Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak przechowywać podstawki?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Benekex2
    Member
    • 05-2012
    • 45

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zeko Wyświetlenie odpowiedzi
    Na podstawki nadają się również te koszulki. Wykonane z grubej folii.

    własnie o takie koszulki mi chodzi... ale nie kamień nie spadł mi na głowe żeby płacic za nie 1.50 pln jak założe się ze koszt produkcji takiej koszulki to max 20 gr. Wiec koles sprowadza od producenta i pcha za gruba kase na allegro. Robie w tym biznesie po niekąd tylko ze na ebay i wiem jak to działa jak ludzie biorą od polskiego producenta towar za 100pln i pchaja za 100Euro i to schodzi
    Last edited by Benekex2; 21-09-2012, 19:37.
    Zbieram podstawki piwne z całego świata -> zainteresowanych zapraszam do kontaktu

    Comment

    • zeko
      Senior
      • 07-2004
      • 708

      Nie wiem jakie są koszty produkcji, ale folia solidna, gruba. Za koszulki z tej firmy ale na pocztówki i zdjęcia płaciłem 2,75zł/szt i powiem że są tej ceny warte. Nie jakieś badziewie a porządne sztuki. Słyszałem też o innych podobnych koszulkach na podstawki ale nie przypominam sobie nazwy producenta ani ceny. Kolega Cooper coś o nich więcej może napisać.
      Polakom gratulujemy BRACKIEGO
      "Jest jedna zasadnicza rzecz określająca wyjątkowość człowieka - pasja"
      http://picasaweb.google.com/d.jochman

      Comment

      • Benekex2
        Member
        • 05-2012
        • 45

        jeśli miałbym kupować to większa ilość i od producenta a nie od jakiegoś typka na allegro który nałoży sobie do tego swoją marże.
        Zbieram podstawki piwne z całego świata -> zainteresowanych zapraszam do kontaktu

        Comment

        • zeko
          Senior
          • 07-2004
          • 708

          Oto strona producenta www.lukos.be
          Polakom gratulujemy BRACKIEGO
          "Jest jedna zasadnicza rzecz określająca wyjątkowość człowieka - pasja"
          http://picasaweb.google.com/d.jochman

          Comment

          • noodles
            Senior
            • 09-2005
            • 700

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Benekex2 Wyświetlenie odpowiedzi
            jeśli miałbym kupować to większa ilość i od producenta a nie od jakiegoś typka na allegro który nałoży sobie do tego swoją marże.

            Rozumiem, że piwo, kiełbasę i inne rzeczy też kupujesz u producenta żeby nie kupować u tych typków sklepikarzy, którzy naliczają sobie marże.
            Moja kolekcja podstawek

            Comment

            • Benekex2
              Member
              • 05-2012
              • 45

              nie jesli chce kupic 1kg kiełbasy, 2 piwa to kupie w sklepie ale jest potrzebuje 100kg kiełbasy i 3 palety browara to juz moge zakombinować.

              Co do producenta to firma w belgi więc to wszystko tłumaczy... liczyłem po cichu na polską produkcje ale widze ze jeszcze nikt w tym kraju nie wpadł zeby robić wkłady dla kolekcjonerów ... albo jeszcze o tym nie wiem
              Zbieram podstawki piwne z całego świata -> zainteresowanych zapraszam do kontaktu

              Comment

              • Grothesk
                Senior
                • 11-2005
                • 811

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Benekex2 Wyświetlenie odpowiedzi

                [...]Co do producenta to firma w belgi więc to wszystko tłumaczy... liczyłem po cichu na polską produkcje [...]
                Co to jest belga?

                Comment

                • krypol85
                  Senior
                  • 05-2011
                  • 177

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zeko Wyświetlenie odpowiedzi
                  Nie wiem jakie są koszty produkcji, ale folia solidna, gruba. Za koszulki z tej firmy ale na pocztówki i zdjęcia płaciłem 2,75zł/szt i powiem że są tej ceny warte. Nie jakieś badziewie a porządne sztuki. Słyszałem też o innych podobnych koszulkach na podstawki ale nie przypominam sobie nazwy producenta ani ceny. Kolega Cooper coś o nich więcej może napisać.
                  Zeko ma rację. To solidne folie - nie jakaś papranina (bardzo grube i trwałe). Sam z nich korzystam. Ale myślę nad innym trochę rozwiązaniem tej samej firmy, bo PW fi110mm już się tam nie mieści. Mam pewien pomysł ale wymaga czasu na wdrożenie :P
                  Moja kolekcja:
                  http://krypol85.pl

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎