Masz rację Kubciu.

        I jeden i drugi wysłał mi swoje podstawki, a widać coś mi się pomerdało
        - niemiecki to Oettinger
        - Ottakringer to oczywiście browar austriacki (z Wiednia)
        Tu warto wiedzieć, że Ottakringer to także właściciel swego rodzaju koncernu do którego należą (Ottakringer Brauerei AG, niemieckie Innstad Brauerei AG i Gluckauf Brauerei GmbH oraz węgierski Pecsi Sorfozde)
        No to się wszystko wyjaśniło,a przy okazji to i ja się czegoś nowego dowiedziałem

        Comment

        • zAjkA
          Senior
          • 12-2004
          • 1089

          Dziś przyszła do mnie przesyłka z Grolsch'a a w niej etykiety, kapsle oraz podstawki. Etykiety i kapsle wrzuce do paczki która krąży między kolekcjonerami zaś sobie zostawie podstawki.
          Last edited by zAjkA; 24-06-2005, 12:33.
          Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

          Comment

          • BoBoS
            Junior
            • 06-2005
            • 3

            Dziś dostałem drugą przesyłkę, znowu z Głubczyc, a pisałem tylko jednego maila.
            - etykiety - 23 rodzaje (niektóre niekompletne)
            - wafle - 3
            Tym razem przyszły głównie pojedyncze. Wafle i etykiety były w osobnych kopertach, a wszystko w jednej większej.

            Comment

            • abernacka
              Senior
              • 12-2003
              • 10838

              Dzisiaj otrzymałem dwie sympatyczne podarki za oceanu. A dokładniej to z : Deschute Brewery (gruba paczka z waflami i pocztówkami) z USA oraz z Mendocino Brewing Company z Ukiah z Kalifornii (list z kilkunastoma wzorami etykiet). Wielkie dzięki
              Piwna turystyka według abernackiego

              Comment

              • kibi
                Senior
                • 07-2004
                • 1875

                A ta Kalifornia to nie w USA?

                Comment

                • Bombadil13
                  • 05-2005
                  • 2479

                  Odwiedzilem Bydgoszcz. Niby milo mnie przyjeli ale etykiety dostalem 4 egzemplarze.
                  Poszukuję

                  Comment

                  • Maremali
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 1955

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dzidek1960
                    U mnie miła niespodzianka. Blisko rok po przesłaniu do Browaru w Suwałkach koperty zwrotnej, wróciła do mnie wypełniona dwoma wafelkami i pokaźną ilością etykiet. Być może coś jeszcze było bo koperta była do połowy otwarta. Otwarcie było na tyle duże że otwieracz lub coś podobnego mógł być wyjęty bez problemu, a otwarcie było wyraźnie celowe a nie przypadkowe.
                    Zdrówko Browaru
                    Również do mnie po roku oczekiwania doszła przesyłka z Suwałk. Widać na kresach naszej poczcie się nie spieszy ale warto być cierpliwym.
                    http://maremali.web-album.org/

                    Comment

                    • marian1920
                      Senior
                      • 10-2003
                      • 1333

                      dzisiaj otrzymałem przesyłkę z browaru fullers, warstainer, oettinger, pilsner i kozel
                      szczególnie warstainer mnie zaskoczył, gdyż wysłał długopisy, otwieracze, piny, kaplse, mnóstwo etykiet, wafle, kalendarz, naklejki, naszywki, zapalniczki
                      a maile wysyłałem w piątek, strasznie szybko to doszło

                      Comment

                      • TomX
                        Senior
                        • 09-2004
                        • 1035

                        Ciekawą przygodę dziś miałem, jak zajrzałem do skrzynki pocztowej. Otóż dostałem 3 przesyłki: grecki Athenian Brewey (3 podstawki, 2 kapsle, 5 etykiet), Fullers (8 podstawek) i francuski Pelforth/heineken (duuuuuuuuuuuuuuuużo podstawek do kwadratu) Właśnie ta potężnie wyphana koperta z Francji tak zatkała skrzynkę, że mimo kilkuminutowych starań nie udało mi się jej wyciągnąć. Trzebabyło po barbarzyńsku ją rozerwać (co też proste nie było, bo była wzmocniona warstwa nylonowej plecionki). W końcu sie z nią uporałem gdy właśnie listonosz kierował sie do wyjścia po rozniesieniu poleconych na piętrach. Widząc pobojowisko w mojej skrzynce zaczął fahową dyskusję o wadach polskich skrzynek na listy...A mimo to zacytuję pewnego gadatliwego osła - Ja chę jeszcze raz!!!
                        Piwo, góry, jaskinie... tego mi trzeba!

                        I Ty bądź bohaterem w swoim domu - zostań piwowarem domowym! :)

                        Comment

                        • arcy
                          Senior
                          • 07-2002
                          • 7538

                          Dzisiaj po raz pierwszy przyszły do mnie przesyłki z browarów. Były to Warsteiner (między innymi pin) oraz Oettinger (dość spory zestaw etykiet i podstawek).

                          Comment

                          • zAjkA
                            Senior
                            • 12-2004
                            • 1089

                            Przedchwilą otrzymałem przesyłkę z browaru Unicer w Portugali. Otrzymałem 5 posdtawek. Szkoda że min. Carlsberga.
                            Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

                            Comment

                            • grzes_ch
                              Senior
                              • 10-2003
                              • 612

                              Również i ja otrzymałem wczoraj przesyłkę z Portugalii dodatkowo dołączone było pismo informujące iż zostałem wpisany na liste kolekcjonerów i jak tylko pojawią sie nowe wzory , będą mi je przesyłać.

                              Comment

                              • kalifat
                                Senior
                                • 10-2004
                                • 1168

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zAjkA
                                Przedchwilą otrzymałem przesyłkę z browaru Unicer w Portugali. Otrzymałem 5 posdtawek. Szkoda że min. Carlsberga.
                                Jeśli nadal wysyłają to co przed ponad rokiem, to zauważ ZAjkA, że ten Carlsberg to powinna być podkładka portugalska, a nie jakaś masówka (chyba, że się zmieniło).
                                Ale jak jej nie chcesz, to wrzuć do "zastępczej" paczki, a chętni się znajdą. Zaręczam.

                                A ja wczoraj dostałem przesyłki z czeskich browarów Mestansky Pivovar v Policce, Pivovar Zubr i Budejovicky Mestansky Pivovar (Budvar). Zawartość różna - kapsle, etykiety i podstawki.

                                A propos podstawek Zubra. Czy ktoś ma może na zbyciu podstawki z serii z Conanem ("o sile a chuti" czy też cosik podobnego). Miałem takie 3, teraz dostałem kolejne 2, więc brakuje mi 3 do serii. Numerki 1, 4 i 6. Sam mam dwie 5-tki.
                                bla bla bla

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎