Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

XXIII Ankieta Kolekcjonerów Podstawek 2020

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • grzeber
    Senior
    • 05-2002
    • 2866

    XXIII Ankieta Kolekcjonerów Podstawek 2020

    Początek grudnia, zatem czas układać kolekcje i szykować się do corocznego podsumowania.
    Na forum duże zmiany ale w ankiecie bez wielkich rewolucji.

    Szczegóły i formularze niebawem.

    Księga wniosków i zażaleń poniżej.
    pozdrawiam
    www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej
  • maras_73
    Senior
    • 07-2004
    • 275

    #2
    Nowa ankieta niebawem, a do mnie nie dotarły jeszcze wyniki poprzedniej.
    www.flickr.com/photos/maras73beercoasters

    Comment

    • grzeber
      Senior
      • 05-2002
      • 2866

      #3
      Coś ewidentnie technicznie musiało się nie zgrać, bo wysyłałem. Sprawdź teraz proszę maila i w razie czego daj znać na PW.
      pozdrawiam
      www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

      Comment

      • solfernus
        Senior
        • 08-2004
        • 1025

        #4
        Do kiedy wysyłamy wypełnioną ankietę? Takie niewinne pytanie bo przez covida poczta działa na zwolnionych obrotach. Sporo przesyłek utknęło w kwarantannie. Sam czekam na dwie.

        A wracając do ankiety. Co myślicie o wyspie Norfolk? Jest browar, mają dekle, dodajemy?

        Zeszłoroczne Bonaire i Timor nie udało się zdobyć. Nie wiem czy też zwalić na pandemię czy inny powód :-)

        Dodam jeszcze, że na tą chwilę wg. beercoasters.club do Gibraltaru zalicza się 5 podstawek. Jedna z br. Gib Gun i cztery z Bushy's Brewery - Bushys Gibraltar Barbary Beer!
        Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

        Comment

        • grzeber
          Senior
          • 05-2002
          • 2866

          #5

          Ankieta do zwrotu do końca stycznia 2021. Ale zgodnie z zasadami wpisujemy stan z 31.12.2020. Mam nadzieję, że dziś wyjdzie formularz.

          Wg. mojej wiedzy Bushy's nie jest warzone na Gibraltarze, zatem dla mnie tylko Gib Gun to podstawka z Gibraltaru.

          Przy Norfolk znów zmuszasz mnie do studiowana zawiłości podziałów administracyjnych różnych państw.

          pozdrawiam
          www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

          Comment

          • grzeber
            Senior
            • 05-2002
            • 2866

            #6
            No to gotowe! Poniżej formularze do tegorocznej edycji ankiety.

            Wszystkie osoby biorące udział w poprzednich edycjach za chwilę powinny znaleźć ankietę w swoich skrzynkach mailowych.
            Uwaga w tym roku nowy adres, z którego wysyłam ankietę, oraz na który proszę ją przesyłać. Poprzedni także jest w mocy w razie pomyłek.

            Termin zwrotu to 31.01.2021.
            Termin publikacji luty-marzec 2021.
            Attached Files
            pozdrawiam
            www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

            Comment

            • grzeber
              Senior
              • 05-2002
              • 2866

              #7
              Pierwsze wypełnione ankiety już spływają. Dzięki
              pozdrawiam
              www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

              Comment

              • grzeber
                Senior
                • 05-2002
                • 2866

                #8
                Został ostatni tydzień. Zachęcam do wypełnienia ankiety, a w razie pytań i wątpliwości do kontaktu.
                pozdrawiam
                www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                Comment

                • solfernus
                  Senior
                  • 08-2004
                  • 1025

                  #9
                  Muszę posypać głowę popiołem w związku z wyspą Norfolk. Terytorium to częściowo utraciło swoją autonomię. Rozwiązano lokalny parlament. Ale sprawa jest nie do końca zamknięta bo miały być przeprowadzone referenda. No cóż, podobno większość jest za połączeniem z Australią.
                  Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

                  Comment

                  • grzeber
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 2866

                    #10
                    Raz dodanego Norfolk, nie oddamy już nigdy
                    pozdrawiam
                    www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                    Comment

                    • grzeber
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 2866

                      #11
                      Wyniki ankiety już gotowe.
                      Lada chwila powinny dotrzeć do skrzynek uczestników. W tym roku w ankiecie wzięło udział 31 kolekcjonerów. Wszystkim bardzo dziękuję i zapraszam za rok.
                      pozdrawiam
                      www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎