Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Etykiety z wypitych piw

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • MLT
    Senior
    • 12-2003
    • 1045

    #61
    Minął kolejny rok i pora na kolejne podsumowanie. W tej chwili mam 9243 etykiety z 94 krajów świata. Może w tym roku uda się dojść do 10000 i 100 krajów? Będę się usilnie starał.

    Comment

    • Horse1963
      Senior
      • 06-2009
      • 547

      #62
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MLT Wyświetlenie odpowiedzi
      Minął kolejny rok i pora na kolejne podsumowanie. W tej chwili mam 9243 etykiety z 94 krajów świata. Może w tym roku uda się dojść do 10000 i 100 krajów? Będę się usilnie starał.
      Przez rok wypiłeś 953 piwa z nowymi etykietami !!!!!!!!!!!!
      79 piw miesięcznie - nowych. Według mnie to "bujda" na resorach. I tak pijasz od kilku lat. 30.06.2008 roku miałeś 7500 etykiet. Teraz 9243. Przez 1,5 roku wypiłeś 1743 piwa i każde było z inną etykietą. Miesięcznie 97 nowych piw, 3 nowe piwa dziennie.
      Bujać to my ale nie nas !
      Last edited by Horse1963; 19-02-2010, 16:52.

      Comment

      • wigraszek
        Junior
        • 07-2003
        • 13

        #63
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MLT Wyświetlenie odpowiedzi
        Minął kolejny rok i pora na kolejne podsumowanie. W tej chwili mam 9243 etykiety z 94 krajów świata. Może w tym roku uda się dojść do 10000 i 100 krajów? Będę się usilnie starał.
        I w tym momencie się obudziłem

        Comment

        • abernacka
          Senior
          • 12-2003
          • 10837

          #64
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Horse1963 Wyświetlenie odpowiedzi
          (...) Przez 1,5 roku wypiłeś 1743 piwa i każde było z inną etykietą. Miesięcznie 97 nowych piw, 3 nowe piwa dziennie.
          Bujać to my ale nie nas !
          A co w tym takiego dziwnego? Podobnie jak MLT, po piwo wybieram się kilka razy do roku, pokonując min. ok.1000km. I jak już jadę to kupuje kilka krat. W polskim sklepie bywam od święta.
          Last edited by abernacka; 19-02-2010, 18:12.
          Piwna turystyka według abernackiego

          Comment

          • Latarnik
            Premium Lamplighter
            • 06-2004
            • 4998

            #65
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Horse1963 Wyświetlenie odpowiedzi
            ...
            Bujać to my ale nie nas !
            Zamiast atakować powinienes koledze pozazdroscić mozliwosci tak bogatego zaopatrzenia.
            Moze, jakbys grzecznie poprosil, dostalbys kilka dobrych adresow sklepow gdzie sie zaopatruje.
            3 czy 4 piwa dziennie to zadne halo, ja bym tak chcial ''móc mieć" tyle nowych kapsli co roku
            5410 kapsli z wypitych piw
            874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
            "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
            https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
            Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
            https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

            Comment

            • MLT
              Senior
              • 12-2003
              • 1045

              #66
              Dziękuje moim przedmówcom (Przedpiszczom ) za wsparcie. No cóż nie mam zamiaru nikogo przekonywać, że piszę prawdę, kto chce niech wierzy, kto nie chce, jego wola, tylko proszę nie zarzucac mi kłamstwa. Pije zdrowie ( dzis będą cztery nowe naklejki) zarówno tych wierzących jak i nie wierzących.

              Comment

              • dadek
                Senior
                • 09-2005
                • 4568

                #67
                MLT, gratuluję zbioru! Nie musisz na szczęście się tłumaczyć przed kolegą niedowiarkiem Horse1963. 3 piwa dziennie na normalnego faceta to zwykła dawka, i tylko pozazdrościć, że masz możliwość by każde z nich było dla Ciebie nowością. Kolega Horse1963 też pewnie zazdrości tylko wstydzi się do tego przyznać. Twoje

                Comment

                • Horse1963
                  Senior
                  • 06-2009
                  • 547

                  #68
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
                  MLT, gratuluję zbioru! Nie musisz na szczęście się tłumaczyć przed kolegą niedowiarkiem Horse1963. 3 piwa dziennie na normalnego faceta to zwykła dawka, i tylko pozazdrościć, że masz możliwość by każde z nich było dla Ciebie nowością. Kolega Horse1963 też pewnie zazdrości tylko wstydzi się do tego przyznać. Twoje
                  No pewnie że zazdroszczę.
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
                  Zamiast atakować powinienes koledze pozazdroscić mozliwosci tak bogatego zaopatrzenia.
                  Moze, jakbys grzecznie poprosil, dostalbys kilka dobrych adresow sklepow gdzie sie zaopatruje.
                  3 czy 4 piwa dziennie to zadne halo, ja bym tak chcial ''móc mieć" tyle nowych kapsli co roku
                  Chętnie poznam adresy tych sklepów. Grzecznie proszę
                  I nie chodzi tu 3-4 piwa dziennie, ale o to , że są to 3 piwa z nowymi etykietami.
                  Jezeli takie osiagnięcia piwne podałbyś Ty Latarniku, to bym nawet sie nie dziwił. Na miejscu masz setki (tysiace) piw do wyboru.
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                  A co w tym takiego dziwnego? Podobnie jak MLT, po piwo wybieram się kilka razy do roku, pokonując min. ok.1000km. I jak już jadę to kupuje kilka krat. W polskim sklepie bywam od święta.
                  Kilka krat np. 5 = 100 piw, (samochód osobowy) 10 krat to 200 piw (bus). Ale 1743 piwa to 79 krat i trzeba mieć małą ciezarówkę
                  Jezdżąc przez 1,5 roku co miesiąc za granicę i przyworząc po 5 krat (100 piw) osiagamy liczbę 1800 piw. Nawet jeżeli z tych 1743 piw, 1/3 (czyli 581 szt) jest z piw polskich, to dalej jest tu coś "nie halo".
                  Twoje wojaże są wszystkim forumowiczom znane. I co do Twojej osoby na pewno nie miałbym takich obiekcji jak do kolegi MLT.

                  Ciekawy jestem czy na forum, są jeszcze osoby które tak jak MLT "połykają" nowe piwa w ilościach hurtowych

                  Comment

                  • abernacka
                    Senior
                    • 12-2003
                    • 10837

                    #69
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Horse1963 Wyświetlenie odpowiedzi
                    (...)
                    Kilka krat np. 5 = 100 piw, (samochód osobowy) 10 krat to 200 piw (bus).(...):
                    Nie podróżuję busem a właśnie autem osobowym (typu sedan) i prawie zawsze przywożę do domu około 200 flaszek.
                    Znam osobiście kolegę MLT i wiem, że często podróżuje w celu poszukiwaniu nowych piw. Nowe piwa najczęściej ja pozyskuje bezpośrednio z browarów, ale nie każdy jak ja mam takie odchylenie i niektórym wystarczy kupno piwa po prostu w sklepie. Przecież fotek z wnętrza sklepów nie będzie zamieszczał w galerii.
                    Piwna turystyka według abernackiego

                    Comment

                    • MLT
                      Senior
                      • 12-2003
                      • 1045

                      #70
                      No cóż, już wcześniej pisałem w jaki sposób pozyskuję nowe piwa. W ciągu ostatnich dwóch tygodni pozyskalem ponad 60 sztuk. A jak? proszę bardzo wyjaśniam. Kolega przywiózł mi kilka piw z Norwegii, inny z Austrii. Byłem na nartach na Słowacji, pojawilo się tam kilka nowych etykiet, w Liptovskim Mikulasu otwarto sklep Pivny sen gdzie jest trochę belgijskiego piwa, zrobiłem sobie wypad do Roznawy ( 8 nowych etykiet), a jak byłem w Roznawie to na Węgry miałem już bardzo blisko, tam też udalo coś się kupic. Wracając z nart byłem w Warszawie w Rodzince, tam też coś mi przybyło do kolekcji. A jak już tak liczymy, to w roku mamy 52 tygodnie czyli 26 razy po dwa tygodnie, a 26 razy 60 to 1560. Z niecierpliwościa czekam na kolejnego posta kolegi Horse1963. Może w końcu uwierzy? wasze zdrowie

                      Comment

                      • becik
                        Senior
                        • 07-2002
                        • 14999

                        #71
                        To szkoda, ze kolega MLT nie opisuje tych wszystkich nowych piw na forum wraz z fotkami, raz - zamknie usta niedowiarkom, dwa, forum się wzbogaci - jeśli nie o nowe piwo, to conajmniej o ocenę już istniejącego.
                        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                        Comment

                        • Marcin_p
                          Junior
                          • 12-2009
                          • 6

                          #72
                          Kolego MLT, gratuluję zbioru

                          Czasami zdarza się (mniej więcej raz na miesiąc) że mam w domu 4-5 nowych nie pitych jeszcze piwek i cieszę się wtedy jak głupi
                          A możliwość spróbowania codziennie 3 nowych piw to już raj na ziemi. Tylko pozazdrościć

                          Sam lubię próbować coraz to nowe smaki, a na dowód że próbowałem zostawiam etykiety, zatem życzę wszystkim powodzenia w dalszym zdobywaniu, próbowaniu i zbieraniu

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13950

                            #73
                            Aż sobie policzę ile wypiłem, bo też takie zbieram.

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • MLT
                              Senior
                              • 12-2003
                              • 1045

                              #74
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                              To szkoda, ze kolega MLT nie opisuje tych wszystkich nowych piw na forum wraz z fotkami, raz - zamknie usta niedowiarkom, dwa, forum się wzbogaci - jeśli nie o nowe piwo, to conajmniej o ocenę już istniejącego.
                              Niestety nie dam rady, za mało mam czasu. Ledwie mi go wystarcza na wypicie tego piwa.

                              Comment

                              • Bombadil13
                                • 05-2005
                                • 2479

                                #75
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                                To szkoda, ze kolega MLT nie opisuje tych wszystkich nowych piw na forum wraz z fotkami, raz - zamknie usta niedowiarkom, dwa, forum się wzbogaci - jeśli nie o nowe piwo, to conajmniej o ocenę już istniejącego.
                                Pewnie, że szkoda, ale sibarh daje rade
                                MLT zbiera nowe piwa (etykiety), więc musimy pamiętać, że "nowe piwa" oznacza "nowe etykiety" . Wchodzę do Smaka, Bociana, czy innego takiego i kupuję piwa z etykietami, których nie mam i mam pełen karton piw, po weekendzie wracam i mam nastęny bo na etykietach są nowe napisy (vide Ciechan i czerwone stempelki). I tak w ciągu pięciu dni mam 20 nowych.
                                Co wy chcecie od MLT to ja nie wiem
                                Leszku gratulacje
                                Poszukuję

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎