Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

ciekawa aukcja na ebay

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • solfernus
    Senior
    • 08-2004
    • 1025



    Coś dla chcących szybko zdobyć wielki zbiór i zarazem posiadaczy znacznej gotówki

    Moim zdaniem kolekcja trochę blado wygląda. Raczej oklepane wzory. I brak choć jednego ekstremalnie egzotycznego kraju.
    Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

    Comment

    • Cooper
      Senior
      • 11-2002
      • 6055

      Wydaje mi się że nie ma tej starszej szklanki Żywca w naszej Galerii. Posortowałem latami i jest duża luka czasowa pomiędzy końcem IIWŚ a rokiem 1973 gdzie wg mnie powinna być.
      Jest kuptereska na aukcji.
      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

      Comment

      • solfernus
        Senior
        • 08-2004
        • 1025

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
        Wydaje mi się że nie ma tej starszej szklanki Żywca w naszej Galerii. Posortowałem latami i jest duża luka czasowa pomiędzy końcem IIWŚ a rokiem 1973 gdzie wg mnie powinna być.
        Jest kuptereska na aukcji.
        Radzę się skontaktować przed licytowaniem ze sprzedającym.
        Poszczególne stany mają różną politykę dot. przesyłek i może to bardzo drogo kosztować.
        Doliczają jakieś dodatkowe koszty itd.
        Poza tym w aukcji zaznaczono, że wysyłka tylko do USA. I nie zawsze zgadzają się na wysyłkę poza granice swojego kraju.
        To taka moja luźna rada.
        Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

        Comment

        • Cooper
          Senior
          • 11-2002
          • 6055

          Nie zamierzam kupować bo Żywca nie zbieram.
          Fakt że po kliknięciu kupteresy z wysyłką pewnie wyjdzie około 100 pln a to już sporo chyba.
          Myślę że US Post nie powinna robić problemów z wysyłką szkła. Pajacują tylko jeśli wysyła się różne ciecze/płyny o czym sam przekonałem się już 3-krotnie. Zarówno z USA jak i do USA. Wiadomo bezpieczeństwo.
          Rozumiem że wzór nieznany a przynajmniej rzadki i niepokazany u nas na stronie.
          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

          Comment

          • smes
            Senior
            • 09-2006
            • 615

            Zbieram przedmioty związane z Tyskimi Browarami. Jeżeli coś masz, pisz xolay@o2.pl

            Comment

            • beerek62
              Senior
              • 04-2010
              • 1036

              Ciekawa szklanka z browaru w Szczecinku. Nie ma w kolekcjonerstwie, więc pozwolę sobie wrzucić.
              Beerkowa kolekcja polskiego szkła piwnego
              Poszukuję : 1) szklanka Browar Soma w Warszawie

              Comment

              • beerek62
                Senior
                • 04-2010
                • 1036

                Poszła za 412 euro.
                Beerkowa kolekcja polskiego szkła piwnego
                Poszukuję : 1) szklanka Browar Soma w Warszawie

                Comment

                • solfernus
                  Senior
                  • 08-2004
                  • 1025

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beerek62 Wyświetlenie odpowiedzi
                  Ciekawa szklanka z browaru w Szczecinku. Nie ma w kolekcjonerstwie, więc pozwolę sobie wrzucić.
                  Cena końcowa tak ładna jak i szklanka. Zastanawiam się co bardziej bym chciał mieć
                  Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

                  Comment

                  • beerek62
                    Senior
                    • 04-2010
                    • 1036

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika solfernus Wyświetlenie odpowiedzi
                    Zastanawiam się co bardziej bym chciał mieć
                    Ja chyba to szkło
                    Beerkowa kolekcja polskiego szkła piwnego
                    Poszukuję : 1) szklanka Browar Soma w Warszawie

                    Comment

                    • Cooper
                      Senior
                      • 11-2002
                      • 6055

                      To co prawda chyba starsze wydanie z około 2000 roku ale i tak chyba jak na orginał w dobrym stanie chyba dobra cena. Wydaje mi się że te wykazy w przeliczeniu w orginalnym wydaniu (nie zabindowane kserówki) chodzą po około 25 EUR/100 zeta ze wględu na wysoką cenę w samym klubie IBV.
                      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                      Comment

                      • Piwowar
                        Senior
                        • 05-2001
                        • 2543

                        Szara okładka to wydanie z 1996 roku. Zielona to rok 2001.
                        Archiwum piwne

                        Poznaj
                        http://www.browar.biz/centrumpiwowar...ndrzej_urbanek
                        Historię piwowarstwa w Brzegu i okolicachhttp://www.browar.biz/centrumpiwowar...ndrzej_urbanek
                        Już dostępne! "Browary akcyjne Wrocławia"

                        Comment

                        • beerek62
                          Senior
                          • 04-2010
                          • 1036

                          Sprzedający napisał, że szkło pochodzi z browaru w Myślencinku. Wydaje mi się, że raczej należałoby je przypisać do Liegnitzer Actien Brauerei AG, który warzył piwo piastowskie (Piasten Bier).
                          Beerkowa kolekcja polskiego szkła piwnego
                          Poszukuję : 1) szklanka Browar Soma w Warszawie

                          Comment

                          • solfernus
                            Senior
                            • 08-2004
                            • 1025

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beerek62 Wyświetlenie odpowiedzi
                            Sprzedający napisał, że szkło pochodzi z browaru w Myślencinku. Wydaje mi się, że raczej należałoby je przypisać do Liegnitzer Actien Brauerei AG, który warzył piwo piastowskie (Piasten Bier).
                            Masz rację. To nie Myślęcinek. Nie warzono tam piwa Piasten. Wystarczy zobaczyć na ety z tego browaru.
                            Ale nie jestem pewny co do autentyczności tej szklanki. Etykiety z Legnitzer AB miały raczej po słowie "Piasten" dopisek "Pils" lub "Pilsner" a nie "Bier".
                            No i jakoś za ładnie to wygląda w całości. Mimo upływu lat.
                            Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

                            Comment

                            • beerek62
                              Senior
                              • 04-2010
                              • 1036

                              No tak, ale tutaj masz Piasten Bier
                              Beerkowa kolekcja polskiego szkła piwnego
                              Poszukuję : 1) szklanka Browar Soma w Warszawie

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎