Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ankieta Kolekcjonerów Kapsli 2004

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wzmacniacz
    Senior
    • 06-2002
    • 143

    Ankieta Kolekcjonerów Kapsli 2004

    Witam serdecznie !!!
    Jak co roku zapraszam do wzięcia udziału w Ankiecie dla Kolekcjonerów Kapsli.
    W załączeniu jest plik do porania. Jeżeli ktoś miałby problemy z otworzeniem go lub miał jakieś inne pytania co do samej ankiety to prosze o kontakt e-mailem: zubero@poczta.onet.pl lub GG 6810587.
    Proszę również o przekazanie ankiety tym, którzy chceiliby w niej wziąść udział a nie mają dostępu do internetu, ankietę można przysyłać drogą elektroniczną lub przez Pocztę Polską.

    Wyniki ankiety powinny być opracowane do połowy lutego, proszę więc o terminowe przekazywanie ankiet, te które zostaną przysłane po 30 stycznia mogą poprostu zostać nie ujęte.

    Pozdrawiam
    Krzysiek
    Attached Files
  • robox
    = kapslarz =
    • 11-2002
    • 8188

    #2
    A już miałem Ciebie uprzedzić z pytaniem o tegoroczną ankietę

    Comment

    • wzmacniacz
      Senior
      • 06-2002
      • 143

      #3
      -

      Mam jeszcze jedną prośbę, aby kazdy kto pobrał plik z ankietą i chce wziąść w niej udział przesłał na maila lub na PW potwierdzenie o tym fakcie. Ułatwi mi to dalsze rozsyłanie ankiet.
      Z góry dziękuję

      Comment

      • Kowalsik
        Senior
        • 05-2002
        • 157

        #4
        Pobralem, ale miala byc dyskusja na temat zmian w ankiecie...

        Comment

        • robox
          = kapslarz =
          • 11-2002
          • 8188

          #5
          Kowalsik, może więcej konkretów

          Comment

          • wzmacniacz
            Senior
            • 06-2002
            • 143

            #6
            -

            Temat jest otwarty, a więc zapraszam do dyskusji.

            Comment

            • robox
              = kapslarz =
              • 11-2002
              • 8188

              #7
              Jeszcze nie pobrałem ankiety, ale chyba w tegorocznej znajdzie się miejsce dla browaru Kiper z Piotrkowa?

              Comment

              • Gacka
                Senior
                • 10-2003
                • 373

                #8
                Hurra!! Jest moj serdeczny Przyjaciel ktory robi liste kapsli!!!Oczywiscie skladam jak zwykle podziekowania dla Ciebie i malzonki.Trud wlozony w zrobienie tej listy,jest napewno wielki.POZDRAWIAM WSZYSTKICJ KOLEKCJONEROW KAPSLI!!!
                Viva Slask Wroclaw!!!

                Comment

                • wzmacniacz
                  Senior
                  • 06-2002
                  • 143

                  #9
                  -

                  Dzieki za miłe słowa.

                  Comment

                  • zubero
                    Member
                    • 09-2003
                    • 45

                    #10
                    Gacka napisał(a)
                    Oczywiscie skladam jak zwykle podziekowania dla ... malzonki.Trud wlozony w zrobienie tej listy,jest napewno wielki.
                    No chociaż jeden co mnie docenił ale trud nie wielki bo ankieta jest z roku na rok tylko troche zmieniana, gorzej bedzie z podliczaniem tego wszystkiego, a sądząc po ilości meilów, które mój małżonek powysyłał to pewnie do następnych świat sie nie wyrobimy .

                    Pozdrawiam
                    Małgosia

                    Comment

                    • wzmacniacz
                      Senior
                      • 06-2002
                      • 143

                      #11
                      -

                      A jeszcze jedna sprawa, ważna dla osób które pierwszy raz będa chcieli się zankietować.
                      ANKIETA JEST CAŁKOWICIE ZA DARMO!!!

                      Comment

                      • Kowalsik
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 157

                        #12
                        Zastanawialismy sie kiedys, razem ze Wzmacniaczem zreszta, aby tak zrobic ankiete, by byla bardziej porownywalna. Np. wydzielic w odrebnym wierszu nadruki od spodu - biedny ROBOX zawsze bedzie w tyle bez tego, a tak bedzie sie mogl porownac z innymi. Wydzielic licencje, bo niektorzy je wpisuja, a inni nie. To juz byloby cos.

                        Ja tam niewytrzymalem i sie juz wypelnilem. 1721, ale jeszcze jest ponad miesiac na walke :-) A w lodowce czeka nowy Piast... i bedzie 1722.

                        Comment

                        • robox
                          = kapslarz =
                          • 11-2002
                          • 8188

                          #13
                          Kowalsik napisał(a)
                          Zastanawialismy sie kiedys, razem ze Wzmacniaczem zreszta, aby tak zrobic ankiete, by byla bardziej porownywalna. Np. wydzielic w odrebnym wierszu nadruki od spodu - biedny ROBOX zawsze bedzie w tyle bez tego, a tak bedzie sie mogl porownac z innymi. Wydzielic licencje, bo niektorzy je wpisuja, a inni nie. To juz byloby cos.
                          Z wydzieleniem nadruków to niezły pomysł, też się kiedyś nad tym zastanawiałem. Z licencjami też można zrobić osobną rubrykę, bo czasmi można się pomylić, czy np. kapsel licencyjny Grolscha był z Elbląga czy Broka.

                          Comment

                          • robox
                            = kapslarz =
                            • 11-2002
                            • 8188

                            #14
                            Kowalsik napisał(a)
                            Ja tam niewytrzymalem i sie juz wypelnilem. 1721, ale jeszcze jest ponad miesiac na walke :-) A w lodowce czeka nowy Piast... i bedzie 1722.
                            Ta liczba to razem z nadrukami wewnątrz? Bo jak tak, to moja liczba kapsli prezentuje się nieźle
                            A co z nadrukami na kapslach, co stosują browary z Witnicy i Częstochowy? Chyba można je wpisać do ankiety przy rubrykach tych browarów?

                            Comment

                            • wzmacniacz
                              Senior
                              • 06-2002
                              • 143

                              #15
                              -

                              Tak pamiętam tą rozmowę i jest też inny postulat od kilku kolekcjonerów o oddzielenie sygnatur. ale tego to nie wiem jak dokonać.
                              Sprawa się dla niektórych skomplikuje.
                              Kilka zmian mialem już w tym roku zrobić ale moja praca odsówa mnie od domowych pieleszy i nie miałem na to czasu.
                              Na początku działalności tej ankiety istniało coś takiego jak zasady w/g których miało się wpisywac kapsle do ankiety aby ankieta byla porównywalna. Ale te zasady wzbódziły tyle kontrowersji że idea upadła. Prawie kazdemu coś w nich nie pasowało. Mam pewien pomysł jak mniej wiecej zadowolic wszystkich ale to niestety wymaga nieco pracy i niestety czasu a tego ostatniego nie mam, więc puki pracuje gdzie pracuję ankieta bedzie ukazywać sie w starej formie choć może odwrotki odseparuję ale to niestety w przyszłym roku. Ankiety poszły do ludzi.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎