Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

XXIV Ankieta Kolekcjonerów Podstawek 2021

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • grzeber
    Senior
    • 05-2002
    • 2868

    XXIV Ankieta Kolekcjonerów Podstawek 2021

    Tradycyjnie z początkiem grudnia informuje o corocznej ankiecie podstawek. W tum roku już XXIV edycja!

    Szczegóły i formularze już niedługo ale można zabierać się do liczenia i porządków.
    pozdrawiam
    www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej
  • solfernus
    Senior
    • 08-2004
    • 1025

    #2
    Super, jak i w ubiegłych latach mam zamiar zawziąć udział. A w moim zbieraniu ostatnio nastąpiło wielkie trzęsienie ziemi. A nowa ankieta bardzo mi pomoże w ponownym przywróceniu porządku.
    Ciekawe czy będzie chociaż tyle samo uczestników co w zeszłym roku?
    Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

    Comment

    • emeryt1576
      Member
      • 01-2021
      • 38

      #3
      Chce Wziąć udział a niewiem jak to zrobić

      Comment


      • solfernus
        solfernus commented
        Editing a comment
        Po 1 primo, zlicz całą kolekcję podstawek polskich z podziałem na browary ( ilość sztuk w tym podstawki Przed Wojenne pomocny będzie Katalog podstawek polskich ) + jak masz zagraniczne to z podziałem na poszczególne państwa. Po 2 też primo zaczekaj aż się pojawi formularz i do niego wpisz całość. A na początku roku 2022 wyślij wynik na podany adres email.
    • grzeber
      Senior
      • 05-2002
      • 2868

      #4
      Załączam formularze oraz instrukcje odnośnie ankiety. Sama ankieta powinna właśnie wylądować w skrzynkach zainteresowanych osób. Jeśli ktoś nie dostał proszę o informacje.

      Na wypełnione formularze czekam do 31.01.2022. Wyniki planuje na przełom lutego i marca.
      Attached Files
      pozdrawiam
      www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

      Comment

      • grzeber
        Senior
        • 05-2002
        • 2868

        #5
        To już ostatnie dni na wypełnienie Ankiety. Zapraszam do udziału!
        pozdrawiam
        www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

        Comment

        • grzeber
          Senior
          • 05-2002
          • 2868

          #6
          Uczestnicy ankiety właśnie powinni otrzymać wyniki na maila. Serdeczne dzięki za udział!
          pozdrawiam
          www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎