Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

ciekawa aukcja na ebay

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • solfernus
    Senior
    • 08-2004
    • 1025

    Piękne ety. Na starych etykietach, zresztą nie tylko na nich, widać kunszt plastyczny wykonawcy. Mają taki specyficzny klimat. Takie art deco cycuś. Na nowościach jest to rzadko spotykane.
    Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

    Comment

    • smes
      Senior
      • 09-2006
      • 615

      Niezły pokal z rodziny Grodzisk:
      Zbieram przedmioty związane z Tyskimi Browarami. Jeżeli coś masz, pisz xolay@o2.pl

      Comment

      • cembaluk
        Member
        • 10-2013
        • 39

        jakby ktoś chciał szybko podbić swoje miejsce w rankingu posiadanych podstawek:



        może zrobimy jakąś zrzutę?
        piotr

        Comment

        • noodles
          Senior
          • 09-2005
          • 700

          Wydaje mi się, że w morzu kwadratowych podstawek w wielu miejscach widać po kilkadziesiąt sztuk jednego wzoru. To trochę zmniejszyło mój zachwyt.
          Last edited by noodles; 19-03-2015, 13:00.
          Moja kolekcja podstawek

          Comment

          • solfernus
            Senior
            • 08-2004
            • 1025

            Hahaha, żona by mnie na zbitą buzię wywaliła z domu jakbym to kupił
            Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

            Comment

            • Fala
              Senior
              • 07-2004
              • 671

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika noodles Wyświetlenie odpowiedzi
              Wydaje mi się, że w morzu kwadratowych podstawek w wielu miejscach widać po kilkadziesiąt sztuk jednego wzoru. To trochę zmniejszyło mój zachwyt.
              Biorąc po uwagę, że chodzi o 10k szt, to nawet jak będzie 100 szt dubletów, to kropla w tym morzu
              Napis: "ściągnięto 99%" cieszy tylko przez pierwsze pół godziny.
              Admin ma zawsze rację

              PIWOSZE WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ

              Comment

              • Cooper
                Senior
                • 11-2002
                • 6055

                Tak z ciekawości. Ta podstawka to wg Was orginał czy jak to mówią w Czechach eufemistycznie "nowodruk" ?
                Jakaś taka dziwna, nieprzekonywująca mnie zbytnio...
                Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                Comment

                • Piwowar
                  Senior
                  • 05-2001
                  • 2543

                  Obrobiony komputerowo wzór etykiety naniesiony na podstawkę. Jeżeli byłby to unikat, sprzedawca nie chciałby go sprzedać za 100 euro od razu, ponieważ liczyłby na 300 - 500 euro. Ja myślę że ktoś sobie tego naprodukował więcej i sprzedaje po cenach przystępnych.
                  Archiwum piwne

                  Poznaj
                  http://www.browar.biz/centrumpiwowar...ndrzej_urbanek
                  Historię piwowarstwa w Brzegu i okolicachhttp://www.browar.biz/centrumpiwowar...ndrzej_urbanek
                  Już dostępne! "Browary akcyjne Wrocławia"

                  Comment

                  • solfernus
                    Senior
                    • 08-2004
                    • 1025

                    Jest taki wzór podstawki. Każdy może zobaczyć na stronie M. Herdy. Bardziej interesujące jest, że sprzedawca wystawia drugi raz identyczną jeśli nie tą szamą sztukę.
                    Ostatnia poszła za 92 euro. Może mamy sytuację podobną do dekielków PW z Opola
                    Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

                    Comment

                    • K__J
                      Senior
                      • 04-2003
                      • 127

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piwowar Wyświetlenie odpowiedzi
                      Obrobiony komputerowo wzór etykiety naniesiony na podstawkę. Jeżeli byłby to unikat, sprzedawca nie chciałby go sprzedać za 100 euro od razu, ponieważ liczyłby na 300 - 500 euro. Ja myślę że ktoś sobie tego naprodukował więcej i sprzedaje po cenach przystępnych.
                      Skąd takie informacje?!?!?
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika solfernus Wyświetlenie odpowiedzi
                      Jest taki wzór podstawki. Każdy może zobaczyć na stronie M. Herdy.
                      Znane są 3 wzory przedwojennych podstawki z browaru Elysium z kozłem - 2 jednostronne i 1 dwustronna. Miałem w rękach dwa z trzech ww. wzorów i wszystkie były z epoki!
                      Dla zainteresowanych materiałami źródłowymi - zapraszam do katalogu podstawek piwnych autorstwa Radka Kwietnia.
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika solfernus Wyświetlenie odpowiedzi
                      Bardziej interesujące jest, że sprzedawca wystawia drugi raz identyczną jeśli nie tą szamą sztukę. Ostatnia poszła za 92 euro. Może mamy sytuację podobną do dekielków PW z Opola
                      Fakt, to "interesujące"... Ja ze swej strony sądzę, że wygrał "niechcący" ktoś, kto sprzedającemu podbijał cenę, a nie znalazł się nikt chcący zapłacić te nieszczęsne 100 euro.

                      Comment

                      • solfernus
                        Senior
                        • 08-2004
                        • 1025

                        Katalogu nie posiadam i nie mogę się wypowiadać na temat co tam jest a co nie ma. Wiem tylko co jest na bbiz i na Ostgebiete...
                        A w Twojej hipotezie jest zapewne sporo prawdy
                        Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

                        Comment

                        • Kryzys_Finansowy
                          Member
                          • 02-2009
                          • 58

                          Kipke Pilsner

                          Dla mnie nadruk jakby wczoraj zrobiony...

                          Comment

                          • solfernus
                            Senior
                            • 08-2004
                            • 1025

                            Syria, no jak dla mnie szok cenowy. Tym bardziej, że ta podstawka jest już w obiegu co najmniej dwa lata. Ciekawe za ile poszłaby bardziej poszukiwana okrągła

                            Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

                            Comment

                            • Kryzys_Finansowy
                              Member
                              • 02-2009
                              • 58

                              Tyski kufel z czasów okupacji

                              Cena wywoławcza konkretna

                              Comment

                              • beerek62
                                Senior
                                • 04-2010
                                • 1036

                                Biorąc pod uwagę kwoty, za jakie ostatnio szły szkła PW na allegro, to szału nie ma.
                                Beerkowa kolekcja polskiego szkła piwnego
                                Poszukuję : 1) szklanka Browar Soma w Warszawie

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎