Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najbardziej egzotyczny okaz w Waszych zbiorach ?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Odoakr
    Senior
    • 07-2003
    • 330

    #31
    hehe - już niedługo to w Iraku bedzie mozna kupić tylko amerykańskie piwo no i KP bo przeciez w połowie należy do USA...

    Comment

    • beny
      Senior
      • 03-2001
      • 984

      #32
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzeber
      Ja do Iraku na razie się nie wybieram, a nawet jak bym pojechał to prawdopodobieństwo trafienia wafla przedstawionego niżej byłoby nikłe

      E tam głupoty wypisujesz napisz do Salaha from Iraq i podeśle ci Irak,Iran,Libie,Sudan,Jordanie, Liban i może coś innego jak bedzie miał takie zamówienie
      Z piwnym pozdrowieniem
      Radosław Kwiecień

      http://npn.mybrute.com/ - skop mi tyłek :P

      Comment

      • grzeber
        Senior
        • 05-2002
        • 2868

        #33
        Widziałem już nawet Kuwejt jego produkcji ale nie piwną .
        pozdrawiam
        www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

        Comment

        • kazin
          Member
          • 12-2003
          • 81

          #34
          Kilka lat temu, kiedy jeszcze byłem studentem, wybrałem się z kumplami w 3 miesięczną podróż globtrotterska na Bliski Wschód. (Turcja-Syria-Turcja-Iran-Turkmenistan-Iran-Turcja). Poznawaniu kultury i pięknych okoliczności tamtejszej przyrody, towarzyszyła również konsumpcja m. in. piwa.
          Okazuje się, że na wyznawców religii muzułmańskiej w każdym kraju Allah patrzy inaczej. W Turcji piwko jest powszechnie dostepne. W całym kraju rządziło (rządzi?) EFES Pilsen. Piwko to produkują wielkie browary w Stambule, Izmirze, Adanie i Afyon. Piłem też tureckiego Lowenbrau'a.
          Największym, niezapomnianym do końca życia wspomnieniem zwiazanym z piwem jest zaobserwowana przeze mnie akcja w sklepie monopolowym dla cudzoziemców w Aleppo (Al-Halab). Przychodzący tam Arabowie, w biały dzień za aprobatą arabskiego sprzedawcy, "kiwali" Allaha wlewając piwo do UWAGA!... przejrzystych reklamówek!!! Jak to później wypijali tego nie wiem. Może prze słomkę?
          Zapewniam, że to nie fata-morgana.
          Irański Malt Beverage, choć nie zawiera alkoholu mółbym pić kilka razy dziennie zamiast herbaty. Dla mnie rewelacyjny, doskonale gaszący pragnienie napój. Przyjemny słodowy zapach. Zaschło mi w gardle.
          W Turkmenistanie religia muzułmańska zaczęła wówczas dopiero swoją ekspansję wśród ateistycznego w głownej mierze społeczeństwa. Piwa tureckie WTEDY ogólnie dostępne. Niestety tylko z puszki.

          Comment

          • dryx
            † 1966-2017 Piwosz w Raju
            • 04-2002
            • 1735

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beny
            E tam głupoty wypisujesz napisz do Salaha from Iraq i podeśle ci Irak,Iran,Libie,Sudan,Jordanie, Liban i może coś innego jak bedzie miał takie zamówienie
            Aleś się czepił tego boroka. Chłop robi co może , pewnie po nocach drukuje podstawki by pół Europy miało w swoich zbiorach Bliski Wschód

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎