Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ankieta etykiet zagranicznych za rok 2004 (etycja II)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • lukiper
    Senior
    • 02-2003
    • 163

    Ankieta etykiet zagranicznych za rok 2004 (etycja II)

    Witam serdecznie!
    Trochę późno umieszczam tą informację ale "lepiej późno, niż wcale".
    Drugi rok z rzędu organizuję tego typu ankietę, która jest skierowana do polskich kolekcjonerów zbierających etykiety piwne z całego świata. Tego typu ankiety były organizowane przez różnych kolekcjonerów w latach ubiegłych. Następnie temat ten został zapomniany, więc ja sam postanowiłem dalej opracowywać tego typu ankiety. W roku ubiegłym wzięło w niej udział 11 osób co jest wynikiem (dla mnie) średnim. Mam nadzieję, że w tym roku będzie więcej chętnych.
    Co należy zrobić aby wziąć udział w ankiecie?
    1.ściągnij załącznik z ankietą
    2.czytelnie wypełnij
    3.dołącz 2 znaczki pocztowe o nominałach <1,25zł>
    4.wyślij (DO 30 STYCZNIA 2005 ROKU) pod poniższy adres:

    Admin: usunięto adres na prośbę autora

    Opracowaną ankietę roześlę do wszystkich uczestników w marcu, najpóźniej w kwietniu.
    Gotowa ankieta będzie miała format A5

    Ps.1. Jeżeli zbierasz tylko wybrane kraje np. tylko europejskie, egzotyczne itp. to także zachęcam do wzięcia udziału w tej ankiecie!

    Ps.2. Jeżeli jesteś użytkownikiem tego serwisu a bierzesz udział w mojej ankiecie podaj swój nick - ułatwi mi to w przyszłości identyfikację. Dziękuję.

    Ps.3. Sprostowanie do tematu "Ankiety etykiet zagranicznych za rok 2003" opublikowanego przez Radosława Kwietnia (beny). Ta ankieta powstała! Beny nie otrzymał gotowej ankiety gdyż przesyłka z nią została "przechwycona" przez Pocztę Polską. Chodzi o to, że ta instytucja nie doniosła przesyłki do adresata i stąd ta sytuacja.

    Ps.4. Nie posiadam stałego łącza internetowego więc mój dostęp do niego jest ograniczony :< Ale przynajmniej raz w tygodniu jestem na tym serwisie.

    Pozdrawiam wszystkich użytkowników tego serwisu.
    W nadchodzącym Nowym Roku 2005 życzę dużo zdrowia, szczęścia oraz wszystkiego co najlepsze!

    Z poważaniem
    kolekcjoner
    Lucjan Bałtarowicz
    Attached Files
    Last edited by ART; 01-10-2013, 09:55.
    www.pilsdeckchen.za.pl
    www.wkk.free.ngo.pl
  • lukiper
    Senior
    • 02-2003
    • 163

    #2
    Acha, bym zapomniał. Wszelkie pytania dotyczące ankiety proszę kierować pod adres e-mail: lukiper@op.pl

    www.pilsdeckchen.za.pl
    www.wkk.free.ngo.pl

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23799

      #3
      Ano właśnie, w związku z niezbyt szerokim odzewem poprzedniej ankiety - http://www.browar.biz/forum/showthre...threadid=34280 - proszę o potwierdzenie od osób biorących w niej udział - że otrzymały wynikową ankietę od autora. Jak na razie tylko Beny się w tej kwestii wypowiedział i to raczej negatywnie stąd prosiłbym o informację od innych kolekcjonerów.

      Ew. może wyniki zostałyby także opublikowane tutaj żeby nie było wątpliwości.
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • beny
        Senior
        • 03-2001
        • 984

        #4
        Ja na razie podziekuję za kolejną "edycję" ankiety - skoro już wymyśliłeś dlaczego nie dostałem "ankiety" poprzedniej dlaczego nie wysłałeś jej po raz drugi do mnie?

        Osobiście nie uważam aby w tym roku była większa frekwencja a napewno będzie o moja osobę mniejsza bo nie mam zamiaru wysyłać znaczki po po roku wysłuchiwać jakiś mętnych tłumaczeń - wybacz ale tak ja to widzę :-(
        Z piwnym pozdrowieniem
        Radosław Kwiecień

        http://npn.mybrute.com/ - skop mi tyłek :P

        Comment

        • beny
          Senior
          • 03-2001
          • 984

          #5
          no i muszę zmienić zdanie po wczoraj oto po 2 latach otrzymałem zaległą ankiete, tak więc i wtym roku wezmę w niej udział mając nadzieje, ze wyniki dotrą do mnie znacznie szybciej :-)

          Wiecej informacji i spostrzeżeń o ankiecie w 2003 w oddzielnym wątku
          Z piwnym pozdrowieniem
          Radosław Kwiecień

          http://npn.mybrute.com/ - skop mi tyłek :P

          Comment

          • lukiper
            Senior
            • 02-2003
            • 163

            #6
            Przypominam o terminie nadsyłania ankiet( 31 stycznia 2005 roku)
            Dotarło już kilka wypełnionych formularzy (w tym pobrane z tej strony)
            Pozdrawiam
            www.pilsdeckchen.za.pl
            www.wkk.free.ngo.pl

            Comment

            • beny
              Senior
              • 03-2001
              • 984

              #7
              jak tam prace nad ankietą ?

              Czy tegoroczną edycję również otrzymam 2 lata po wysłaniu formularza czyli gdzieś na przełomie 2006/2007
              Z piwnym pozdrowieniem
              Radosław Kwiecień

              http://npn.mybrute.com/ - skop mi tyłek :P

              Comment

              • lukiper
                Senior
                • 02-2003
                • 163

                #8
                Zainteresowanych tym tematem informuję, iż ankieta kolekcjonerów etykiet zagranicznych za rok 2004 jest już gotowa. W poniedziałek (tj. 7 marca) zostaną one rozesłane do wszystkich uczestników.
                Serdecznie dziękuję za udział w mojej ankiecie (jedynej w naszym kraju tego typu).
                Życzę satysfakcjonujących owoców w zbieraniu etykiet przez wszystkie lata kolekcjonerstwa.

                Pozdrawiam
                Lucjan Bałtarowicz
                www.pilsdeckchen.za.pl
                www.wkk.free.ngo.pl

                Comment

                • biermann
                  Senior
                  • 09-2001
                  • 2552

                  #9
                  Faktycznie dotarła - dzięki. Ciekawe zestawienie tylko ta liczba uczestników - szkoda, że tylko tylu zbieraczy zagranicy się zdecydowało. Za organizatora
                  "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                  Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                  Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                  Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                  Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                  Comment

                  • beny
                    Senior
                    • 03-2001
                    • 984

                    #10
                    Ankieta dotarła i tak:

                    PLUSY:
                    - ciekawa szata graficzna i format wyników
                    - szybsze działanie i większe zaangażowanie autora w porównaniu do I edycji

                    MINUSY:
                    - umieszczenie wyników niektórych kolekcjonerów z lat poprzednich i nie zaznaczenie informacji o tym fakcie w ankiecie
                    - mała liczba kolekcjonerów ale to już nie jest wina autora. Sam poinformowałem kilku kolekcjonerów o fakcie pojawienia sie polskiej ankiety na etykiety zagraniczne ale niestety żaden nie odpowiedział na mój apel i nie podesłał swoich danych :-(

                    Nie zrażaj się i ciągnij dalej ten "wózek", przyszła moda na podstawki i mamy obecnie 2 ankiety , przyjdzie kiedyś także moda na zbieranie etykiet zagranicznych i będziesz miał roboty po uszy :-)

                    Do następnej ankiety
                    Z piwnym pozdrowieniem
                    Radosław Kwiecień

                    http://npn.mybrute.com/ - skop mi tyłek :P

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎