Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Etykiety na stronie Jana Skrzyniarza.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • darek99
    Senior
    • 04-2002
    • 2147

    Etykiety na stronie Jana Skrzyniarza.

    Na stronie Jana Skrzyniarza liczba piwnych etykiet przedwojennych zamieszczonych tam przez kolekcjonerów przekroczyła 2000 tysiące.
    Jak do tej pory jest to najlepsza strona ze starymi etykietami.
    Jeśli ktoś ma przedwojenne etykiety których nie ma na tej stronie to zachęcam do podesłania skanu , może uda się dobić do trzech tysięcy wstawionych etykiet, to że jest taka ilość w zbiorach jest prawdopodobne , a jeśli nie ma to trzeba je odszukać na strychach

    Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
    Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
    skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
    Epikur z Samos.
  • ergie
    Senior
    • 05-2004
    • 1041

    #2
    Szkoda tylko że strona nie jest do oglądania po Linuxem. Odnośniki do poszczególnych browarów są nieaktywne i trzeba się nakombinować że by co kolwiek oglądnąć

    A już zupełną paranoją są polskie znaki i wielkie litery w adresach podstron
    Last edited by ergie; 29-10-2004, 20:25.
    Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
    ------------------------------------------------------------------
    Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!

    Comment

    • CarlBerg
      Senior
      • 09-2003
      • 968

      #3
      Łączącym się przez Mozillę ta stronka też sprawi problem.
      Pomijając design - jest co oglądać, szacunek !
      Piwo łączy ludzi, lecz poglądy na jego temat ich dzielą ....
      Wiejski Browar Domowy "Garns 'n' Roses"

      Comment

      • grzeber
        Senior
        • 05-2002
        • 2868

        #4
        W Operze też sprawi problem ale warto przełączyć na IE aby obejrzeć te etykiety !
        pozdrawiam
        www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

        Comment

        • Twilight_Alehouse
          Chmielowisko.pl
          • 06-2004
          • 6310

          #5
          Linuxowcy nie mają możliwości przełączenia się na IE... Ja wprawdzie linuxowcem nie jestem (z lenistwa), ale do IE mam stosunek podobny co do piw koncernowych, więc zwykle po prostu wyłączam strony które są "IE only". Naprawdę nie jest trudno zrobić stronę która chodzi pod wszystkimi przeglądarkami, wystarczy tylko chcieć. No ale jeśli ktoś robi stronę w MS FrontPage, to nic dziwnego że wychodzi taki potworek, którego moja Mozilla zdecydowanie nie lubi

          Comment

          • grzeber
            Senior
            • 05-2002
            • 2868

            #6
            Rozumiem, że nie wszyscy mają możliwość oglądanie tej strony w IE ale wydaje mi się, że należy docenić wysiłek Jana Skrzyniarza włożony w stworzenie tej witryny.
            Nie dla wszystkich HTML to "bułka z masłem", jeżeli masz czas to możesz podesłać Janowi maila z propozycją zrobienia tej strony dla innych przeglądarek .
            pozdrawiam
            www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

            Comment

            • Twilight_Alehouse
              Chmielowisko.pl
              • 06-2004
              • 6310

              #7
              Pomysł nie jest zły i chętnie pomógłbym w dostosowaniu tej strony do innych przegądarek. Rzecz tylko w tym, żebym znalazł na to jakiś czas, a póki co o to ciężko. Postaram się jednak, bo sadzę że warto.

              Comment

              • grzeber
                Senior
                • 05-2002
                • 2868

                #8
                Jak liczbe etyket na stronie Jana Skrzyniarza (na dzięń dzisiejszy 2006) ma się do średniej liczby przedwojennych etykiet w mocnych zbiorach ?
                pozdrawiam
                www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                Comment

                • beny
                  Senior
                  • 03-2001
                  • 984

                  #9
                  W wiekszości przypadków 3 i więcej razy większa w jednym wyjątku razy 2.

                  Niestety na ostatniej ankiecie nie była podana całościowa liczba etykiet przedwojennych w poszczególnych kolekcjach ale raczej to co napisałem będzie się zgadzało
                  Z piwnym pozdrowieniem
                  Radosław Kwiecień

                  http://npn.mybrute.com/ - skop mi tyłek :P

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎